Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Na NL 5 PS. Muszę coś poprawić w grze bo mój winrate po 55k rozdań na tym limicie to całe 1,1 BB/100. I szukam błędów w swojej grze bo 1,1 to troche mało. A rozdanie wkleiłem z tego powodu że bardzo często mnie takie sytuacje trafiają. Mówie tu o 3betowanej puli PF. Ale skoro tu jest dobrze to gdzie indziej będę szukał przyczyny...

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    ale jak wogóle w takiej sytuacjo można myslec nad foldem na nl 5
    Jak dla mnie stawki decydują gdy gram przeciw unknown. Ten jest bardzo known. Tak jak pisałem - patrząc na statsy dla mnie decyduje jego winrate.

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    imo: na nl5 nie zrzuca sie asow we 3betowej przez nas puli, na 90% flopow... co za dyskusja sie wywiazala =)

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    No dobra, tu można sie zgodzić, ale nie do końca. Zakładasz że gracz z " dobrymi" statami to dobry gracz, który zagra dobrze. Tak do końca nie jest, błedem byłoby przecenianie na tych stawkach kogoś kto ma dobre statystyki. Te statystyki świadczą tylko o tym, że ktoś podchodzi do gry w miare poważnie. Jestem jednak pewien, że robi to mechanicznie pod wpływem Hand selection tabelki . Nadal nie do końca wie co robi i czemu. Nadal jest kims kto zagra z układami wymienionymi wczesniej. Nadal jest podatny na stres związany z wysokościa puli, emocjonalne przywiazanie do puli, której nie chcesz odpuścić bo masz w miare silna rekę, a juz dużo wrzuciłeś(jak śmiesznie by to nie brzmiało na tych stawkach). Grając na nl5 naogladasz sie wielu kosmicznych zgarań. Teraz gram nl25 i widze all in full stack z J-tp QvsK kicker. Takie cos wpływa tez na twoją gre i twoja gotowośc do wrzucenia pieniędzy. Zdaża sie, że masz czutke, tylko że chyba lepiej jest jej niemiec. Raz mając set J, byłem pewny że koleś ma set K i miał. Chodzi o to, że jeśli mój fold byłby skuteczny, tak bym sie podjarał że pewnie szukał bym takich ekstra zagrań tam gdzie byłoby miejsce tylko na wyciąganie value. To byłoby ev-. Można zrobic fold w takim przypadku, ale trzeba pamietac że na taki fold jeśli będzie konsekwentny moga sie złożyć inne które moga byc błędne. Jak pisałem wcześniej. Jest pewnie pełno bardziej pospolitych i czestych sytuacji i paradoskalnie trudniejszych do podjęcia decyzji na których możńa sie skupić, chcąc poprawić gre.

  5. #45
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Wiem, wiem

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jak dla mnie stawki decydują gdy gram przeciw unknown. Ten jest bardzo known. Tak jak pisałem - patrząc na statsy dla mnie decyduje jego winrate.
    Czyli po 1.4k rozdań oceniamy czy gracz jest wygrywający czy nie....Spoko

    IMO Oczywiście nie pasujemy i to nawet na wyższych stawkach. Co nas tu bije? JJ. Co my bijemy? KK, QQ, AK i AQ w treflach, może AJ. Więc tu nawet nie chodzi o to że to jest mikro. Oczywiście mówię o standardowej sytuacji gdzie mamy po 1BI czy ewentualnie minimalnie więcej.

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ciezko to przeczytac, ale w 3betowanym pocie _NIE_ zrzucamy AA, unless flop = QJT or sth