Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Poker na czas

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Ostatnio bylem w Niemczech, siadam do pokerka 6 osob po 75euro 300 dla pierwszego reszta dla organizatora...kazdy dostal 1k zetonow ciemne 10/20 iii tak przez 90minut na koniec kto ma najwiecej wygrywa...
    czy to jest normalne i sa tego rodzaju gry "na czas" czy po prostu smieszni niemcy sobie cos wymyslili???

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Pojęcia nie mam, ale przypuszczam, że to taki lokalny wynalazek. Normalnie ciężko określić ile będzie trwał dokładnie turniej. A tutaj jak na meczu piłkarskim - idzie taki koleś na 90 minut i może powiedzieć precyzyjnie np o której skończy i wróci do domu. Ot taki wynalazek zapracowanych ludzi Btw - taki pomysł na turniej wydaje mi się strasznie głupi...

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Czy ja wiem? mi sie idea podoba na koniec gra jest bardzo luzna bo trzeba byc 1szym Do tego blindy Cie nie gonia, wiec weak tight gracze maja rozrywke na dluzej
    Chetnie bym sobie cos takiego zagral na probe szczerze powiedziawszy.
    Dla organizatora plusem jest to, ze rake pokrywa mniej wiecej krupiera, a reszta to koszty marketingowe ktore sie zwracaja ze ktos przyjdzie do kasyna...

    grales?

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Takie są zasady HellKat SnG na Party. Nic nowego.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    6 osob po 75euro 300 dla pierwszego reszta dla organizatora
    ...czyli 150euro dla organizatora ( 50%rake) rozbój w biały dzień

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    ...czyli 150euro dla organizatora ( 50%rake) rozbój w biały dzień
    Chyba 33% rake bo pula byla 450.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Chyba 33% rake bo pula byla 450.
    50+25 - 50%

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja tam nie wiem, nie znam sie,zarobiony jestem:P na poczatku dalem ten post do PS-ogólny...

    a powaznie to byl mój pierwszy raz ze cos musialem zaplacic organizatorowi,i ze tak sie poczulem jak damon w roundersach
    Ja nie wiem czy to duzo bo sie nie znam wiem ze byl w tym mini catering i 2 redbulle
    Gralem odpadlem jako 3 a na koncu takim konkretnym zostalo dwoch i jeden ciagle all in a drugi pasowal co bylo troche bezsensowne ale skuteczne...wygral kolo ktory na poczatku podwoil AA>KK(myslalem ze to tylko na PS sie zdarza