Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    W dniach 28-29 listopada 2009r. w klubie „Xl Bowling" w lok.Poker Pub przy ulicy Fordońska 141 w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, o godzinie 17.00 rozpoczną się pokerowe zawody Andrzejkowe.

    Turniej zaplanowany jest na 8 pokerowych stołów CAP 72 (8x9)

    Bilet wstepu na imprezę 200+20 pln


    Terminarz rozgrywek:
    Satelity:Piątek stoliki start 19:00 wpisowe 50+5 pln
    np.20 osób 5 biletów na turniej Andrzejkowy

    Dzień A: sobota 28 listopada start 17:00 do 2.00
    Dzień B: niedziela 29 listopada start 14:00 do wyłonienia zwycięzcy.

    1-15; III miejsca: 50 / 30 / 20
    16-30; IV miejsca: 45 / 25 / 18 / 12
    31-40; V miejsc: 40 / 24 / 16 / 12 / 8
    >40; VI miejsc: 35/ 25 / 17 / 13 / 10



    Zapisy:
    E mail: xlbowling@xlbowling.pl
    Tel – +48 503859508
    sms: +48 503859508
    Oraz w dniu imprezy do godz.16.30
    Po zgłoszeniu organizator potwierdzi zapisanie i przekaże informację o ilości uczestników.


    O 16.45 odprawa uczestników.

    Informacje dodatkowe.

    Podczas trwania imprezy pomieszczenie turniejowe będzie dostępne wyłącznie dla uczestników turnieju.
    Podczas imprezy będą wyświetlane na plazmach pełne informacje dotyczące sytuacji turniejowej.
    Podczas zawodów zapewniona będzie pełna obsługa kelnerska z dostępem do baru.

    Organizatorzy przy organizacji Mistrzostw nie będą brali udziału w turnieju.

    Struktura blind i ante

    Stack - 10 000
    Czas trwania blindów 45 minut

    1. 25-50;
    2. 50-100
    3. 75-150;
    4.100-200
    Przerwa 10 min
    5. 100-200 ante 25;
    6. 150-300 ante 25;
    7. 200-400 ante 50;
    8. 300-600 ante 50;
    Przerwa 15 minut
    9. 400-800 ante 100;
    10. 500-1000 ante 100;
    11. 600-1200 ante 100;
    12. 800-1600 ante 200;
    Przerwa 10 min
    13. 1200-2400 ante 200;
    14. 1600-3200 ante 300;
    15. 2000-4000 ante 300:

    Przerwa 10 minut
    16. 3000-6000 ante 500;
    18. 4000-8000 ante 500;
    19. 5000-10000 ante 1000;
    20. 6000-12000 ante 1000;

    Przerwa 10 minut
    21. 8000-16000 ante 1500;
    22. 10000-20000 ante 2000;
    23. 12000-24000 ante 2000.
    24.16000-3200 ante 3000

    Obowiązki i prawa zawodników.

    a) Każdy zawodnik biorący udział w turnieju ma obowiązek przestrzegania niniejszego regulaminu, zasad fair play oraz ogólnie przyjętych zasad kultury osobistej.

    b) Zakazuje się oglądania kart innych zawodników biorących udział w partii. Pokazanie kart graczowi bądź osobie nie biorącej udziału w turnieju powoduje automatyczne spasowanie ręki bez względu na wcześniej wykonane zagranie. (jedyne dopuszczalne pokazanie kart jest przy show down)

    c) Zawodnik podbijający pulę ma wyrazić słownie wysokość lub chęć (i potem wysokość) podbicia przed włożeniem żetonów do puli. Podbicie nie poparte wyrażeniem słownym uznawane jest jako podjęcie decyzji o sprawdzeniu.

    W przypadku braku stwierdzenia słownego, sygnalizującego podbicie, zawodnik/cy uczestniczący w danej partii mają prawo go nie uznać.

    d) Żetonów nie wrzucamy do puli, stawiamy je przed sobą a osoba będąca Dealerem w danym rozdaniu zbiera żetony do puli i ewentualnie wydaje nam resztę.

    e) Każdy zawodnik siedzący przy stole ma prawo zobaczyć karty sprawdzonego zawodnika.

    f) Zawodnicy nie mogą poprosić o pokazanie wszystkich kart wspólnych.*

    g) Każdy zawodnik biorący udział w partii ma prawo do uzyskania dokładnej informacji o ilości żetonów swoich przeciwników, a także ma prawo przeliczyć już istniejącą pulę. Żetony wszystkich graczy muszą leżeć w widocznym miejscu podobnie jak karty.

    h) Zawodnicy nie mogą nadmiernie przedłużać momentu podjęcia decyzji. Organizator jak również każdy zawodnik biorący udział w rozdaniu (nawet wnoszący tylko ante)może w każdej chwili nakazać zawodnikowi podjęcie decyzji w ciągu 30 sekund.

    i) Obowiązuje absolutny zakaz komentowania partii w czasie jej rozgrywania przez jakiekolwiek osoby, za wyjątkiem zawodników biorących aktualnie udział w rozdaniu (dozwolony jest oczywiście trash talking).

    j) Nie wolno podnosić, ani dotykać kart w trakcie ich rozdawania. Karty można podnieść dopiero po rozdaniu ich na wszystkich zawodników.
    k) w czasie trwania stolika finałowego obowiązuje całkowity zakaz palenia, gracz palący podczas stołu finałowego jest sit out.

    l) Zawodnik, który nie znajduje się bezpośrednio przy stole traktowany jest automatycznie jako „sit-out” i stosowana jest wobec niego zasada fold.

