Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Nie wiem może troche zakręcony tekst dałem ? Dla wyjaśnienia:

    Ring-Games - Broń Boże nie wchodź z 72off dla swojego dobra finansowego... i psychicznego twoich przeciwników (flop:772) :twisted:

    Short-Handed - Fold 8)

    HU - Tutaj możesz nawet podbić przed flopem - wszystkie chwyty dozwolone

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    mikro limity to nie jest dobry rodzaj gry w celu nauki,ale już 0,1/0.2 nl jak najbardziej.
    Natomiast do budowy bankrolu polecałbym ci gre 5 card draw limit najlepiej na SB albo Hollywood poker(już za 100$ dostajesz fajny bonus),gra jest dosyć prosta,szczególnie że w tego pokera my polacy gramy od dziecka
    częste raisy przed flopem z AA i openami ,2 parami,oraz od czasu do czasu można sobie pozwolić na blefa nie wymieniając karty,powinny wystarczyć do pnięcia się powoli,ale systematycznie w góre.
    Mając już 500$ możesz udeżyć na nl 0,12/025c,pod warunkiem że coś już w tej grze potrafisz(graj sporo freerolli,np absolute poker,co 30min zaczyna sie turniej,max 2000 osób,rano raczej nie przekracza 1000,ale to nie w calu zarobku a raczej nauki,bo pula to tylko 50$)

  3. #13
    namieszałeś tylko wiadomo ze inne zasady panuja w ring games a inne w turniejach, i te dwie rzeczy nalezy rozdzielić , wiec niewiele sie nauczy na freerolach jesli ma zamiar grac stoliki

  4. #14
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez dawkar
    mikro limity to nie jest dobry rodzaj gry w celu nauki,ale już 0,1/0.2 nl jak najbardziej.
    Przecież 0,10/0/0,20 to także micro limity.

    A teza, że na micro limitach nikt się nie nauczy grać, nie jest do końca prawdziwa.

    Fakt umiejętności zdobyte na tych poziomach nijak mają się
    do umiejętności potrzebnych na wyższych limitach.
    Ale brak umiejętności powiększenia swojego budżetu na micro limitach
    powinien skłonić do małych przemyśleń.

    Skoro nie potafię pokonać "idiotów" jak wielu nazywa graczy z tych poziomów, to w jaki sposób będe wstanie pokonać osoby o wyższym poziomie umiejętności ?

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Skoro nie potafię pokonać "idiotów" jak wielu nazywa graczy z tych poziomów, to w jaki sposób będe wstanie pokonać osoby o wyższym poziomie umiejętności ?
    Dokladnie, wiele osob dopiero zaczynajacych grac w pokera, myslacych, ze sa super utalentowani, nie potrafia nawet rozgromic microlimitow - przez co przechodza na wyzsze stawki bez odpowiedniego bankroll'a - "bo tam graja lepiej, a z debilami sie nie da".

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    wiem że to tez mikrolimity,ale na nich już ludzie starają sie myśleć
    co do tego że da sie wygrywać,oczywiscie że sie da,ale jak można sie nauczyć grać jeżeli,pare przykładów) :gram sobie na paradise nl 2$,mam AA podbijam o 8 bb wchodzą wszyscy,oki wiidze ze widocznie za mało podbilem,więc następnym razem podbijam o 30bb wchodzi 5 osób 3 all iny na flopie,jak tu nabrac wyczucia ????jak wiedziec jak sie zachowac????jak zablefowac skoro i tak wszyscy weida????
    p.s.
    dla niektorych 200nl to też mikrolimitypunkt widzenia zależy od punktu siedzenia

  7. #17
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Nie znam się na NL, ale jeżeli chodzi o limita.

    Ale jeżeli chodzi o limit to przejście choćby o jeden poziom wyżej,
    zmusza do zmiany strategii
    Nie radykalnie , ale musisz się dostosować to zmian.

    Tak naprawdę to nawet zmiana poker roomu wymaga takiej adaptacji.
    Gra na PS to inna gra niż na PArty.

    To że będziesz dobrze grał na 0,10/0,20 NL nie oznacza, ze sobie poradzisz chocby na 0,25/0,50

    To że będziesz wygrywającym graczem na 0,25/0,50 na SB
    nie znaczy, że będziesz na plusie na PS.

    Jeżeli na jakimkolwiek poziomie masz problem z wyjściem na plus
    to problemem nie są nieobliczlni gracze tylko to, że my coś chrzanimy
    Nigdy na odwrót. Nie zwalaj winy na słabych graczy.
    To przecież byłby absurd. gdybyś wygrywał z lepszymi a przegrywasz z gorszymi.

    pzdr

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    nie gram limita,bo poprostu nie umiem,tzn holdema,całkiem nieżle wychodzi mi 5 card draw i 7 card stud(choć na pierwszej lekcji zapłacilem frycowe w wysokości 250$ ),też do przodu szedłem grając w crezy peneaples
    może to zabrzmi dziwnie ale dużo lepiej radziłem sobie na nl25$ niż nl 2$.
    naprawde nie da się nauczyć grać w pokera na tych stawkach,ale to tylko moje skromne zdanie

    p.s.
    żaden ze mnie mistrz, więc nie piszcie do mnie :waw ograłem dawkara,lekka przesada

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    p.s.2
    oczywiście że frerolle to inny rodzaj gier niż stoliki,ale poznajesz zasady gry,zachowanie sie ludzi jak blefuja ,jak prubują cie wciągnąć,,i wiele,wiele innych