Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 3846474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #471
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    co do Ramosa to nie potrzebuje smiesznych rankingow liczacych jakies bzdety zeby ogarnac kto gra dobrze a kto gra zle bo wyobrazcie sobie ze mozna miec SWOJE ZDANIE oparte na SWOICH OBSERWACJACH a nie internecie,mediach,ekspertach itd.

    @ Godek
    typowa odpowiedz polskiego kibica ktory jest jeednym z 40 milionow trenerow, ktorzy argumenty maja w stylu bo TAK/bo NIE, ktorzy nigdy nie kopneli pilki prosto i ciezko u nich nawet ze znajomoscia przepisow przez co Polski futbol jest tu gdzie jest mozesz sobie pogratulowac...nawet jesli spalonego nie bylo to kontra poszla po tym jak Elia byl faulowany...tego nie widzisz bo myslisz sobie "aaaaaa przeciez potem Holendrzy mogli jeszcze zabrac pilke"...eot

    i wcale nie mowie ze wygrali niezasluzenie czy TYLKO dzieki szczesciu itd. ale zdecydowanie nie ZMIAZDZYLI innych druzyn,przegrali mecz,w wiekszosci spotkan przegrywaliby 0-1 gdyby nie A-Casiillas B-brak zimnej krwi u przeciwników...ale jak ktos ma klapki na oczach...

    Gratuluje im i szczerze zazdroszcze( tak normalnie,pozytywnie,a nie tak "po polskiemu")...
    chcialbym zeby Polska na nich trafila na Euro2012,1 mecz pokonujemy Mistrzow swiata i Europy...

  2. #472
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Czyli jednak spalonego nie było? Kontra poszła po faulu bo cała masa takich donków sprzeciwia sie powtórkom video więc o co Ci chodzi? Nie pamiętam jak Ty nazywałeś pomyłki sędziego "piękno futbolu"? Czy jakoś tak. Co z tego, że bramka padła po takiej kontrze skoro wyjątkowo chamscy wczoraj Holendrzy powinni większośc meczu grać w 10 i przegraliby pewnie dwoma, trzema bramkami.

    Poza tym argumenty w stylu:
    Cytat Zamieszczone przez szadinho
    ale zdecydowanie nie ZMIAZDZYLI innych druzyn,przegrali mecz,w wiekszosci spotkan przegrywaliby 0-1 gdyby nie A-Casiillas B-brak zimnej krwi u przeciwników...
    To w ogóle jakaś druga, może trzecia klasa podstawówki. No bo przecież Polacy wygrywaliby wszystkie mecze gdyby: A-umieli grać, B-mieli dobrych piłkarzy, C-zlikwidowaliby pzpn, D-szkoliliby młodzież, E-młodzi polscy piłkarze nie pierdoliliby głupot na forum pokerowym tylko trenowali.

  3. #473
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    to co zrobila Szwajcaria w takim razie???rozumiem ze zlepek pilkarzy z roznych stron swiata, ktorzy ze Szwajcaria maja cos tam wspolnego i graja bardziej dla siebie i startowego anizeli dla kraju ktory reprezentuja potrafi ograc przyszlych Mistrzow Swiata....moze niech wszyscy pojda totka wyslac bo wygrali przeciez dzieki SZCZESCIU bo O KLASE LEPSZA Hiszpania nie ptorafila przez 90 MINUT!!!! (kurwa mac to jest tyle co dwie nudne lekcje polskiego) pokazac swoich umiejetnosci... 90 minut...nie seria rzutow karnych tylko 90 minut,11 na 11, sprawiedliwy sedzie WEBB!!! i co??? dlaczego przegrali ten mecz???

    ...faktycznie,nie bylo druzyny na tych MS ktora moglaby powalczyc z Hiszpania,wygrali WSZYSTKIE mecze i miazdzyli wszystkich po 4-5 do zera,nie stracili zadnej bramki,sedziowie im nie pomagali,nie mieli szczescia,w meczu z Portugalia byli tak magiczni ze myslalem ze to pokaz iluzjonistów,a spalonego nie bylo bo Hiszpania moze ze spalonego strzelac,plakac po faulach a inni nieeee...Portgualia nie stworzyla zadnej sytuacji nie liczac 100000000000000000000000% szansy Meirelesa...Puyol w ogole jest SZYBSZY od RObbena przeciez to ze Holender 100000 razy go wyprzedzil to nic nie znaczy...


    reasumujuac rozumiem ze jesli wygrywam z kims 1-0 to nie gram z nim jak rowny z rownym tylko jestem yyy GORSZY,SLABSZY??? kto powiedzial ze obrona przez caly mecz(co nie mialo miejsca w meczu SUI-ESP) to zla taktyka???a co jesli za 10-20 lat futbol zmieni sie tak ze klasyczne 4-4-2 zastapi 6-3-1 bo bedzie to jedyna skuteczna taktyka???

    w ogole czy to nie paradoks ze w Hiszpani bylo 3 wyrozniajacych sie pilkarzy przez caly turniej:Casiilas,najlepszy keepr na tych MS (bramkarz podkreslam B R A M K A R Z) Ramos,mial najwiecej rajdow w calych MS,w ogole to taki troche wzor nowoczesnego bocznego obroncy,zdecydowanie zjadl na tych MS Lahma(OBRONCA pokreslam O B R O N C A) i Villa jako rodzynek napastnik ktory jednak nie potrafil zdobyc krola strzelcow...

    wygrali ale nie zmiazdzyli...

    edit: lol na screeenie ewidentny spalony, glowa wysunieta a nie wiem czy wiecie ale jak jest dosrodkowanie to zazwyczaj strzela sie wlasnie ta czescia ciala...
    kazdy twoj post w tym watku jest tak przesiakniety pierdoleniem glupot ze normalnie rece opadaj

  4. #474
    ale beka

  5. #475
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Szadhinio skad ty te swoje herezje bierzesz? Ty chyba jeszcze ani jednego madrego postu o pilce nie napisales!!!!

