Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 82
  1. #71
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    hehe takiego czegosjeszcze nei mialem.w 5 moze 7 min max. Dostalem 2x QQ i raz KK.Z KK wygrana z QQ jedna wygrana a drugi to wtop ten ktory opisalem wyzej

    pozdro:P

    edit:h no to 1:1(win/lost KK) ,wlasnie odpadlem z turnieju expa w pierwszej rundzie.All-in z KK przed flopem po all-inie goscia z A9s...po mnie wszedl gosc z QJ.Oczywiscie na flop wskoczyl JJx i po zawodach :roll:

  2. #72
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Barlogos, a co powiesz na taka sytuacje jaka ja mialem dzisiaj .

    Dostaje AA, przed flopem nie podbijam, po flopie lekki raise, po turnie all-in (nie pisze jakie byly karty bo nie pamietam, w kadym razie dla mnie byly w miare dobre) zostajemy we 2 - gosc mial straight draw - przegral.
    Kolejne rozdanie - AA na rece!! - tym razem raise 10 BB przed flopem - 2 wchodzi, po flopie raise - tyle ile mial max jeden z rywali. Jeden fold jeden wchodzi - wygrywam. Kolejne rozdanie KK - tym razem raise 5xBB przed flopem, za mna wchodzi 5!! (chyba sie zaczeli wkurzac ze blefuje zachecony wygrywaniem) - FLOP - K28 off, ja BB i czekam na spontaniczna reakcje ktoregos z oponentow, doczekalem sie i to w najlepszym dla mnie momencie, po moim 1xBB nastepny raise BB, 3 kolejnych call, czwarty all-in, ja czekam do konca czasu i all-in, po mnie jeszcze jeden wchodzi. Znowu ladna wygrana. Ale poszedlem ze stolika bo zaczely sie hasla: shaolin sux, fuck you, fucked luckyboy itp.

  3. #73
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Ta agresywna taktyka jest bardzo denerwujaca,wiec nie dziwie sie dalczego tak pisali :lol: teraz czesto gram w turniejach i widze ze juz po 2 kolejce gdy ten sam gosc daje all-in albo b.mocne niektorym nerwy puszzcaja i w 3 kolejce pod rzad gdy znow podbije sypia sie all-iny...sam niedawno mialem taka sytuacje....dostalem 44..gosc 3 raz z rzedu all-in(przez wczesniejsze 2 kolejki nikt nie sprawdzil go).Wiec ja tez all-in...mial 66 ,pewnie wczesniej blefowal ehh :lol:

    pozdro

  4. #74
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Co byście zrobili w takiem sytuacji:
    Turniej Sit&Go wpisowe 10$
    Pozostało 5 graczy
    obecny stan chips: 820 Blindy 100/200
    Pocket cards QQ
    Jestem na BB wchodzą wszyscy ostatni gracz przede mną all-in za 790. Dotychczas cały czas foldował i grał tylko będąc na BB jak nie było raise.
    Sprawdzilibyście czy nie?

  5. #75
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    tak

  6. #76
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Jani
    Co byście zrobili w takiem sytuacji:
    Turniej Sit&Go wpisowe 10$
    Pozostało 5 graczy
    obecny stan chips: 820 Blindy 100/200
    Pocket cards QQ
    Jestem na BB wchodzą wszyscy ostatni gracz przede mną all-in za 790. Dotychczas cały czas foldował i grał tylko będąc na BB jak nie było raise.
    Sprawdzilibyście czy nie?
    ja bym sprawdził
    mało kasy, czekasz na dobrą karte, QQ jest niezłe

    Soprano

  7. #77
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    that's right folks, tez bym wlazl w to gowno, pozniej juz moze nie byc okazji na dobra karte biorac pod uwage stosunek twojej kasy do blind, jak nie teraz to kiedy, a twoj all in pewnie bylby nieunikniony za kilka rozdan, zreszta, to musisz sie spytac Dzamby, jak Dzamba ci powie wchodz to wchodz, jak nie czujesz w kosciach to odpusc, musisz tylko nauczyc sie rozpoznawac kosci dobre od zlych, analogicznie... to podobnie jak z medytacja musisz zgromadzic cala energie w jednym pkt, w tym przypadku rece ku monitorowi, palcami wksazujacymi dotykamy swoich kart ( dwoch dam, wazne, aby przy parze palec lewej reki dotykal karty koloru czerwonego, i na odwrot) i teraz nastepuje komulacja energii, nikt nie moze w tym momencie odwrocic naszej uwagi, przekazujemy zebrana energie Q, musimy starac sie robic to szybko, gdyz mamy malo czasu, i czasami moze sie zdarzyc ze nie zdazymy, ale gdy tylko pocwiczysz, przekazesz energie, sprawdzisz.... i..... wygrasz.... potem poczujesz sie lekko zmeczony, ale wystarczy pozywic sie znowu Dzamba i czujesz sie jak nowonarodzony....check it, its really working

  8. #78
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    No to już teraz rozumiem czemu zobaczyłem w tym rozdaniu AA. Następnym razem zastosuję się do rad Mustafy i nie mam szansy przegrać :lol:
    Też wydawało mi się, że zrobiłem jedyną rozsądną w tym momencie rzecz ale chciałem usłyszeć od innych potwierdzenie :wink:

  9. #79
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    I think U should quit smoking, mustafa...

    Warsaw

  10. #80
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    some nieporozumienie tu sie wkradlo, ja smoke ale only la cigarettes:P