Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 118
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    XD XD XD XD XD

    no to merytorycznie :P

    Equity Wygrana Remis Przegrana Ręka
    Gracz 1: 50,707% 50,707% 0,000% 49,293% AsQs
    Gracz 2: 49,293% 49,293% 0,000% 50,707% JsJh

    dorzucajac FE, kolezka jest z przodu. raisowales z buttona, wiec dosyc szeroko, on przysloplejowal AQ, dostal flopa przyjaciela i... zagral poprawnie imo. :P

    a ten call z 99 z dealera do Twoich jj tez znosny... skoro malo Ci zostalo...

    moze do rozmow w toku zadzwon (?)... poszukaj innych skrzywdzonych przez donkow i moze cos wymyslicie .

    pozdr

    EDIT: equity oczywiscie na flopie t93 dwa piki
    Kolego/kolezanko gandalfini czy jak ci tam. To co piszesz jest prawda i owszem nie neguje tego ale chce napisac ze tego typu gra to jest poprostu liczenie na farta bo rownie dobrze moglem miec juz seta AA cokolwiek innego jeszce lepszego co zabieralo mu oddsy a mimo to jak kompletny idiota wrzuca all ina bez zastanowienia. Ok moze rzeczywiscie nie bylo to takie zle zagranie ale wydaje mi sie ze majac obydwoje ponad 100BB to chyba niepotrzebne. Co do JJ<99 takie rzeczy owszem sie zdarzaja ( chocby ostatni WSOP najlepszym tego przykladem) ale to mnie wlasnie boli poniewaz ja nie gram 20 turniejow naraz nie psoiwecam sie grze w pokera calkowicie jestem graczem glownie live traktuje pokera jako moje hobby ktore na dodatek przynosi zyski ale wracajac do polski i jedyna sznsa aby pograc w pokera jest internet to stwierdzam ze poker live to cos calkiem innego niz poker internetowy i niestety ten drugi ma to do siebie ze dobry gracz jest skazany na porazke. Oczywiscie w dluzszym okresie czasu cos tam zawsze wygra ale biorac pod uwage prowizje oplaty przelewy itp to marne to pieniadze.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    po pierwsze - jak gadasz z Wolandem na czacie, to nie oczekuj potem, że Ci dobrze pójdzie ...
    po drugie - to normalna rzecz w pokerze, że czasami trzeba zagrać jak idiota żeby odnieść sukces, więc nie dziw się, że niektórzy tak grają ...
    po trzecie - sytuacja z A,Q w pikach przeciwnika, to jednak miał trochę tych outs i w tym momencie pewnie nawet się nie zastanawiał co możesz mieć ... miał prawo trafić tego pika, tym bardziej że miał na to zarówno turn jak i river, gdyby to był tylko river to co innego ...
    po czwarte - dobry moment sobie wybrałeś na rezygnację (ustawa hazardowa)
    po piąte - zamiast rezygnować, skup się lepiej na grze live albo cash tables
    GL

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    a czego oczekujesz jak nie wyśmiania, skoro oburzasz się rozegraniem gościa z tym AQs, gdzie ma lepszego flipa do raisowanej puli z cbetem + FE

    OMG
    Ok moze troche mnie ponioslo ale chyba nie bylo to zagranie takie super ekstra i wedlug mnie nadal bylo nie dosc ze bardzo ryzykowne dla tego goscia to mimo wszystko liczyl na szczescie bo co jak co ale w najlepszym wypadku mial coin flipa.

