Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 175

Wątek: Olsztyn

  1. #21
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Odswiezam temat.

    Pisac kto z Olsztyna i chetny na granie. Narazie jestem ja moj kumpel i jeszcze jedna osoba co do mnie zagadal na priva wiec sa 3 osoby. Pisac jak kogos macie to sie zorganizuje jakas gre.

    Mysle ze jak bedzie nas 5 to bedzie mozna poggrac jakies s&g albo cash low stakes gdzies w pubie na kortowie lub jarotach.

  2. #22
    Czesc! My jestesmy chetni jest nas dwoje( pisalem juz a priva do "Zielonego").Jak cos dajcie znac.

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Przydalyby sie jeszcze 2, albo przynajmniej 1 to mzomey zaczac organizowac.

  4. #24
    witam jak bedziecie cos organizowac w olsztynie dajcie znac kiedy jest nas 2lub3 to zebrala by sie spora paczka mozna by zagrac moje gg 6355505 piszcie odpowiem

  5. #25
    Czesc!No to super!Juz troszke osob jest!My bedziemy w Olsztynie ok.9 miesiecy,wiec mam nadzieje,ze troszke pogramy! Moze ten piatek? Nas jest 2 osoby,podaje gg 8338368,miejsce do ustalenia,nam jest obojetnie,pozdrawiamy.

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    ok jutro do was napisze na gg i ten piatek wstempnie mi pasuje chociaz nie wiem o ktorej wyjezdzam w sobote na mecz Polska-Belgia. pozdro

  7. #27
    witam widze ze wszystko stanelo w miejscu a ja chetnie bym pogral nadchodzaca sobota odpada nastepna jest ok sporo wiec czasu na organizacje jak bedziecie chetni i macie jakies pomysly na gre dajcie znac to zorganizujemy cos nas jest 4 jeszcze kilku i mozna zagrac pozdro

  8. #28
    witam ja nadal chce zorganizowac turniej gre pasuje mi termin 1-12-2007 w miejscowosci oddalonej 70km od olsztyna 4 osoby sa ale to jest stanowczo za malo piszcie to moze w koncu cos wypali

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    W takim razie proponuje termin 1 grudnia, ale napewno w Olsztynie. Odemnie beda 2 albo 3 osoby razem ze mna. Mysle ze nawet 6 wystarczy do fajnej gry. Porozgladam sei za jakims lokalem na jarotach albo kortowie gdzie moglibysmy pograc. Pasuje wam ten termin i np. godzina 18? pozdro

  10. #30
    Czesc,my tez jestesmy chetni, pasuje nam 1.12, z przyczyn "zdrowotnych" bardziej odpowiadalaby nam gra w Olsztynie.