Strona 1 z 49 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Zeby nie zasmiecac watku z Premiership dorzuce troche do panujacego tam ognia.

    Wypowiedz Henry'ego po meczu:

    Będę z wami szczery, zagrałem ręką - powiedział napastnik. - Ale to nie ja jestem sędzią. Grałem, bo sędzia na to pozwolił. Wszelkie pytania należy kierować do niego - zakończył napastnik Barcelony

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Ciezko miec do niego pretensje...
    Czego mozna sie spodzeiwac po takim zagraniu i bramce na wage awansu ze podejdzie do sedziego i powie "Panie sedzio nie moze pan uznac bramki bo zagralem reka"?? kpiny...

  3. #3
    Platini równa się awans,awans równa się Platini

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ciezko miec do niego pretensje?

    Powinien dostac kare, ze nie zagra na tym mundialu i moze to go troche ostudzi na przyszlosc.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    RPA Tompkins. RPA!!! To nie jest słowo tylko skrót.

    Henry ma rację w 100%. Takie sytuacje zdarzały się w futbolu i będą się zdarzać dopóki ktoś w końcu nie pozwoli na video powtórki dla sędziów. Nie widzę więc powodów, żeby z niego robić kozła ofiarnego szczególnie, że się przyznał.

    Szkoda Rosjan ale mieli duuużo okazji w pierwszym meczu, żeby wygrać dwoma, trzema bramkami. Z drugiej strony cieszy awans Słoweńców, wychodzi na to że nasza grupa nie była taka słaba Poza tym przykro, że znowu będzie trzeba oglądać lamenty Krystyny w czerwcu.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Oczywiscie, ze ma racje, ze to wina sedziego, ale przyznanie sie do winy to nie wszystko, musi poniesc konsekwencje tak jak Eduardo poniosl konsekwencje wymuszenia karnego w meczu z Celtami.

    Dopoki nie ma powtorek w czasie meczow trzeba karac dyskwalifikacjami.

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    RPA Tompkins. RPA!!! To nie jest słowo tylko skrót.
    Od razu po stworzeniu tematu napisalem do modow zeby zmienili, ja tego nie moge poprawic.
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 19-11-2009 o 12:29

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Powinien dostac kare
    Karę? Za co? Od egzekwowania przepisów jest sędzia. Jeśli chcesz kogoś karać, to sędziego.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    musi poniesc konsekwencje tak jak Eduardo poniosl konsekwencje wymuszenia karnego w meczu z Celtami.
    Eduardo nie poniósł żadnych konsekwencji. Kara została anulowana przez UEFA po odwołaniu się przez Arsenal.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Karę? Za co? Od egzekwowania przepisów jest sędzia. Jeśli chcesz kogoś karać, to sędziego.
    Nieprawda - jeżeli czegoś sędzia nie uchwyci, to można potem ukarać na podstawie zapisu wideo. Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale we Włoszech na pewno.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Nieprawda - jeżeli czegoś sędzia nie uchwyci, to można potem ukarać na podstawie zapisu wideo. Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale we Włoszech na pewno.
    w Angli tez tak jest, ale nie kara sie za zagrania ręką, tylko za brutalne faule, uderzenia przeciwnika, których sędzia nie dostrzegł