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    @ Wolicki
    Nie wiem czy taka jest istota tej gry ale wydaje mi sie ze zwyciestwa sa zarezerwowane dla farciarzy i w wiekszosci wypadkow dla donkow. Mysle ze gdyby poker byl rzeczywiscie gra umiejetnosci to czesciej wygrywali by dobrzy gracze a niestety duzo gier przypada zwyciestwu totalnym donkom dlatego postanowielm jutro zagrac moj ostatni turniej za pieniadze ktore wplacilem


    To proponuje dolaczyc do PO i ich ustawy hazardowej bo przeciez poker to to samo co ruleta i blackjack chyba ze cos zle zrozumialem z twojej wypowiedzi. Pomysl ze ktorys z twoich oponentow mogl sobie o tobie pomyslec jaki donk nie potrafi zrzucic over pary
    Poker to nie ruletka ale poker internetowy ma niestety coraz wiecej z tym wspolnego.

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    to sie qrwa doczekales a teraz dostajesz wiadomosc od donka ktory potrafi tylko wysmiewac innych- idz stad i skasuj swoje posty jesli nie chcesz byc dalej wysmiewany
    Z toba prymitywie wogole nie mam ochoty pisac wiec sobie daruj.

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez wolicki Zobacz posta
    Kolego/kolezanko gandalfini czy jak ci tam. To co piszesz jest prawda i owszem nie neguje tego ale chce napisac ze tego typu gra to jest poprostu liczenie na farta bo rownie dobrze moglem miec juz seta AA cokolwiek innego jeszce lepszego co zabieralo mu oddsy a mimo to jak kompletny idiota wrzuca all ina bez zastanowienia. Ok moze rzeczywiscie nie bylo to takie zle zagranie ale wydaje mi sie ze majac obydwoje ponad 100BB to chyba niepotrzebne. Co do JJ<99 takie rzeczy owszem sie zdarzaja ( chocby ostatni WSOP najlepszym tego przykladem) ale to mnie wlasnie boli poniewaz ja nie gram 20 turniejow naraz nie psoiwecam sie grze w pokera calkowicie jestem graczem glownie live traktuje pokera jako moje hobby ktore na dodatek przynosi zyski ale wracajac do polski i jedyna sznsa aby pograc w pokera jest internet to stwierdzam ze poker live to cos calkiem innego niz poker internetowy i niestety ten drugi ma to do siebie ze dobry gracz jest skazany na porazke. Oczywiscie w dluzszym okresie czasu cos tam zawsze wygra ale biorac pod uwage prowizje oplaty przelewy itp to marne to pieniadze.
    eh, ale jego decyzja byla EV+ vs Twoj range + FE [btw: ciezko na flopie t93 seta asow miec].

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    @ Gandalfini
    eh, ale jego decyzja byla EV+ vs Twoj range + FE [btw: ciezko na flopie t93 seta asow miec].

    Dokladnie o tym samym myslalem ale zanim znalazlem jego poprzednia wypowiedz to mnie uprzedziles

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Co do komentarza ze to nie EPT ?? Zamierzasz grac bardziej tight tylko dlatego ze to WSOP EPT ?? Hmmm Fishunio 4betowal light z tego co wiem zreszta podobno akcje na jego stoliku to cos jak obecnie akcje Isidura vs reszta ?? Imo smieszne sa Twoje narzekania bo w turniejach liczy sie tylko jeden ktory wygramy i robimy 100+ BI i mozemy grac wyzej . Turnieje sa bardziej uzaleznione od wariancji i musisz wygrac wiecej coinow marginalnych spotow by dojsc daleko zwalszcza na 1k+ ludu ...

    Moze musisz grac agresywniej po wejsciu do kasy i/lub przednia I tak liczy sie tylko jeden wygrany ( kazdy wygrany ) wiec chyba lepiej sie nadbudowac grac agresywnie a nie jak juz dojdziesz na FT shorstackowac ( widze Cie jako pasywnego nita sorry )

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    [btw: ciezko na flopie t93 seta asow miec].
    przecinka zapomniał ("seta", "AA")

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    @ No3Air
    Co do komentarza ze to nie EPT ??

    Ale to chyba ja pisalem a wypowiedz ni jak sie do mnie nie odnosi
    Chyba ze znow cos przegapilem