Strona 40 z 49 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #391
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To że był wspaniałym piłkarzem nie znaczy że jest dobrym trenerem, nie ma związku.

  2. #392
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    a czy ja gdzies pisze ze maradona jest dobrym trenerem nie bo nie jest,chodzi mi o magiczne slowo szacunek

  3. #393
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  4. #394
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Fifa powinna wprowadzić nowe bramki z poprzeczką i słupkami o przekroju kwadratowym, a nie okrągłym, to wtedy możnaby uniknąć takich bramek jak ta na 2:2 strzelona przez Anglię Niemcom, co sędzia nie uznał. dopóki ich nie wprowadzą, lub uwzględniania powtórek video przy dyskusyjnych golach to ja piłki już w ogóle nie oglądam. nie dam się nabrać na takie show, tym bardziej, że ostatnio nie piję alkoholu.

  5. #395
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    mysle ze dzieki Twojemu bojkotowi Fifa to zmieni!

  6. #396
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Gdy dodac do tego bardzo pewnego i silnego psychicznie bramkarza (mimo twarzy chlopaczka) pokazali jak stworzyc cos z niczego.
    MUSLERA to liga, w Lazio bronil praktycznie caly sezon,rocznik 86 co pokazuje ze dobry bramkarz nie musi byc doswiadczony troche zawinil przy bramce Muntariego bo po co on robil te kroki w prawo zostawiajac caly rog wolny to ja nie wiem ale w karnych sie zrehabilitowal...


    co do Messiego to slabiutko na maxa a dlaczego???ano dlatego ze jak ktos usiadzie, poanalizuje,to zrozumie ze on robi non stop to samo...
    zostaly 4 teamy wiec najlepszym graczem turnieju zostanie Forlan/Villa/Sneijder/lub jeden z tych niesamowitych szwabow

    co do Niemiec to MIAZGA... w 1/8 byli o jedna normalna decyzje sedziego od odpadniecia z turnieju a teraz miazdza Argentyne...
    brawo dla Paragwaju,Cardozo strzela karnego i mistrz Europy pojechalby do domu...

    btw.skauci M.City czuja sie chyba na tych mistrzostwach jak w hipermarkecie pelen asortyment

  7. #397
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Liczba meczy, w których sędziowie wypaczyli wynik jest naprawdę przerażająca. A już najwięcej szczęścia do "gwizdków" mają mistrzowie Europy. Nie jestem zwolennikiem spiskowej teorii dziejów i nie uważam, że arbitrzy kantują specjalnie, ale czasami naprawdę odechciewa się oglądać. W innych dyscyplinach sportu, w których były, lub są problemy z sędziowaniem, cały czas coś się próbuje poprawiać, wprowadza się dodatkowych "sprawiedliwych", zmienia sposób punktacji, dopuszcza analizy video, sygnalizację elektroniczną, challange, itd. W futbolu nie robi się nic. Gdyby IAAF był tak konserwatywny jak FIFA, to w biegu na sto metrów na mecie stałby sędzia i na oko określał, kto był pierwszy, a w rzucie oszczepem wyniki wyglądałyby tak:
    1. Kowalski - bardzo daleko, 2. Nowak - daleko, 3. Iksiński - też dość daleko.

  8. #398
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta

    Przy okazji potwierdzilo sie, ze klaun zamiast trenera, to nie jest dobry pomysl, a bezsensowane kiwanie sie na smierc jest dobre na pilkarzy Xerez czy innej Almerii, ale na najwyzszym poziomie trzeba zaczac grac w pilke, o co trudno bez Xaviego i Iniesty dostarczajacych ¨patelnie¨ (to do najbardziej przereklamowanego pilkarza na swiecie czyli wiadomo kogo)
    Jezeli Messi jest przereklamowany to co powiedziec o:
    - Torresie
    - Rooneyu
    - CR
    - Gerrardzie
    - Riberym
    - Lampardzie
    - Kace
    i jeszcze kilku mozna wymienic

    Sprawa wyglada tak ze Ci ktorzy ciagneli wózki zwane : Chelsea, Man U , Real, Barca, Liverpool czyli tak naprawde najmocniejsze kluby ostatnich lat , przez caly sezon nie mieli sily grac, byli poprostu przemeczenie i tak bede teraz wygladaly MŚ bo nikt nie jest robotem zeby zagrac wszystkie mecze w Lidze , Pucharach krajowych oraz Europejskich a potem jeszcze blyszczec na MŚ - tak sie nie da , organizm potrzebuje odpoczynku i regeneracji powtarzam - to nie sa roboty.

