Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 118 z 118
  1. #111
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    stwierdzilem warto CALL!!! I co ... oczywiscie ma AQ pik i zaryzykowal caly turniej liczac na jakiegos farta typu moze mi wpadnie A lub Q a moze nawet pik...ludzie!!!Dostal tego pier.olonego pika!!!
    Wedlug mnie lepszym zagraniem byl by call. DOstal by kolor ja bym sie wycofai i wilk syty i ofca cala bez niepotzrebnego ryzyka ale ok przesadzilem z tym oburzeniem na to AQ takze uwazam ze nie bylo to takie najgorsze zagranie ani tez najlepsze jednoznacznie okreslibym jako "ryzykowne".
    Nie wiem czy widzisz ale to TY zaryzykowales ... On mogl tam miec seta wyzsza overpare albo monsterdrawa i to Ty gosciu callowales wiec to TY zaryzykowales LOL on podjal bardzo dobra decyzje mial folding equity i coina z Twoimi JJ , wg Ciebie powinien callnac ?? lol takie drawy to powinno sie grac agresywnie bo zazwyczaj a sie coina a jak trafimy juz kolor to ciezko cos wyciagnac nie

  2. #112
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    58
    ostatni turniej koniec kariery hehe

  3. #113
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wolicki Zobacz posta
    Nie wiem kim jest woland ale wedlug mnie byl jedynym graczem przy moim stole ktory reprezentowal dosc wysoki poziom.
    Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy????

    Dopiero przeczytałem wątek i uprzejmnie proszem w nic mnie nie mieszać. Nic nie wiem, nic nie zaświadczę, nic nie widziałem, w pokera nie gram, a jak gram to niechcący.

  4. #114
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy????

    Dopiero przeczytałem wątek i uprzejmnie proszem w nic mnie nie mieszać. Nic nie wiem, nic nie zaświadczę, nic nie widziałem, w pokera nie gram, a jak gram to niechcący.
    Woland Woland ty brutusie. hehe

  5. #115
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy????

    Dopiero przeczytałem wątek i uprzejmnie proszem w nic mnie nie mieszać. Nic nie wiem, nic nie zaświadczę, nic nie widziałem, w pokera nie gram
    tymbardziej, ze to jest nielegalne!

  6. #116
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Myślę, że ten wątek, od pewnego czasu już stanowczo nieśmieszny, najwyraźniej dojrzał do zamknięcia...

  7. #117
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    dokladnie....idealnie nadaje sie do dzialu bocznica

  8. #118
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez wolicki Zobacz posta
    Nie potrafie jednego: grac duzej ilosco gier jednoczesnie przez co nie moge wygrywac w pokerze internetowym z " robotami" bo tak nazywam granie 20 stolow naraz. Uwazam ze gdyby byla mozliwosc grania tylko 1 stolu (chyba logiczne ze tak powinno byc bo nie sadze ze live jestes w staniegrac kilka naraz) to uwazam z epoker internetowy bylby bardzo zblizony do prawdziwego pokera.
    Nie rozumiem, w czym problem. Przecież łatwiej ograć kogoś, jeśli gra on na 20 stolikach, niż gdyby grał tylko na jednym.
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Wchodząc na to forum nigdy jednego nie zrozumiałem.

    Skąd tu się bierze takie chamstwo i bydło?!?!
    [...]
    +1

    Cytat Zamieszczone przez wolicki Zobacz posta
    Moja najwieksza wygrana w jednym turnieju to niecale 800$ ale w zasadzie tylko ten jeden raz wygralem cos wiekszego.
    Pewnie więc jesteś na plus, więc w czym w ogóle problem? Nie da się przecież wygrywać wszystkiego, choćbyśmy nie wiadomo jak dobrze grali. That's poker
    Cytat Zamieszczone przez wolicki Zobacz posta
    Zagralem turniej na titan poker. W turnieju z pula 10000$. Wszystko zaczelo sie fajnie i juz na poczatku wydaje mi sie ze zdominowalem calkowicie stol. Bylem zdecydowanie najlepszym graczem szybko sie nabudowalem zawsze wygrywajac pule ktore poprostu mi sie nalezaly ( zadnych coin flipow zazwyczaj duze prowadzenie tzn over para na pare , set na dwie pary)
    Taki set na dwie pary, który podałeś jako przykład, to mniej więcej cooler, a więc to ty miałeś tutaj szczęście. Popełniasz błąd, który przytrafia się bardzo wielu pokerzystom, zwłaszcza tym średnim i słabym (w tym mnie) - "wygrałem - umiejętności, przegrałem - pech". Oczywiście nie znam cię i mogę się mylić, ale mimo wszystko warto bardziej krytycznie przyjrzeć się swojej grze i zawsze zapytać się "czy na pewno moja przegrana wynikła tylko z pecha?". Jeśli odpowiedź - poparta dokładną analizą i logicznym rozumowaniem - brzmi "tak", to najlepiej o takim rozdaniu po prostu zapomnieć.
    Cytat Zamieszczone przez wolicki Zobacz posta
    Dochodze do smutnego wnioskuze turnieje wygrwyaja tylko donki!!!
    Nie tylko, ale na mikrostawkach - prawdopodobnie w większości. Powód jest prozaiczny - donków jest po prostu dużo więcej