Strona 28 z 49 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #271
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Urugwaj pięknie, Forlan pierwszym samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców. Po tym wysokim zwycięstwie remis z Meksykiem może dać nawet pierwsze miejsce w grupie, Koreę/Nigerię w 1/8 i może Urugwaj przypomni sobie, że kiedyś tam ich dziadkowie bywali Mistrzami Świata No ale chyba za bardzo wybiegam w przyszłość.

    Co do Hiszpanii, to niezłe jaja, bo jak teraz np Chile stuknie Szwajcarię (co jest realne), to po obowiązkowej wygranej z Hondurasem, w ostatnim meczu Hiszpania będzie musiała już pokonać Chile. A to już nie jest takie pewne. Znowu za bardzo wybiegam w przyszłość, ale w tej grupie będzie ciekawie.

  2. #272
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Hey
    znacie jakąś stronę gdzie można zobaczyć skróty meczów?
    http://www.footytube.com/

    Bezposrednio po meczach zazwyczaj sa tylko bramki, ale pozniej pojawiaja sie skroty.
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 16-06-2010 o 23:17

  3. #273
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204


    Wygląda na fake, ale u nich takie numery możliwe

  4. #274
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    No ja pierdolę, i już się wynik zje...!

    A nie, to samobój

  5. #275
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    kurwa normalnie linia obrony z pelikana lowicz prezentuje wyzszy poziom od argentynskiej,co mecz takie klopsy

  6. #276
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    mam nadzieję, że Meksyk dzisiaj przegra z Francją. po tym jak zobaczyłem ich w pierwszym meczu Mistrzostw z RPA i gościa, który po strzeleniu wyrównującego gola dla Meksyku na 1:1 pakuje z radości cały kciuk do gęby, to zacząłem się w ogóle zastanawiać czy się dalej interesować tym sportem. to samo pamiętam było w finale ostatnich ME gdzie Torres zrobił dokładnie to samo. oznaki radości w piłce nożnej są czasami tak dziecinne i debilne, że naprawdę aż się odechciewa to oglądać. na szczęście niektórzy cieszą się normalnie - ubolewam jednak nad tym, że tacy piłkarze to znaczna mniejszość.
    jeszcze mi się jedna kontrowersyjna uwaga nasunęła - finałowy mecz mnie w ogóle nie interesuje, pewnie nawet go nie będę oglądał, bo już od 2 poprzednich MŚ zauważyłem, że prawdziwy finał to mecz o trzecie miejsce, gdzie gra się o zwycięstwo dając z siebie wszystko i nie bojąc się ryzykować. czy ktoś pamięta bramki z meczu Portugalia - Niemcy ? masakra. a w finale jest tylko trzęsienie portkami żeby nie przegrać, pyskówki i symulowanie fauli, ktokowiek by nie grał. brameczki też słabiutkie jak na finał. jestem pewien, że to samo będzie na tych MŚ. prawdziwy finał 10 lipca 2010

  7. #277
    Przeciez nie od dzisiaj wiadomo ze najlepsze mecze to cwiercfinaly i polfinaly. Pewnie beda tez dobre mecze w ostatniej kolejce grupowej,mam nadzieje, bo jak do tej pory wieje nuda i marnym poziomem. Jedynie Argentyna sie prezentuje dobrze i pewnie Niemcy jak zwykle.

    Francja i taktyka Domenecha to w ogole osmieszenie jak na moj gust, jak ten typ mogl nie powolac Benzemy, kto mi to wytlumaczy?
    Ostatnio edytowane przez FaN ; 18-06-2010 o 00:32

  8. #278
    niepowołał go bo grzał ławe w Realu....

  9. #279
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta

    Francja i taktyka Domenecha to w ogole osmieszenie jak na moj gust, jak ten typ mogl nie powolac Benzemy, kto mi to wytlumaczy?
    Mial wystarczajacy potencjal ludzki nawet na polfinal, ten trener jest po prostu imitacja szkoleniowca.

  10. #280
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    pojebane mistrzostwa..