Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Jak zacząć ??

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Twój wybór. Tylko że to ps ci nie ucieknie. Spokojnie mogłes tam sobie grać, tylko np mies póżniej i większym bm

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    na nl10 to nawet nie bedzie az takie przeskakiwanie poza tym mozna robic kickbacki sieciami i nie trzeba sie przystosowywac do nowych warunkow (plus ma sie staty na graczy).
    Tylko z kickbackami trzeba uwazac, bo moga nas pozniej ominac lepsze oferty. Wiem z doswiadczenia.

    Anyway powodzenia. Aha jest sporo roomow ktore maja b2b i bossa w jednym.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Ale wiekszosc innych ofert rowniez najlepsza jest chyba na hollywod jak patrzylem a na sporej czesci pozostalych mam juz konta :/ dlatego spora czesc z nich jest dla mnie nie osiagalna :/ chyba ze na savyy gdzie jest sporo roomow

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Tylko z kickbackami trzeba uwazac, bo moga nas pozniej ominac lepsze oferty. Wiem z doswiadczenia.
    jesli chodzi o sieci to nie ma sie co martwic akurat - jak nie na titanie to na betfriends. gorzej z roomami niezaleznymi...

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Jesli zapisze sie przez ich strone na Party Poker to bede mial rakeback. Bo standardowo tam jest 30%?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Tam masz porównania różnych stron z ofertami kickback bonus. Nie wiem o którą strone konkretnie ci chodzi. Ja kożystałem z pokersavvy i rakeback chyba nie dostaniesz. First depozyt+savvypoints. Potem możesz dostac rackeback od roomu, ale nie wiem jak to wygląda. Na stronie pokersavvy nie ma nic na temat rakebacku na party poker

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    na party nie ma rakebacku...

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez SAVVAS Zobacz posta
    Zapraszam na gg 1354235,mam bardzo dobre oferty z b2b(50% stalego rkb),Ongame od 40%-50% stalego rakebacku oraz Boss media.
    A Palo na betfriends daje 60-70%

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Podczepie sie pod twoj temat.
    Ktos obeznany pod wzgledem SnG, moze polecic jakis room z dobry trafficem, jakims sensownym rb?

    Starsy odpadaja
    FTP odpada - nie mam tam rb + traffic o dziwo wieczorami jest marny.
    Ongame odpada bo SnG tam kuleje

    Zastanawialem sie na Titanem bo z tego co czytalem traffic jest bardzo dobry a i poziom niski + rb
    Moze cos innego czy Titan to ideal?
    Jezeli to cos zmienia, to glownie SnG 18oso turbo i STT

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Jezeli chodzi o 18many turbo to polecam FTP, rb załatwisz przez jakas stronke bynajmniej ja tak mam.