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    i wcale nie mowie ze wygrali niezasluzenie czy TYLKO dzieki szczesciu itd. ale zdecydowanie nie ZMIAZDZYLI innych druzyn,przegrali mecz,w wiekszosci spotkan przegrywaliby 0-1 gdyby nie A-Casiillas B-brak zimnej krwi u przeciwników...ale jak ktos ma klapki na oczach...
    ty pierdolisz takie glupoty ze sie w glowie nie miesci.
    gdyby byli cokolwiek skuteczniejsi to grupie kazdemu mogli jebnac po 5 goli.
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    to co zrobila Szwajcaria w takim razie???
    mieli takiego fuksa ze sie nawet w murzynskie pale nie miesci. hiszpania byla o 3 klasy lepsza ale nic nie wpadlo to tylko niech sie Szwajcarzy ciesza.
    bo spokojnie mogli dostac piateczke

  6. #476
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    naprawde dziwi mnie "malosc" niektorych ludzi na tym forum...
    nikt nie kaze czytac moich postów wystarczy dac ignore czy cos takiego...chociaz nieeee bo wtedy nie moglibyscie napisac swoich wielce MERYTORYCZNYCH wniosków...
    eot
    obiecuje ze nie bede juz pisal
    koniec beki

  7. #477
    ja już po wczorajszej dyskusji stwierdziłem, że to nie ma sensu. Nie zgadzam się z niektórymi teoriami szadinho, ale większość popieram. Nie ma co walczyć z wiatrakami i tracić cennego czasu. Każdy widział to jak chce. Wszystkich fanów Hiszpanii (a co za tym idzie Barcelony) zapraszam na priva jestem skłonny przyjąć prawie każdy zakład o to, że Hiszpania nie zdobywa euro 2012, a także o to że Barca nie zdobędzie mistrza kraju. A szczególnie zapraszam MAJCHERA, którego posty w tym wątku biją wiedzą w temacie.

  8. #478
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez jager Zobacz posta
    ja już po wczorajszej dyskusji stwierdziłem, że to nie ma sensu. Nie zgadzam się z niektórymi teoriami szadinho, ale większość popieram. Nie ma co walczyć z wiatrakami i tracić cennego czasu. Każdy widział to jak chce. Wszystkich fanów Hiszpanii (a co za tym idzie Barcelony) zapraszam na priva jestem skłonny przyjąć prawie każdy zakład o to, że Hiszpania nie zdobywa euro 2012, a także o to że Barca nie zdobędzie mistrza kraju. A szczególnie zapraszam MAJCHERA, którego posty w tym wątku biją wiedzą w temacie.
    ja bym powiedzial ze zdecydowana wiekszosc widziala to ''tak'' a jedynie nieograniete w temacie,albo nie chcace tego ''tak'' widziec,pojedyncze jednostki widzialy to inaczej,a najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze na przyklad ja nie jestem jakims fanem Hiszpnii i od zawsze na MŚ bardziej kibicuje Wlochom i Argentynie,ale po prostu potrafie OBIEKTYWNIE docenic klase hiszpanow tak samo jak potrafie choc nie znosze szwabow OBIEKTYWNIE przyznac ze grali obok Hiszpani ''najlepsza'' pilke na MŚ,co do zakladow to szkoda ze nie dales propozycji o to czy w 2073 roku ludize wyladuja na marsie,a pozatym to w pilce europejskiej jestem tylko obserawatorem i wali mnie kto gra i kto wygra,oby tylko byl dobry mecz,a jak juz cos to preferuje polska lige i polska reprezentacje i to ich jestem fanem

  9. #479
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Przed turniejem większość tzw. fachowców twierdziła, że wygra Hiszpania i wyglądało to tak, że wszyscy, łącznie z sędziami i rywalami dążyli do tego, żeby tak się stało. Nie krytykuję ich taktyki, bo w sporcie chodzi o to, żeby wygrać. Nie ma na świecie piłkarza, trenera, czy kibica, który wolałby piękne 3:4, a nie brzydkie 1:0. Niestety, moim zdaniem, Hiszpania nie rozegrała ani jednego wielkiego meczu, który na dłużej zapadłby w pamięć. Pod tym względem przypominała Grecję ze zwycięskiego EURO.
    Oczywiście, potencjalne możliwości tych drużyn są nieporównywalne, ale mistrzowie nie pokazali nawet połowy z tego co potrafią. Jeśli mimo to wygrali, to cóż, szacunek, ale także gratulacje za szczęście, bez którego wygrać się nie da. Reasumując, mam trochę mieszane uczucia. W tym turnieju Hiszpania była najlepsza, ale w porównaniu z poprzednimi mistrzami wypada kiepsko.

  10. #480
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331