Strona 7 z 49 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #61
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    ,5 sytuacji z meczu chelsea barca...a najwazniejsza MALOUDA przewraca sie W POLU KARNYM, sedzia gwizdze rzut wolny,chelsea prosi o analize i co karny tak???
    Liczy sie miejsce popelnienia faulu, a nie gdzei zawodnik upadl.

    Pozdrawiam

  2. #62
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    szadinho,przeciez napisalem,ze jestem za zmianami,ktore by nie zmienily oblicza pilki noznej
    tez sadze,znajac mentalnosc ludzi ,ze prawdipodobnie zrobilby sie jeszcze wiekszy kaos. jezeli sie 100% fairplay nie bedzie gralo,to zawsze beda jakies komplikacje.a co jezeli sedzia techniczny tez nie jest "czysty"? a ma ogromne prawa...

  3. #63
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    NIc by nie dala ta swiadomosc,tak samo bylo z zoltymi kartkami za sciaganie koszulki albo napisy pod nimi,do dzis ludzie robia to na potege,Pazzini powiedzial niedawno ze nawet jakby mial zolta i by strzelil bramke by i tak zdjal koszulke z radosci.Kladli,klada sie i beda sie klasc thats part of the game.

    Oczywiscie ze bys tak zrobil bo pilka idzie w sumie blisko jego cialaja bym tak zrobil na pewni nie tak "umejętnie" ale spokojnie 9/10 tak robi.

    gdyż morderstwo a zagranie reka pilki w meczu pilkarskim to troszke jednak chyba jest roznica...

    CO ma to czy miales pretnesje do webba czy nie do rzeczy???Jendi mieli inni nie chodzilo mi o to ze nikt nie mial pretensji do ZAWODNIKA austriackiego ze przyaktorzyl!!!tak samo do pique...wiec nie rozumiem pretensji do henryego!!!

    Zreszta jestescie kibicami,sympatykami,itd. i uwazacie ze powinno byc video OK wasze zdanie.Ja jako kopacz(piłkarze sa np. w irlandii i francjii uwazam ze jest to bzdura kompletna i sie to nie przyjmnie* tak jak smieszni sedziowie przy polach karnych...

    *przyjmie-nie czy bedzie akceptowane na swiecie i bedzie to stosowane np w lidze europejskiej ale czy bedzie przynosilo efekty.

  4. #64
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    NIc by nie dala ta swiadomosc,tak samo bylo z zoltymi kartkami za sciaganie koszulki albo napisy pod nimi,do dzis ludzie robia to na potege,Pazzini powiedzial niedawno ze nawet jakby mial zolta i by strzelil bramke by i tak zdjal koszulke z radosci.Kladli,klada sie i beda sie klasc thats part of the game.
    To jak tak świetnie przewidujesz zachowania ludzi w przyszłości to czemu grasz w pokera a nie na giełdzie czy jakimś foreksie? Tam na twoim darze można zbić dużo większą kasę.

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Oczywiscie ze bys tak zrobil bo pilka idzie w sumie blisko jego cialaja bym tak zrobil na pewni nie tak "umejętnie" ale spokojnie 9/10 tak robi.
    Wklej mi 10 losowych sytuacji z meczy piłkarskich gdy napastnik stoi przed linią i piłka wylatuje... ja oglądam średnio 2 mecze w tygodniu i takie akcje ala Henry imho zdarzają się raz na trzydzieści.

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    gdyż morderstwo a zagranie reka pilki w meczu pilkarskim to troszke jednak chyba jest roznica...
    Kiedyś Urban napisał artykuł że kult JP2 przypomina kult Stalina - czyli miał na myśli że nieważne co za bzdury któryś z tych dwóch ludzi będzie mówił, to tabuny wiernych będą i tak tego słuchać. To jest tak zwana ANALOGIA. Oczywiście 95% narodu, czyli debili, nie zrozumiało co to jest analogia, i kontrargumentem było JAK MOŻNA PORÓWNYWAĆ JP2 DO STALINA. Zrozumiałem więc twoje oburzenie JAK MOŻNA PORÓWNYWAĆ FAUL DO MORDERSTWA, analogia to trudna wyraz.

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    CO ma to czy miales pretnesje do webba czy nie do rzeczy???
    Nic, ale spytałeś
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    dlaczego nikt nie mial pretensji do faulowanego przez lewandowskiego austriaka a do webba???
    , więc pozwoliłem sobie skorygować.


    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Zreszta jestescie kibicami,sympatykami,itd. i uwazacie ze powinno byc video OK wasze zdanie.Ja jako kopacz(piłkarze sa np. w irlandii i francjii uwazam ze jest to bzdura kompletna i sie to nie przyjmnie* tak jak smieszni sedziowie przy polach karnych...
    No mistrzu jest kopaczem, my ciemny lud kibicami, więc on ma wtyki i zna prawdę że unowocześnienie piłki się nie przyjmie

  6. #66
    Powinni wprowadzic challenge, znane z tennisa.

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Jaja to dopiero bedą na mundialu jak znow nabiora sedziów z jakiś malych wysepek czy innych gowien

    http://w352.wrzuta.pl/film/3UcyaPfepti/korea_sedzia

    Ja jestem przeciwny karaniu zawodników po meczu, tak samo jestem przeciwny powtórkom itd. Co prawda bardzo szkoda mi Irlandii, bylem za nimi z całych sił. Ale ludzie nie wieszajcie psów na Henrym, to bylo instyknowne zagranie raczej, sedzia powinien to wychwycic i po sprawie.
    A co do zmain w przepisach powinni najpierw ujednolicić przepisy dotyczące reki i karnych w polu karnym. A nie tak jak jest teraz jeden interpertuje że celowa ręka inny że nie, niech bedzie że kazda reka to karny i chuj a tak sa niedoówienia np Chlsea - Barca

    ps jak oglądam ten filmik to aż nienawiść we mnie rośnie

  8. #68
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Powinni wprowadzic challenge, znane z tennisa.
    +1
    juz o tym wspominalem pare razy na forum w roznych watkach.
    Kapitan druzyny prosi o powziecie decyzji na podstawie zapisu video i tyle.

    Ale chyba na to nie wpadna

  9. #69
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    +1
    juz o tym wspominalem pare razy na forum w roznych watkach.
    Kapitan druzyny prosi o powziecie decyzji na podstawie zapisu video i tyle.

    Ale chyba na to nie wpadna

    tja... i jezeli ma racje to moze wziac nastepny. HawkEye sie w tenisie sprawdzil, mysle ze w nie zmienilby [challenge] pilki diametralnie, ale w takich momentach, o ktorych mowa bylby jak znalazl.

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Tym, którym tak żal Irlandczyków

    Jak to mówią, w życiu bilans zawse wychodzi na zero.