Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    czy ktos juz to przecwiczyl? po pierwszym podejsciu do tematu usuniecia konta na PokerStars poleglem, nigdzie nie widze takiej opcji ;/ ktos cos juz probowal w tej sprawie?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    pisz na support@pokerstars.com dowiesz sie wiecej

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    12
    Jakiś czas temu kontaktowałem się z supportem PS w tej sprawie i poinformowano mnie, że nie ma możliwości usunięcia konta.

    Harry, gdybyś dowiedział się czegoś więcej daj znać.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Police
    Posty
    5
    nie ma szans,chciałem zmienić nicka ale nick jest jednocześnie kontem,i koniec,musiałem zostać przy zakładanym w nieważkości oralinha77

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dobrze ze nie anal...

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Chłopaki, nie musicie wyłudzać kolejnego bonusa na Starsach, roomów jest wiele...

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Chłopaki, nie musicie wyłudzać kolejnego bonusa na Starsach, roomów jest wiele...
    tak samo jak ludzi na swiecie

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Zakładam że na FTpie też nie ma opcji usunięcia konta?

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    mam nowe info, udalo mi sie wymienic korespondecje z gosciem z supportu, opisalem mu sytuacje iz nie bylem swiadom ograniczen zwiazanych z liczba kont, zorientowalem sie dopiero gdy zaczelm grac w wiekszych turniejach. najwidoczniej argumemtacja byla ok, pozostale konta zostaly usuniete VPP + kasa przelana na jedno wskazane przeze mnie. grunt to byc szczerym

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    HarryKeogh, nie jestem pewny czy zrozumiałem to co napisałeś. Tzn miałeś kilka kont na PS i na Twoją prośbę usunęli Ci wszystkie poza jednym, dobrze rozumiem? Czy może założyłeś nowe i na to właśnie przenieśli Ci wszystko? Ta druga opcja byłaby zdecydowanie hmm... interesująca