Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    No to telefony w dłoń

    btw W Bydgoszczy mieszkam dopiero od roku ale już teraz widzę duży potencjał dla pokera.

    Prośba do wszystkich wysylajacych smsy niech zbiora numery albo chociaż maile i podrzuca do ojca na turniej. W ten sposób powstanie baza na przyszłość.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    4
    Na mnie można liczyć, przynajmniej na satelitce.

    I uprzedzam od razu, że po wygraniu dużego potu, zbierając żetony ze stołu będę mówił pod nosem "gąski, gąski do domu..."

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    14
    jak powiedzial tak zrobil

  4. #14
    Jak tam wczoraj wyglądała frekwencja na satelitce? Bedzie z kim dzisiaj pograć :P Tomek i ja też dzis wpadniemy

    Pozdro

  5. #15
    Tak jak mnie proszono wrzucam wynik turnieju, a dokładnie top 3 miejca które były płatne:

    1. Siewas
    2. Michał
    3. Mały_Świniak

    Dzięki za gre, jak zwykle TurboDynoMen zawstydził wszystkich

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Siewas ; 29-11-2009 o 04:28

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    Witam!Gratulacje dla zwycięzców)))Fajnie się grało z Wami Panowie)))
    Natomiast jest kilka spraw, które nie dają mi spokoju...
    Zacznijmy od satelitki. Wg. mnie to była totalna porażka pod względem organizacyjnym, żadnej informacji że odbędzie się w VIP roomie. A do tego taka ilość osób stłoczonych przy dwóch stołach, laptop z programem, który wyłączył się sam z siebie jak również fakt wprowadzenia w błąd ile wejściówek wchodzi do turnieju....
    Co do wczorajszego turnieju...Generalnie szkoda słów, a większość które cisną mi się na usta są zbyt niecenzuralne, by umieszczać je na forum.
    Wpisowe 200 plus 20. Do 16.45 zapisy. O 16.45 nie było nawet rozstawionych stołów!!!!Uważam, że jeśli wpisowe jest tak wysokie jako gracze mamy prawo żądać odpowiednich warunków...No ale pomińmy ten fakt, jak rownież to że niektórzy gracze sami ustawiali stacki początkowe i stoły( doceniam i podziwiam poświęcenie bo osobiście uważam że to już powinno być zrobione, biorąc pod uwagę fakt wysokości wpisowego...).
    Turniej rozpoczął się tylko z godzinnym poślizgiem(!), dobrze że ustaliliśmy zmianę formuły na jednodniową...Oczywiście sami musieliśmy usuwać graczy z systemu...
    A sprawa, która wg. mnie jest wyjątkowo oburzająca- 20 zł poszło na salę!!!!!!!!!!Czy to są żarty jakieś, czy ktoś ewidentnie zakpił sobie z nas wszystkich?Jeżeli dobrze się orientuje to zawsze 10 zł szło na salę, 5 do organizatora( ktorego zabrakło nawiasem mówiąc!!!!!!!), a 5 zł na kupony na napoje. Przed turniejem pytałam czy je dostaniemy i otrzymałam odpowiedź jak najbardziej twierdzącą.Podczas gry natomiast okazało się zupełnie co innego.Generalnie zapłaciliśmy 300 zł za 15 osób siedzących przy dwóch stołach i oddychających powietrzem XL bowlingu...Komentować się aż tego nie chce....

    Zastanawia mnie jedno. Po co były tak pompatyczne informacje o Turnieju Andrzejkowym, satelicie w piątek itp, jeśli sama organizacja turnieju- moim zdaniem- była na odrażająco niskim jak nie zerowym -poziomie?Nie wiem kto jest temu winny, ale na pewno nie gracze, dla których poker jest naprawdę fajną formą rozrywki.Reklama turnieju też była fatalna, gdyby nie sms-y podejrzewam że byłoby nas z 5 osób....

    Podsumowując- ilość błędów z dnia wczorajszego sprawia, że nie chce mi się przychodzić na te turnieje, bo po kilku takich wpadkach ochota zupełnie mi przeszła. Zauważyłam, że jak organizujemy coś sami, spotykamy się beż wielkich haseł typu turniej o puchar poker pubu- wygląda to inaczej, lepiej. Nie wiem jaka przyszłość czeka poker pub( liga chyba umarła własnym życiem), ale to wszystko zmierza w nienajlepszym kierunku. I nie zwalajmy wszystkiego na ojca, bo takie sytuacje miały miejsce tylko i wyłącznie pod jego nieobecność.

    I tylko gracze i atmosfera, którą sami tworzymy jest jedynym pozytywem tego wszystkiego.


    PS. Nie mam zamiaru nikogo obrazić tym postem)))To moje subiektywne odczucia)))

    Pozdrawiam!!!

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    Podpisuję się rękami i nogami pod powyższym postem.

    Myślę, że bardzo potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za pokera na miejscu- bo rozumiem, że Ojciec z Wawy jest i trudno mieć pretensję, ale że tak powiem XL se leci w kulki (bowlingowe)...kasę trzepią, a mają nas w dupie.

    Co do ligi- ostatnio zawieszono ligę w Vetrigo w Toruniu, więc jest dużo graczy, którzy zostali "osieroceni" Tam regularnie przychodziło 50-60 osób, a czasem więcej- proponuje wzorować się na ich regulaminie (liga- bodajże 12 spotkań, 10 liczy się do masters, liga raz w tygodniu, 40-50zł, a jak są chętni to druga liga też raz w tygodniu za 100-150zł)

  8. #18
    graty Siewas --> mowilem ze sie pochwalisz wygrana :P pytanie o ktorej skonczyliscie?

    co do samego turnieju komentarz Asi +/- oddaje odczucia zapewne reszty graczy...

    pzdr

  9. #19
    Hm skonczyliśmy chyba cos koło pierwszej, w samym HU było 50k do 100k dla Michała, ale mialem troche wiecej szczescie, trafiony set i 2 razy trips A potem wygrany AI preflop 66 vs 33 michał liczył bardziej na CF i chcial to zakonczyc jednak sie troche nadział :P Potem trafiony set i wszystko sie praktycznie skonczyło w 2 rozdaniach.

    Pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    Cóż, cieszę się że nie tylko ja tak myślę))Z tego co widzę HU był dość emocjonujący))Jeszcze raz gratulacje))Nice play))