Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 176

Wątek: Tenis

  1. #141
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    dla mnie S.Williams to nie kobieta...dramat... jakby tak wygladalo 90%kobiet on tha world to zostalbym chyba gejem...oczywiscie szacun za umiejetnosci itd...allleeeee
    Ivanovic tez odnosi(lub odnosila) sukcesy a wyglad...mmmm +100 to samo Sharapova,Cirstea i ogolnie cala masa tenisistek

    szkoda ze Radwanska odpadla...a po 6-1 w drugim pewnie wierzyla ze final tuz tuz

    no i dzisiaj a wlasciwie jutro.......
    LETS GO TSONGA LETS GO

  2. #142
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Czy wiecie, że Federer po raz 23 z rzędu jest w półfinale turnieju wielkoszlemowego?

  3. #143
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jest WIELKI, bez dwóch zdań.

    Mam nadzieję, że w finale rozniesie gburowatego Brytyjczyka.

  4. #144
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Jest troszke kozaczek...nie mam pytan ogolnie...ciekawe kiedy znudzi mu sie wygrywanie...ale i tak jak dla mnie

    THANK YOU TSONGA THANK YOU

    Ale Fed jest KOSMOS...ciekawe czy dociera do niego co on robi i mean nie ze soda i ooo jaki ja jestem dobry tylko spokojnie w domu w laczkach dzieci z Mirką gdzies poszly,kominek,whisky i czy ma takie cos...JA PIERDOLE...MIAZDZE WSZYSTKICH

  5. #145
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Jest WIELKI, bez dwóch zdań.
    Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że ostatnimi czasy poziom tenisa mocno spadł w porównaniu do lat jeszcze 90-tych

    Teraz istnieje Federer, po piętach depcze mu Nadal i Djokovic, a cała reszta jest daleko w tyle. Nie ma większej grupy zawodników, którzy by ze sobą rywalizowali na najwyższym poziomie.
    Gdy grali jeszcze Sampras, Agassi, Becker, ... (i jeszcze można by wymienić kilku innych) wówczas mecze sprawiały dużo więcej radochy. Były jak starcia tytanów. Dzisiaj się tylko wszyscy zastanawiają czy Federer będzie szlifował dalej swoje rekordy, czy też może wreszcie Nadalowi/Djokoviciowi wyjdzie przeciwko niemu mecz i go zatrzymają.

    Ale fakt faktem do historii już przeszedł i nieprzecietnego talentu nie można mu odmówić. Pytanie tylko czy wyprzedził swą epokę czy też poziom rywalizacji spadł (mnie się wydaje, że chyba jednak to drugie).

  6. #146
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Genialny tenis Federera. Inny wynik jak 3:0 dla szwajcara to bedzie niespodzianka

  7. #147
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Jak na razie 6:3, 4:2 dla Federera. Może Murray się jeszcze podniesie (choć wątpię).

    edit: A jednak się podnośi ;D
    Ostatnio edytowane przez nosferatu997 ; 31-01-2010 o 10:39

  8. #148
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    powiem jedno : Król jest tylko 1 Federer zmiazdzył Murraya

  9. #149
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Kargul Zobacz posta
    powiem jedno : Król jest tylko 1 Federer zmiazdzył Murraya
    Ano prawda. Murray zerwał się tylko na chwile.

  10. #150
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Murray miał dużą szansę żeby powrócić do meczu, ale przegrał seta mając 5:2. Końcówka ciekawa, ale jednak Szkot nie wytrzymał.

    Federer rlz i tyle w tym temacie.