Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    16
    Świętokrzyski Oddział Polskiej Federacji Pokera Sportowego zaprasza na pierwszy turniej z serii „Teneryfa Cup”. Główną nagrodą w całym turnieju jest tygodniowy pobyt w luksusowym apartamencie na TENERYFIE i bilet lotniczy w obie strony. Zapraszamy o godz. 17.00 dnia 05.12.2009 roku, do restauracji „Novum” - Sudół 42 C (koło Ostrowca Św).
    Buy-In 50 plus 5. Podział puli w zależności od ilości uczestników. Punkty w „Teneryfa Cup” naliczane będą wg. systemu : liczba zawodników biorących udział danego dnia w turnieju podzielona przez miejsce razy 100 plus 150 punktów za udział w turnieju.Np. przy 20 uczestnikach i 1 miejscu : 20/1 x 100 +150 = 2150 PKT. Na Teneryfę poleci zwycięzca całego turnieju. Dalsze szczegóły na miejscu i już wkrótce na stronie internetowej : http://forum.pokerzysta.pl/swietokrz...w.novum-net.pl.
    Ostatnio edytowane przez mlody309 ; 25-12-2009 o 13:42 Powód: no reason

  2. #2
    Ej no, jak to szczegóły na miejscu? Trzeba by chyba wiedzieć, jaki jest buy-in, czy 100 zł, czy 2000 zł?

  3. #3
    Główna nagroda dla jednej osoby, tak?
    Ostatnio edytowane przez frankyfurbo ; 22-11-2009 o 16:06

  4. #4
    No i zmieńcie tytuł wątku, bo trochę żenua - Teneryfa Cap.

  5. #5
    moze jaki Cap taka Teneryfa
    no i wiecej szczegolow bo jak mam jechac pod Ostrowiec i dowiedziec sie ze wpisowe 2tys to bez tego Capa za ta kase na Teneryfe pojade

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    na ile uczestników będzie ten turniej?

  7. #7
    Witam, czy ktoś od nas z Kielc wybiera się w ogóle na ten turniej w sobote?

    Ryba

  8. #8
    No ja z bratem sie wybieramy, Malina pewnie też i Piter mówił, że pojedzie. Może jakoś byśmy się dogadali?

  9. #9
    To też pojadę, dwa miejsca w samochodzie będą jak coś. Pisze się ktoś ze znajomych?
    No Franky możemy jakoś przed wyjazdem się umówić. Wyślij mi na pw nr tel albo jakiś kontakt do siebie.

    Ryba

  10. #10
    No więc jade do Ostrowca i mam już ponoć komplet w samochodzie. Jedzie ktoś jeszcze?