    7. Kary i wykluczenia.

    a) Organizatorzy mają prawo nakładania kar porządkowych na uczestników turniejów za łamanie postanowień niniejszego regulaminu oraz za inne zachowania łamiące dobre obyczaje, prawo obowiązujące na terytorium RP lub szeroko rozumianą etykietę pokerową.

    b) Niniejszy regulamin przewiduje następujące kary porządkowe:
    • Kara wykluczenia na określoną liczbę rozgrywanych kolejno partii. (Przewiduje się wykluczenie na liczbę od 1-10 kolejno następujących po sobie rozdań lub na określony czas od 5-30min.)
    • Kara wykluczenia na określoną liczbę rozgrywanych kolejno turniejów. Przewiduje się wykluczenie na liczbę od 1-3 kolejno następujących po sobie turniejów.
    • Kara wykluczenia na całe rozgrywki w danym sezonie.
    • Kara dożywotniego wykluczenia z uczestnictwa w rozgrywkach BLPSTH.

    c) Wszystkie wymienione wyżej kary nakładane są arbitralnie przez organizatorów.

    d) Kary nakładane są z inicjatywy organizatorów lub na wniosek innych uczestników turnieju.

    e) Każdy gracz, uczestniczący w danym turnieju, ma prawo zgłaszania wniosków o ukaranie innych zawodników za łamanie postanowień niniejszego regulaminu.

    f) W przypadkach wniosków o nałożenie kary organizator ma obowiązek wysłuchać wszystkich stron i świadków zdarzenia.

    g) Decyzja o ukaraniu, podjęta przez organizatora jest nieodwołalna.

    9. Zmiany w regulaminie rozgrywek.

    a) Organizatorzy mają prawo zmiany regulaminu w dowolnym terminie.

    b) Obowiązuje całkowity zakaz zmiany regulaminu w trakcie rozgrywania (trwania) turnieju.

    c) Każda zmiana w regulaminie będzie ogłaszana i wchodzi w życie następnego dnia po jej opublikowaniu.

    *Kara za wyłożenie turna bądź rivera na początku wynosi 5 rozdań.
    Ostatnio edytowane przez ojciec ; 24-11-2009 o 21:59

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    witam
    a czy jesli bedzie male zainteresowanie jest szansa zeby to rozegrac w 1 dniu??

    BTW przy 6 msc płatnych suma nagród jest 105%, ktos to dokłada?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    zapewne jako ze to sa andrzejki to jakis andrzej

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    bedzie taka szansa

  5. #5

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    szkoda, że nie ma zapisów na forum. Przynajmniej byłoby widać jakie jest zainteresowanie w/w turniejem. Można wiedzieć ile osób zadeklarowało uczestnictwo w turnieju?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Osoby chetne tez moga wpisywac sie na forum.
    Na dzien dzisiejszy ja nie dostalem jeszcze zadnego sms a nie wiem jak wyglada zapis w e mailach.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Ojciec przyloz się proszę do promocji tym razem. Turniej o Puchar był lekkim niewypałem, ze tylko brak rzeczonego pucharu wspomnę, dlatego póki jest czas zaprosić ludzi. Skoro kamot z ethayem maja bazę mailową prawie 100 graczy z Bydgoszczy grzechem byłoby jej niewykorzystac. Skoro na BLP potrafili przyjść 80 osób to wykorzystajmy ten potencjał.

    Idea satelitek jest po to by gracze o mniejszym bankrolu mieli szanse zagrać w głównym turnieju, a coś czuje ze piątek spotkam te same 10 twarzy, z ktorymi grywam 1-2 w środy.

    Nie wiem jakie jest zaangażowanie w ta imprezę Adama ale jakaś dodatkowa kwota wysuplana z budżetu XL i dodana do pierwszego miejsca zmobilizowalaby graczy spoza Bydgoszczy. Z braku takiej motywacji każdy dopytuje się ile osób będzie i czy warto grać.

    Jest jeszcze kilka dni, przylozmy się do tego. Z listy w telefonie mogę wysłać smsy do 25 osób tylko nie wiem czy warto swicic oczami kiedy to bedą jedyni gracze na turnieju i ta sama grę mogliśmy zrobicu mnie w domu.

    Liczę, ze tym razem coś się uda. Trzymam kciuki.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    3 NT Prosba byla od osob aby dwa razy w miesiacu zrobic turniej deep stack dwudniowy.
    Wiec aby sprostac waszym wymaganiom zrobilismy.
    A propo dorzucenia czegos od Adama to nie bede sie wypowiadal ale ja to widze troszke inaczej.Zrobiony jest lokal na tip top dla Was .Jest rzutnik ,plazmy TD ,stoly a ciagle jest narzekanie.
    Ja nie jestem z Bydgoszczy nie robilem wczesniej Lig nie mam bazy.Ogłaszam to tylko tam gdzie moge.Powiedz 25 kolegom moze oni powiedzom 25 i bedzie juz 50.
    Napisze jutro do Ethaya ale efektu nie moge obiecac.
    Bazę my musimy zrobic w lokalu wszystko zalezy od Was.
    Mamy mozliwosci bardzo fajnych nagrod lacznie z wejsciowkami na fajne turnieje live typu np.EMOP ale najpierw pokazmy ze graja ludzie w Bydgoszczy i ze warto w nia inwestowac bo co ja mam sponsorom powiedziec.

    pozdrawiam ojciec

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    dobra panowie sprawa jest taka, sponsor moze dac, tylko my musimy sie wykazac;D takze jazda za komorki telegrafy telefony i golebie pocztowe i musimy zrobic jak najwieksza frekwencje w sobote. ja postaram sie ludzi z torunia sciagnac