Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Omaha Hi - 6 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    CO: $25.00
    BTN: $59.35
    Hero (SB): $71.10
    BB: $25.00
    UTG: $65.00
    MP: $61.70

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with
    1 fold, MP calls $0.25, 1 fold, BTN raises to $1.10, Hero calls $1, 2 folds

    Flop: ($2.70) (2 players)
    Hero checks, BTN bets $2.60, Hero raises to $10.25, BTN calls $7.65

    Turn: ($23.20) (2 players)
    Hero checks, BTN bets $16.25, Hero folds

    Villain unknown, nie zauwazylem go w sumie nie wiem skad ma ten stack. Generalnie gra limp/call. Sugestie mile widziane.

  2. #2
    Jesli chodzi o fold na turnie to bardzo dobry

    Nie podoba mi sie natomiast gra na flopie - zamiast check raise - wole zrobic donk bet za 70% - 90% puli. Jesli dostaniemy call i na turnie przyjdzie bezpieczna karta to znowu bet za 70% puli. Nie wiem co bys zrobil gdyby twoj przeciwnik na flopie zrobil 3-bet

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez amichal1 Zobacz posta
    Nie podoba mi sie natomiast gra na flopie - zamiast check raise - wole zrobic donk bet za 70% - 90% puli. Jesli dostaniemy call i na turnie przyjdzie bezpieczna karta to znowu bet za 70% puli.
    Jako zwolennik donkbetów zdecydowanie popieram z tym że nie 2nd barrelujemy bezpiecznego turna a dowlnego turna. W końcu nie możemy grać tak że betujemy tylko wtedy gdy mamy dobrze lub gdy właśnie trafiliśmy. I tak przykładowo gdy walimy na flopie za 2.50 (92% puli) i po callu poprawiamy na dowolnym turnie za 7.50 (97% puli) to i tak wychodzi taniej niż CR flop do 10.25 (czyli o 7.65 czyli o 97% puli). A przecież nie musimy od razu walić za pota na kazej ulicy, możemy regulować wielkość beta (w szczególności na turnie) i wprowadzać delikatne różnice np. 65% z air lub nuts typu top ful/kareta i np. 75% z mocnym ale wrażliwym układem. O ile przeciwnik nie jest donkiem. Bo na donka to wystarczy check gdy nic nie mamy, 30% gdy mamy słabo i PSB gdy mamy dobrze. No i zamiast straszyć przeciwnika na jednej ulicy (CR) to postraszyliśmy go na dwóch.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Nie znam statystyk przeciwnika,ale w zalezności od tego ile cbetuje, jak reaguje na reraise,jak reaguje na donk beta, czy jest calling station itd, zagrałbym to albo:
    1.check/raise na flopie jak ty, z tym że na turnie gram check/push lub push i tu ap ropo tego co powiedział Amichal1 jak dostaniemy 3beta to robimy stack off
    2.donk bet flop/jak dostaje reraise to stack off jak calluje to bet turn
    3. check/call flop/bet na każdym turnie o ile się nie sparował tak że jestem w dupie z overparą, wtedy check/call lub check/raise w zależnosci na co go obstawie i jak często gra second barella

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    13
    Dla mnie call raise'a na flopie mógł świadczyć o FD, dlatego dobry fold na turnie, choć z drugiej strony przeciwnik mógł chcieć wykorzystać słabość, że poczekałeś i spróbować reprezentować kolor. Moim zdaniem dobrze zagrałeś.