Strona 46 z 49 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #451
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Jesli Van Der Vart wybijal pilke TYLKO dlatego ze mial Inieste za plecami to byl spalony...normalnie by ja pewnie przyjal...ale to gdybanie
    Treener Holandii tak mowi bo jest dobrze wychowany
    a Jager chyba ma duzo "pilkarskich"znajomych bo u mnie tez wiekszosc mowi o Brazylii jako (i tu to nawet ja sie nie zagadzam) najlespzej druzynie turnieju ktora przegrala tylko dlatego ze za bardzo grala na luzie,lekcewazyla przeciwnika

  2. #452
    hmm to może inaczej który mecz zagrali źle??

  3. #453
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez jager Zobacz posta
    Z przebiegu mistrzostw w finale powinni zagrać Niemcy z Brazylią, ale najsłabszy mecz na mundialu przeciwko Hiszpani oraz przypadkowa bramka i bez sensowne zachowanie Melo spowodowało że oba te zespoły odpadły wcześniej, ale to zupełnie inna historia.

    Mecz wypaczył sędzia i nie jest to tylko moje zdanie ale także osób z mojego otoczenia które zajmowały lub zajmują się dalej piłką nożną profesjonalnie. A co do spalonego nie wiem czemu jesteś w 100% pewien że go nie było bo bez odpowiedniego programu nie wiem jak to widziałeś, ale ok. ;
    ty to na trzezwo piszesz ? nie nie mozliwe juz musisz miec grubo w bani

  4. #454
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Z Koreą nie błysnęli, z Portugalią dość przeciętnie, z Holandią było zajebiście ale totalnie spieprzyli drugą połowę...
    Co do Niemców to zgodzę się że zasługiwali na finał, ale Brazylia nie.
    Niemcy - Hiszpania taki powinien być finał, no ale mieliśmy go w półfinale.

  5. #455
    Nie chodziło może o samo lekceważenie przeciwnika, a o oszczędzanie sił (czasami zbyt duże) na późniejsze fazy turnieju. Kontrolowali sytuacje w każdym meczu. Grali mało efektownie jak nie Brazylia, ale za to mega efektywnie z bardzo dobrze poukładaną obroną

    "ty to na trzezwo piszesz ? nie nie mozliwe juz musisz miec grubo w bani"
    LOL. Niestety na trzeźwo bo jutro mam od 8 rano praktyki na uczelni. Nie wiem co Cię tak zdziwiło w mojej wypowiedzi. No może trochę przesadzam z tym wypaczeniem wyniku, ale denerwuje mnie to że wszyscy zachwycają się grą Hiszpanii i jaka to ona nie jest zajebista i bez krytycznie komentują jej grę. Remis w tym meczu byłby sprawiedliwym wynikiem. A z tym spalonym to nie rozumiem was jak wy wszyscy jesteście przekonani że go nie było.

  6. #456
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Nie wiem czy trzeba Ci specjalnie zrzut ekranu z tą sytuacja robić ale wystarczy włączyć powtórkę bramki, żeby się przekonać, że o spalonym w ogóle nie ma mowy.

  7. #457
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez jager Zobacz posta
    "ty to na trzezwo piszesz ? nie nie mozliwe juz musisz miec grubo w bani"
    LOL. Niestety na trzeźwo bo jutro mam od 8 rano praktyki na uczelni. Nie wiem co Cię tak zdziwiło w mojej wypowiedzi. No może trochę przesadzam z tym wypaczeniem wyniku, ale denerwuje mnie to że wszyscy zachwycają się grą Hiszpanii i jaka to ona nie jest zajebista i bez krytycznie komentują jej grę. Remis w tym meczu byłby sprawiedliwym wynikiem. A z tym spalonym to nie rozumiem was jak wy wszyscy jesteście przekonani że go nie było.
    choc nie trawie Webba i nieraz czy to w premiership czy w europejskich meczach gwizdal jak by byl slepy,to trzeba mu oddac ze ten mecz poprowadzil w miare poprawnie,mysle ze niejeden sedzia by sie w tak trudnym meczu do sedziowania zamotal i zgupial,a co do zachwytow nad Hiszpania to sa w pelni uzasadnione bo nawet na tle finalisty czyli Holandii widac roznice klas,zwlaszcza w wyszkoleniu technicznym co potwierdza posiadanie pilki i wogole w stylu rozgrywania akcji,jedynym sposobem Holandii na Hiszpanow w tym meczu bylo wybicie ich z rytmu gry poprzez ciagle faule i brutalna gre w ktora w jakims malym stopniu weszla Hiszpania(zaznaczam ze to najczysciej grajac druzyna w RPA) poniewaz musiala jakos sie przeciwstawic tak grajacej druzynie i liczenie na kontre czy jakis przypadkowy blad obroncow hiszpani jesli druzyna z takim nastawieniem zasluguje na MS czy nawtet na remis to nie mam pytan,co do spalonego widzialem ta sytuacje raz i daje sobie reke uciac ze nie bylo
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 12-07-2010 o 01:33

  8. #458
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez jager Zobacz posta
    Remis w tym meczu byłby sprawiedliwym wynikiem.
    Nie byłby. Hiszpania nie zagrała wyśmienicie, ale zasługiwała na wygraną z brutalną Holandią która prócz 2 strzałów Robbena w ogóle nie zaroziła bramce Hiszpanii. Natomiast czerwoni atakowali ciągle na bramkę pomarańczowych.

  9. #459
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ze spalonym nie chodzi o podanie po ktorym INiesta strzelil bramke tylko wczesniejsze zagranie!!!! idzie dosrodkowanie zdecydowanie do Iniesty ktory jest na spalonym,nie dochodzi co prawda do pilki ale swoim zachowaniem zmusza do wybicia jej przez Van Der Varta z czego potem pada gol...czesto jest tak ze idzie dosrodkowanie i napastnik jest na spalonym obronca wybija pilke a sedzia odgwizduje...tak tez powinno byc w tej sytuacji...

    http://www.youtube.com/watch?v=kLi3f...ture=topvideos dobry jest...
    Ostatnio edytowane przez szadinho ; 12-07-2010 o 01:53

  10. #460
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Webb popełnił błąd, nie przyznając rzutu rożnego dla Holendrów, a chwilę potem Hiszpania strzeliła gola. Po raz kolejny mieliśmy błąd sędziego, który zaważył na wyniku spotkania. HIszpania inaczej nie potrafi