Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Grabbed by Holdem Manager
    PL Omaha $0.25(BB) Replayer
    SB ($26.95) 84/13/1.6 (69)
    BB ($9.65)
    UTG ($25)
    UTG+1 ($15)
    CO ($31.40) 80/29/1.6 (46), cbet 36%, agg% 25
    Hero ($25)

    Dealt to Hero

    fold, UTG+1 checks, CO raises to $1.10, Hero calls $1.10, SB calls $1, fold, UTG+1 calls $0.85

    FLOP ($4.65)

    SB checks, UTG+1 checks, CO bets $4.45, Hero ??

    Villain jest pasywny postflop i stosunkowo niechętnie cbetuje. Można więc przypuszczać, że moje top two nie stoją zbyt cudownie na jego zasięg, zwłaszcza w multiway pocie. W sumie chyba jestem lekkim faworytem:
    board: Qs9d7c
    Hand Pot equity Wins Ties
    KdKsQc9c 59.45% 335,281 42,880
    QQ**,99**,77**,97**,AA**,T8J*,T86*,Q7**,Q9** 40.55% 221,839 42,880
    (o ile dobrze oceniłem jego zasięg)
    ale czy jest sens się tu stackować?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    najpierw raise do 10

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Wydaje mi się że nie możemy tu robić miniraisów, bo na większości turnów nie będziemy wiedzieć na czym stoimy, a przy okazji po takim raisie i tak jesteśmy comited i wrzucamy stacka na każdy reraise.Dlatego albo gramy tu o stcki albo w ogóle odpuszczamy grę.(ewentualnie ponieważ mamy pozycję można tu dać call, zobaczyć co zrobią pozostali, jaki ewentualnie wejdzie turn i co zrobi nasz rywal)
    Ponieważ przeciwnik post flop stosunkowo rzadko cbetuje, to tym bardziej w 4 osobowej puli ,na drawowym boardzie, wydaje mi się że jego zakres to sety, monster drawy i być może top two i różne combosy.Dodatkowo w grze mamy jeszcze 2 innych graczy, a to ze dali check wcale nie musi oznaczać ze nie będą tu nagle wrzucać stacków.(przydałaby się info o tych pozostałych)Ja bazując tylko na tym co tutaj napisałeś skłaniam się do odpuszczenia i spasowania, bo v zakres przeciwnika jaki ustaliłem i to ze w rozdaniu jest jeszcze 2 innych graczy ,i to że do tej pory zainwestowaliśmy 4,5bb, a trzeba tu grać o stacki wydaje mi się najbardziej rozsądne.Ewentualnie jak napisałem wyżej mogę tu dać call, bo dzięki pozycji zawsze być może wywalimy na turnie taka sama albo lepszą rękę przeciwnika, o ile przeciwnik zalicza się do takich których się da wywalić.(jednak bez informacji o pozostałych graczach, i dodatkowych o agresorze, odpuszczam tą rękę już na flopie)

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    szczerze mowiac,najpierw napisalem jak ty call dawkar ale nastepnie pomyslalem,zeby dac szanse na fold opponentowi.w przeciwnym razie oczywiscie gra o staki

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    13
    gra o staki moim zdaniem. Może on mieć jakąś rękę Typu A-A-K-Q double suited i myśli, że jest na przodzie, choć może mieć też QQ. Ja bym raise'nął go na flopie.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ok, zagraliśmy call i co dalej?
    CO bets $4.45, Hero calls $4.45, SB folds, UTG+1 folds

    TURN ($13.55)

    CO checks, Hero ??

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie podoba mi sie jego check,nie podoba mi sie t....(nie mowiac juz o call )...wiec check

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ponieważ Hero ma 2 K więc reprezentujemu tu nuts str8 bet 11$,oczywiście call na reraise

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Akurat reprezentowanie przeciwko takiemu graczowi na nic się zdało, bo i tak zestackował się z AJT8