Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Jak zacząć ??

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Witam .

    Chciałem się spytać co bardziej doświadczonych czy zaczynanie gry od NL2 ma sens ?? Potrzebuje 50$ by zacząć ale czy jest to dobre rozwiązanie . Problem polega na tym że nie jestem całkowicie początkujący gram od około roku grałem prawie wszystko freerolle a później sng BI az do 100$ cash NL200 i PLO200 jednak wszystko to były shoty bez BM . Jednakowoż mam spore doświadczenie i sporo rozegrabych gier . Radze sobie nieźle ( przynajmniej tak uważam ) i zastanawiam się od jakiego limitu powinienem zacząć ( chce grać na PS )

    Co do mojego stylu to chyba tylko HU i 6 max wczodzi w gre bo jestem dość luźnym i agresywnym bardzo agresywnym graczem (AF>=4) a wiec czy zaczynać od NL2 czy może odrazu od NL5/10 ?? ( takie możliwości finansowe )

    Czy może grać jednak sng na początek a pózniej przejść na cash od NL25 ?? I jak to sie przeklada na czas ( jeśli chodzi o sng to mógłbym grać 180 turbo x6 1/2$ )

    Nie ukrywam że moim głównym celem jest cash i MTT jako dodatek

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Ciekawy post. Jak dla mnie to troche kosmiczny. Może niech cos podpowiedzą ci gracze z nl400. Jeśli jestes agresywny to na nl2 bedziesz pasował, ale nl10 nie powinno byc zle.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Jak mowilem to byly shoty a nie prawdziwa gra mam pare dolcow to siup zaczynam jazde a moze sie uda i wyplacam na takiej zasadzie to bylo . Wiem ze to smiesznie brzmi ale to jest dosc popularna metoda czasem sie udawalo a czasem busto . Chce zaczac normalna gre z BM i zastanawiam sie czy powinienem jednak zmienic przyzwyczajenia i zaczac gre od najnizszych limitow czy moze jednak przeskoczyc ciut wyzej .

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    wplac 80$ i zrob shota na NL400, jak wyjdzie to zostan na NL400, jak nie to wplac 80$...

    dlaczego na ps chcesz grac? dlaczego ludzie na micro nie korzystaja z miliona lepszych ofert?

    osobiscie to bym wolal zaczac od 200$ i NL10. Nie chcialoby mi sie grac nl2 czy 5 i nie mialbym w ogole motywacji zeby sie starac...

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dlaczego na ps chcesz grac? dlaczego ludzie na micro nie korzystaja z miliona lepszych ofert?
    Tzn. jakich na przykład? Bo ja również wpłacam, także może się czegoś dowiem ciekawego

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez michaole Zobacz posta
    Tzn. jakich na przykład? Bo ja również wpłacam, także może się czegoś dowiem ciekawego
    chyba 90% roomow "europejskich" ma lepszy 1st deposit bonus

    jak sie do tego doda kickbacki to nie trzeba placic rake'u w ogole przez pare miesiecy...

    ew. jak juz chce sie grac w molochach to ftp+rake back dadza lepsze opcje niz system VIP na ps...

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Kickback Bonus List - KickbackBonus.com
    Według tej strony roomy rekomendowane na nl10 to party i bodog.

    No air. Cięzko ci bedzie wysiedzieć na micromicro i powoli wchodzic wyzej. Ja zaczynałem powoli, ale jak już przeskakiwałem stawki i udawało sie wygrywać, to po powrocie grałem w klikanie. Nie miałem zupełnie ochoty i motywacji siedzieć na stawkach, na których musiałem grac ze względu na bankroll. Myśle że możesz zacząć spokojnie od nl10

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dlaczego na ps chcesz grac? dlaczego ludzie na micro nie korzystaja z miliona lepszych ofert?
    Bo widza reklame w TV i jest to Stars. Tez mnie dziwi ten fenomen ludzi grajacych do NL25. Przeciez room ma najgorsza oferte dla poczatkujacych

    Zacznij od NL10, dolacz do tego kickbacki jak lubisz przeskakiwac roomy lub rakeback gdy grasz na jednym.

    Moze cos z BossMedii. Pokergalaxy na tym forum ma bonusa bez limitu waznosci plus rakeback i wychodzi 50% zwrotu z prowizji.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Zacznij od NL10, dolacz do tego kickbacki jak lubisz przeskakiwac roomy lub rakeback gdy grasz na jednym.
    na nl10 to nawet nie bedzie az takie przeskakiwanie poza tym mozna robic kickbacki sieciami i nie trzeba sie przystosowywac do nowych warunkow (plus ma sie staty na graczy).

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Ok dzieki ale wlasnie nie chcialbym takiego przeskakiwania i juz wiem ja chyba zrobie na PS wyrobie zetony i bonus 100% ( wiem ze marny ) a pozniej przejd na B2B chyba . Prosty soft duzo slabych graczy i RB i rozne wyscigi ewentualnie cos z boss'a ale to pozniej najpierw PS i bonus ^^ juz udalo mi sie 160 natrzaskac Btw trzeb bylo sie przestawic nieco na poziom NL5 hehe najpierw pare godzinek lekki minus bo z dziwnymi kartami mnie callowalo i 2'nd barrelowac nie warto nawet cbet nie zawsze ^^ ale juz ok :P