Strona 44 z 49 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #431
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Poprzeczka to im zapewnila ten mecz jakby nie patrzec. I tak duzo osiagneli, obie druzyny powinny byc zadowolone.

  2. #432
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Niemcy powinni wygrać w finale a nie w meczu o 3 miejsce niestety fartowna Hiszpania zagra jutro ale dobrze ze Holandia wygra

  3. #433
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Niemcy powinni wygrać w finale a nie w meczu o 3 miejsce niestety fartowna Hiszpania zagra jutro ale dobrze ze Holandia wygra
    Nudzisz...

  4. #434
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Czyli wypracował sobie sytuację (jakich wiele miała Hiszpania) i zmarnował ją przez brak umiejętności. Poza tym ja pechem nazwałem bramkę Szwajcarii, a nie niewykorzystywanie sytuacji. Czytajmy ze zrozumieniem.
    cytowanie jak w brukowcach....BEZCENNE

    Muslera nie jest zly,po prostu nie jest kompletny,slabo gra na przedpolu,a jak ktos ma jakas slabosc a do tego dojdzie jakis zwykly blad to wtedy sie wlasnie zawala mecz
    ale i tak Urugwaj mogl smialo po meczu tez zrobic koleczko i sobie poskakac,moga byc z siebie dumni,w ogole to beznadziejne jest to ze FIfa nie pomyslala o tym ze skoro juz jest mecz o 3 miejsce to warto pomyslec o tych co zajmuja czwarte...

  5. #435
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jasne, że Muslera nie jest zły, chłopakowi mecz po prostu nie wyszedł.

    Najbardziej mnie wkurwia, że w pierdolniętym studiu TVP siedzi jak zwykle ten najbardziej zakompleksiony pod słońcem buc, czyli ex-bramkarzyna szczęsny, który, nic nie osiągnął i jak zwykle leczy swoje kompleksy na kolejnych bramkarzach, którzy są lepsi o lata świetlne od jego pierdolniętego synka nie mówiąc o jego pożal się boże karierze

  6. #436
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    LA ROJA!!!

    Słaby finał, ale na szczęście wygrali lepsi i nie trzeba było do tego karnych. Holendrzy nastawili się na połamanie nóg przeciwnikom , co dzięki Bogu nie przyniosło im sukcesu, choć Robbena pewnie czeka wiele bezsennych nocy, pewnie nawet do końca życia (inna sprawa, że Fabregas spartolił podobnie, w dodatku odebrał Villi króla strzelców )

    No i najważniejsze, że o tytule nie zdecydował błąd sędziowski, bo tego się najbardziej obawiałem (choć było trochę drobiazgów, choćby brak czerwieni dla de Jonga w pierwszej połowie)

  7. #437
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta

    No i najważniejsze, że o tytule nie zdecydował błąd sędziowski, bo tego się najbardziej obawiałem (choć było trochę drobiazgów, choćby brak czerwieni dla de Jonga w pierwszej połowie)
    To był no brainer snap czerwona kartka dla Jonga!!! Wtedy mecz w ogóle inaczej by się potoczył.
    Powiem tak, na początku MŚ Hiszpania nie zachwyciła, w meczu ze Szwajcarią byli masakrycznie nieskuteczni, potem zmienili trochę taktykę i nie grali jakoś super. Ale ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu BARDZO DOBRE! Niemcy nie mieli nic do powiedzenia w meczu z Hiszpanią, tak samo Holandia której taktyką było ciągłe faulowanie. Tylko Robben miał 2 sytuacje ale Hiszpania ma najlepszego bramkarza na świecie :>

    Iniesta mnie w ciągu 90 minut strasznie denerwował bo zamiast strzelać to dryblował i w ten sposób zmarnował 2 świetne okazje. Prócz tego Ramos, Fabregas i Villa mieli znakomite sytuacje ale zabrakło skuteczności. Na szczęście w końcówce Iniesta odkupił swoje winy...

    W ogóle zawiodłem się bo żenadę zagrali Holendrzy w finale, tak brutalnej drużyny dawno nie widziałem i jebany sędzia powinien czerwoną kartkę dać Jongowi więc IMO sędziowanie słabe!

  8. #438
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    IMO sędziowanie jak na to co działo sie na boisku było abrdzo dobre.
    Dwa błędy- czerwona za faul na ALonso i rzut rożny w dogrywce dla Holendrów.
    Aż boję się myśleć co by bylo gdyby sędziował jakis azjata czy ktos z ameryki południowej. przeciez zawodnicy by go zjedli i pewnie nie wytrzymalby presji.

    Webb ma jednak jakis autorytet i imo panował nawet nad tym co sie tam działo i co najwazniejsze nie probował byc główną gwiazda spotkania.
    A polscy komentatorzy to masakra, teraz mowia ze nie panował, a pewnie rozdał najwiecej kartek w historii meczów finałowych. Gdyby dał jakies trzy czerwone to znow by krytykowali ze probuje byc gwiazdą tego spotkania. Tylko by narzekać....

  9. #439
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    brawa dla Hiszpani

    troszke Webb za bardzo chronil Hiszpanow,do tego Iniesta powinien dostac czerwien za rewanz na Van BOmmelu ktory sztuke faulowania opanowal najlepiej na swiecieno i bramki nie powinno byc,kto jest obiektywny i nie potrzebuje powtorek zeby cos zobaczyc wie ze akcje bramkowa nowych mistrzow swiata Webb powinien przerwac o wielleeee wczesniej,wlasciwie na samym poczatku...ale takiego bledu sedziego nikt nie widzi choc zdecydowanie tylko dzieki temu ze nie gwizdnal Hiszpanie mieli kontre a nie musieli bronic groznego wolnego...

    no i trzeba wyroznic Bohatera u przegranych i antybohatera u wygranych:
    Sneijder zdecydowanie jest najlepszym pilkarzem na swiecie w tym roku.
    Cassilas jest najlepszym bramkarzem,ale rowniez SMIECIEM,BUCEM,KRETYNEM ktory mysli ze wszystko mu sie nalezy...jak mozna popelnic blad i miec pretensje do oddajacego pilke...WSTYD...potem Van Bommel oddajac pilke wybija ja w aut po zcym Xavi ma pretensje(FIFA namawia,choc nie jest to przepis,zeby pilke oddawac do bramkarza przeciwnika a nie wybijac w aut) a nie powinien bo jeszce Cassilas by sam sobie wrzucil jakby VAn Bommel kopnal w jego strone...naprawde panie Ikerze takie zachowanie jest ZENUJACE

    i Urugwaj to najwiekszy wygrany tych MS bez zadnej dyskusji,najwieksi przegrani to Angole bo mieli pake,trenera,gre przed MS taka ze mogli smialo mowic ze jada po zloto a na MS grali salbiutko,a jak juz Zapalilo to sedzia ich zgasil jak swieczke...

  10. #440
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880


    Jak on mógł za to nie dać czerwonej omg...