Strona 33 z 49 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #321
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    raczej kibicem myślę że 3/4 z nas dało by radę jako trener Argentyny :d

  2. #322
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    http://www.footytube.com/

    Bezposrednio po meczach zazwyczaj sa tylko bramki, ale pozniej pojawiaja sie skroty.
    Dzięki za info
    ...też znalazłem fajną stronę, aktualizację prawie od razu i jest wszystko co potrzeba, można obejrzeć nawet powtórkę całego meczu, a w dodatku po Polsku
    TVP...hmmm...kto by pomyślał ...ale w końcu puszczają mundial, to musza stanąć na wysokości zadania
    poniżej link:
    http://sport.tvp.pl/fifa2010/wideo?s...&pokaz=1717453

    ...a i można obejrzeć mecze na żywo, jak ktoś np:w pracy jest


    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Przyznam, ze watpilem w zdolnosci trenerskie Maradony ale jak do tej pory Argentyna gra najlepiej.
    Ja również, ale widać że potrafi zbudować atmosferę wokół drużyny,a to najważniejsze...czasami ma wrażenie (po tym jak pozdrawia kibiców), że on dalej w głębi duszy czuje się bardziej piłkarzem niż trenerem


    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    raczej kibicem myślę że 3/4 z nas dało by radę jako trener Argentyny :d
    Jasne...i skończyłoby się tak jak z Francją

  3. #323
    Pitshot, najciemniej pod latarnia jak to mowia albo cudze chwalicie a swojego nie znacie . Sam szukalem po jakis serwisach zagranicznych etc. az wkoncu stwierdzilem ze zobacze co jest na stronie tvp

  4. #324
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Przyznam, ze watpilem w zdolnosci trenerskie Maradony ale jak do tej pory Argentyna gra najlepiej.
    I ciesza sie po bramkach jakos tak naturalnie, az sie chce na to patrzec. Widac, ze kazda pojedyncza bramka niewazne komu strzelona jest dla nich wazna.
    Bede kibicowal Argentynie w dalszej czesci mistrzostw

  5. #325
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    I ciesza sie po bramkach jakos tak naturalnie, az sie chce na to patrzec. Widac, ze kazda pojedyncza bramka niewazne komu strzelona jest dla nich wazna.
    Bede kibicowal Argentynie w dalszej czesci mistrzostw

    Dokładnie, szczegolnie przyjemnie sie patrzylo na Palermo po bramce. Atmosfera w druzynie ogrywa jednak kluczowa role.

  6. #326
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ale jaja. W najlepszej czwórce mistrzostw już na pewno znajdzie się ktoś z czwórki Urugwaj/Korea Płd/USA/Ghana!

    Mam nadzieję, ze będzie to Urugwaj.

  7. #327
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A Chile i Meksyk czemu pomijasz?

  8. #328
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    anoxic, chyba nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że pary 1/8 tworzą te cztery zespoły, a zwycięzcy pojedynków zagrają ze sobą w ćwierćfinale. W związku z tym któraś z tych drużyn musi wejść do półfinału. Chile czy Meksyk są w drugiej połówce.

  9. #329
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Fakt sorry, źle zrozumiałem.

  10. #330
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    dlaczego zachwycacie sie Argentyna?!?!?!?! KoreaPŁd...z czalym szacunkiem, Nigeria przestraszona....Grecja slabiutka...jakby Maradona nie wygral ktoregos z tych meczow to by był KONIEC SWIATA...comon teraz ma dopiero pierwszy yyy nawet nie test a tescik z Meksykiem to bez watpienia najlepszy grajek w historii tej smiesznej gry i to mu bardzo pomaga w prowadzeniu druzyny...no i chyba nikt tak jak on nie "czuje" piłkarskiego zycia ale prawdziwa weryfikacja jego yyy umiejetnosci przyjdzie przy 1-0 dla Meksyku 30 minutach do konca i DOs Santosie wkrecajacym w ziemie Demichelisa...co podejrzewam przejdzie majac w skladzie grajkow z kosmosu aleeeeee lepsza druzyna pokona Argentyne...problem jedynie w tym zeby znalezc lepsza