    Co do Brazyli i Argentyny - jeszcze przed MŚ uważałem że nie sa to druzyny ktore moga zdobyc MŚ.
    Po 1 kto ma grac i rozgrywac pilki w środku pola w obu ekipach? W BRA KAKA bez formy , Elano gral duzo lepiej ale potem go zepsuli, wiec takie tuzy jak Melo czy Maxi Rodriguez to chyba nie sa gracze na tym poziomie mogacy decydowac o losach spotkan i kreowac gre....

    Argentyna to zlepek indywidualnosci, a pilka to sport druzynowy wiec nawet 11 CR czy 11 Messich nie wygraloby meczu, bo ktos musi na nich zapierdalac a obie druzyny takowych graczy nie mialy na tych MŚ. Pozatym nie powolanie Cambiasso i wystawienie na srodku obrony Demichelisa odbilo sie czkawka boskiemu Diego.
    pzdr luckypl

    VAMOS SPAIN!
    Ostatnio edytowane przez luckyPL ; 04-07-2010 o 10:05

  9. #399
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    co do niemiec to miazga... W 1/8 byli o jedna normalna decyzje sedziego od odpadniecia z turnieju
    lol

  10. #400
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    MUSLERA to liga, w Lazio bronil praktycznie caly sezon,rocznik 86 co pokazuje ze dobry bramkarz nie musi byc doswiadczony troche zawinil przy bramce Muntariego bo po co on robil te kroki w prawo zostawiajac caly rog wolny to ja nie wiem ale w karnych sie zrehabilitowal...
    Popatrz w powtorce jak ta pilka leciala, Jabulani jest po prostu kompletnie nieprzewidywalna. Jak dla mnie Muslera zachowal sie jak trzeba, bo normalna pilka lecialaby w przeciwlegly rog, i gdyby stal w miejscu dostalby w tamten rog bramke..

    Jak dla mnie jedyny blad zrobil w meczu z Korea i jest najlepszym bramkarzem turnieju, bo jak nie on to kto?

    Pewnie Urugwaj jest juz bez szans, ale i tak sa wielcy.

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    co do Messiego to slabiutko na maxa a dlaczego???ano dlatego ze jak ktos usiadzie, poanalizuje,to zrozumie ze on robi non stop to samo...
    No jasne, ze tak, ale nie wytlumaczysz tego tym barcelonofilom powyzej hehe
    Prawda jest taka, ze Ronaldo czy Rooney zawiedli bo grali chujowo, a Messi zawiodl, dlatego bo gral tak jak zawsze, on po prostu inaczej nie umie

    Problem w tym, ze po pierwsze obroncy Niemiec czy innych czolowych druzyn swiata to nie drwale z Xerez, a po drugie rzekomo najlepszy pilkarz swiata powinien bez Xaviego i Iniesty chociaz troche zaistniec na boisku, nieprawdaz?

    Maradona wygrywal sam mecze i dlatego byl WIELKIM PILKARZEM, u boku mogl miec Valdano, a innym razem Caniggie, jeden pies, moglbyc nim ktokolwiek inny.

    Na marginesie, Maradona byl wielkim pilkarzem, ale jako czlowiek byl jest i bedzie pozalowania godnym prymitywem, udowadnial to zawsze i wszedzie na kazdym kroku, wiec farmazony o szacunku, ktore pisze do mnie ktorys tam koles powyzej doprawdy mnei rozbawily