Strona 19 z 49 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #181
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Czas zacząć wielką piłkarską ucztę!
    3 mecze dziennie
    nie ruszam sie sprzed TV

  2. #182
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Jestem nastawiony optymistycznie do mistrzostw.Prawdopodobnie kasa którą zainwestuje w ciągu miesiąca w browar,wyjścia do knajp,bukmacherkę itp itd spokojnie by wystarczyła aby się udac do Afryki i obejrzeć na żywo.Jednak boję się że w przypływie nadmiaru uciech mógłbym wywołać zamieszki plemienne w sąsiednim Lesotho i zostać królem jakiejś innej Ruandy czy Kongo co mi zupełnie nie pasuje z powodu przerw w dostawie internetu Także życzę wszystkim miłego oglądania i dużo pozytywnych imprez okolicznościowych związanych z mundialem!
    Ostatnio edytowane przez rayo76 ; 11-06-2010 o 10:49

  3. #183
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Trzeba przygotować duuużą kawę - obawiam się, że mecz Francji z Urugwajem będzie nudny jak cholera... Ale oczywiście i tak go obejrzę

  4. #184
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Niezależnie od typera chyba warto odkopać właściwy wątek dotyczący MŚ.

    To już za 20 godzin! Czas zacząć wielką piłkarską ucztę!
    Czemu z nami Aston nie obstawiasz?

    Btw. ja bym w finale widział Hiszpanię z Argentyną/Anglią :>
    Oczywiście kibicuję tym pierwszym, w meczu z naszymi grajkami pokazali że są w świetnej formie

    Co do dzisiajszych meczów do dla mnie wielką niewiadomą jest i Meksyk i RPA, u buków kursy bardzo podobne, więc tylko na jednym kuponiku obstawiłem RPA. IMO ten mecz będzie ciekawszy od Urugwaj - Francja.

  5. #185
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    jak to jest z meczami otwarcia? szukam jkaiegos podsumowania , ale sierota jestem i znaleźć nie moge
    dobrze sobie przypominam ze w pierwszym meczu gospodarza nie przegral on od niewiadomo kiedy na kazdym mundialu ?
    wlasnie sprawdzalem do 1998r i tak bylo, wiec weźcie to pod uwage

    ja bym RPA - Mxk X dał

  6. #186
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    z tego co mówił Domenech(moze juz szuka sobie alibi:P) to Urugwaj w obronie gra lepiej od wszystkich z Ameryki Płd...a atak ma potężny
    Meksyk w eliminacjach to dwie "Ery" słabiutka Erikssona i niezla Aguirrre.Przed MŚ wygrywał ze słabszymi,przegrywal z lepszymi(Anglia,Holandia) chociaz z Holandia jak wszedl Vela,Dos Santos,i ten nowy nabytek MU Hernandez to ich gra wygladala calkiem calkiem.Do tego gra w Mexico dziadzia BLANCO,polecam na YT jego filmiki z yyyy smiesznymi dryblingami

    Ja sie boje tylko o poziom tych MS w niektorych meczach...ale i tak zawsze fajnie sie oglada reprezentacje po sezonie pelnym klubowych meczów

  7. #187
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Czemu z nami Aston nie obstawiasz?
    Albowiem w trakcie mistrzostw udaję się na wczasy na Minorkę i jakkolwiek zamierzam i tak tam oglądać wszystkie mecze, to nie wyobrażam sobie bym codziennie zdążył, pomiędzy jedną a drugą imprezą, dorwać się do netu i wysłać typy.

    Aha, i co by nie offtopować, więc apropos grupy A, która dziś zaczyna rozgrywki. Typuję, że mecz otwarcia będzie się kręcił wokół remisu ze wskazaniem na Meksyk, natomiast w drugim meczu padnie rezultat remisowy. Summa summarum czuję, ze z grupy wyjdą Meksyk i Urugwaj i tym drużynom kibicuję.
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 11-06-2010 o 12:59

  8. #188
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    z tego co mówił Domenech(moze juz szuka sobie alibi:P) to Urugwaj w obronie gra lepiej od wszystkich z Ameryki Płd...a atak ma potężny
    Meksyk w eliminacjach to dwie "Ery" słabiutka Erikssona i niezla Aguirrre.Przed MŚ wygrywał ze słabszymi,przegrywal z lepszymi(Anglia,Holandia) chociaz z Holandia jak wszedl Vela,Dos Santos,i ten nowy nabytek MU Hernandez to ich gra wygladala calkiem calkiem.Do tego gra w Mexico dziadzia BLANCO,polecam na YT jego filmiki z yyyy smiesznymi dryblingami
    To prawda, Meksyk jeszcze rok temu grał fatalnie, w eliminacjach zagrali wiele bardzo słabych meczów z bambusowymi ekipami z Karaibów, a później przyszła cudowna odmiana począwszy od mistrzostw CONCACAF, gdzie całkowicie ośmieszyli w finale bardzo solidną przecież ekipę USA i to na ich terenie (5-0).

  9. #189
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Łoo na Minorce jest super, udanych wakacji Sam bym z chęcią tam wrócił.
    Nie zapomnij odwiedzić Ibizy... no chyba że z partnerką jedziesz

    btw dzisiejsze 2 mecze są losowe, żaden rezultat nie będzie niespodzianką

  10. #190
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja wierze że portugalia wygra