Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 175

Wątek: Olsztyn

  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Dzieje się cos w ten weekend?

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Rosenthal
    Posty
    70
    ja jestem w ten weekend w WWA i w nastepny pewnie tez.Jak bede sie zblizal do OlO to na pewno sie odezwe i u mowimy sie na kilka partyjek.
    PZDR!!

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Ja jestem caly czas z kumplem, wiec jak bedziecie w Olsztynie to piszcie tutaj albo na gygy 5465132.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Siema Olsztyn kiedy znowu gramy? Moze jacys nowi chetni sie znajda?? Nie wierze, ze w 60 tysiecznym miasteczku studenckim nikt nie gra w pokera .
    Piotrek kiedy planujesz wpasc?

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Rosenthal
    Posty
    70
    heja. Wiesz co najprawdopodobniej w nastepny weekend, ale nie wiem czy znajde czas na gre:/

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Moze pojawil sie ktos nowy w Olsztynie chetny na partyjke pokera? Bo od pol roku nic nie slychac co jest dosyyc dziwne jak na 200k miasto z 30k studentow.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    I jeszcze ja jestem z Olsztyna.Chetnie pogram.Jak cos to piszcie na gg
    Ostatnio edytowane przez SAVVAS ; 11-08-2007 o 16:00

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Ostroda / Londyn
    Posty
    2
    hm no siemanko, sluchajcie my calkiem spora ekipka gramy w ostrodzie (ok 10-15 osob , zalezy od dnia.) wiec , jesli byscie mieli ochote zorganizowac cos wiekszego , potrzebna jest jedynie jakas dobra miejscowka w olku.. mozna by cos na nast weekend pomyslec, od nas przyjechalo by na pewno sporo osob...
    jakby cos : cnb@op.pl
    pozdrowka

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Z miejscowa to trzeba by bylo pokombinowac, zawsze mozna w jakims pubie zagadac i grac tak ze kaske trzymamy schowana i rozliczamy sie za pubem Gdzie gracie w tej ostrodzie i jakie stawki jak cash lub jakie wpisowe jak turnieje? Wieczorem zagadam na gg do was i moze cos wymyslimy.

    pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Ostroda / Londyn
    Posty
    2
    hm.
    wiesz gramy zupelnie nieprofesjonalnie jesli o to chodzi , zadnego turnieju u nas jeszcze powazniejszego, po prostu grupka znajomych spotykamy sie raz u jednego w domu raz u drugiego wiesz ocb.
    najczesciej jest to sit & go , z premiowanymi 2-3 miejscami zalezy ile ludzi jest, gramy zazwyczaj na wejscie 10-30zl, mamy niestety tylko 500 zetonow o roznych wartosciach ofc. wiec jak sie zbierze wiecej osob ciezko jest to podzielic..
    hm ze spytam z tego co rozumiem wy gracie hajsem a nie zetonami i blindy 1zl/1zl tak ? w sumie dobra rozkminka tylko czy robicie jakis limit z jakim mozna usiasc przy stole czy nie ?
    pozdrowka
    ps jakby cos to skoluje ludzi na next weekend, bo jesli chodzi o ten to mamy festiwal reggae 4 dniowy huhuhu , melanz ! elo.!

    ps2. pisz na mejla jakby cos na gg sto lat nie bylem
    Ostatnio edytowane przez cnbost ; 14-08-2007 o 14:41