Strona 37 z 49 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #361
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ozil, Higuain, Villa?

    Ale nie oglądałem wszystkich meczów, więc nie wiem dokładnie.

    Czekam na przełamanie Iniesty i Xaviego, piękne piłki do Torresa i Villi, pogrom Portugalii, później Japonii, Argentyny i finał z Brazylią :>

  2. #362
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    no jasne messi jest zajebisty w koncu dogral pilke na 1-0 z Meksykiem....szkoda ze ttroszke na spalonym byl jego partner...
    jak dla mnie to zwykly PILKARZ ktory lubi drybling...cos jak Sanchez z Chile
    ta, niczym sie nie roznia. tez mnie drazni ten belkot, ze messi najlepszy a ronaldo tylko placze, ale tego twojego gadania nie mozna czytac
    Ronaldo w kadrze gra zawsze tak samo ale np. zagral nawet dobry mecz z Brazylia,sam by wygral to spotkanie gdyby a)Juan dostal czerwien b) Meireles trafil z kilku metrow do bramki...
    porownaj to sobie z tekstem, ktory wyprudokowales pare postow wyzej o meczu niemcow z anglia (pod katem *gdybania* ofc).

    A co Mullera - bardzo mnie cieszy jego gra, bo go lubie ale az przykro bylo patrzec co robi w LM, ale ciezko mowic o wybijajcej sie postaci tbh. Niemcy graja bardzo wyrownana druzyna, Brazylia to Brazylia, Robben juz pokazuje dlaczego FCB byl w finale, Higuain teoretycznie dobija na pusta, ale ciezko tez Argentynie odmowic efektywnosci, a jest jeszcze Villa itp
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 29-06-2010 o 00:58

  3. #363
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    no jasne messi jest zajebisty w koncu dogral pilke na 1-0 z Meksykiem....szkoda ze ttroszke na spalonym byl jego partner...
    jak dla mnie to zwykly PILKARZ ktory lubi drybling...cos jak Sanchez z Chile.NIe pokazuje Messi NIC co by swiadzczylo o tym ze jest najlepszy na swiecie.
    Chłopczyku swoimi postami udowadniasz, że na piłce to się nie znasz ani trochę, mimo że jesteś piłkarzem.

    Z Messim jest dokładnie tak jak napisał Richard, bez niego Argentyna nie awansowałaby tak łatwo do 1/4. Ronaldo ma szansę jutro pokazać, że to nie Leo zasługuje na tytuł najlepszego piłkarza, Messi będzie miał okazję w sobotę to udowodnić.

  4. #364
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta

    Z Messim jest dokładnie tak jak napisał Richard, bez niego Argentyna nie awansowałaby tak łatwo do 1/4. Ronaldo ma szansę jutro pokazać, że to nie Leo zasługuje na tytuł najlepszego piłkarza, Messi będzie miał okazję w sobotę to udowodnić.
    Bez przesady. Messi ma chyba tylko 2 asysty (w tym jedna przy bramce ze spalonego). Zwyczajnie nie błyszczy, tak jak Ronaldo. Oboje są piłkarzami klubowymi, błyszczą a Barcelonie, Realu - a w reprezentacji już słabiej.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 29-06-2010 o 02:25

  5. #365
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    To może obejrzyj sobie mecze Argentyny jeszcze raz, albo przynajmniej skróty. Wiadomo, że obaj w klubach grają o wiele lepiej bo kluby są zwyczajnie lepsze o reprezentacji narodowych.

  6. #366
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Ja tak niby z innej beczki ale trochę w temacie.
    Jaka była przyczyna historyczna wprowadzenia spalonego. Nie mogę sobie z tym poradzić

  7. #367
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Spalony...2ka_no%C5%BCna)


    Dla Mnie Muller to taki Polski Rasiak serio to co grał w LM to jedna wielka tragedia I dlatego chyba teraz tak go postrzegam
    Anox chyba sobie żartujesz Portugalia dziś wygra jakieś 3-1

  8. #368
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Nic w tym linku nie znalazłem o przyczynie. Ale tak sobie myslę, że zniesienie spalonych byłoby genialne. Nawet najlepsi sędziowie ze dwa razy w meczu mylą się co do niego. W różne strony (puszczaja akcję gdy jest, to znów przerywają gdy go nie ma). Oprócz tego dobrze zapowiadajace się akcje sa przerywane i znów parę minut nudy. Kiedyś u progu lat 90 - ych były dyskusje jak uatrakcyjnic piłkę. Proponowano poszerzenie bramek, grę po 10 zawodników, wybijanie autów nogą. Ostatecznie stanęło na dawaniu 3 pkt za zwycięstwo zamiast 2 pkt. To trochę poprawilo widowiska ale zniesienia spalonych byłoby najlepszą rzeczą. Taka lipa jak niezauważona bramka dla Angli zdarza się raz na 2 mundiale. Żle zagwizdane spalone więcej niż 2 razy na połowę meczu. Myslę, że gdyby bramki były oceniane elektronicznie jak w hokeju i do tego nie bylo spalonych sprawiedliwość znacznie by sie poprawiła.

  9. #369
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta

    A co Mullera - bardzo mnie cieszy jego gra, bo go lubie ale az przykro bylo patrzec co robi w LM, ale ciezko mowic o wybijajcej sie postaci tbh. Niemcy graja bardzo wyrownana druzyna
    tyyy szczawik,a ja ci powiem ze mnie smuci dobra gra mullera,tak samo jak mnie smuci dobra gra niemcow,nie wiem dlaczego,ale moze po prostu dlatego ze w szwabow jak i w ciebie za przeproszeniem wbijam chuja
    a tak wogole to jest LUZ,bez napinki,mam racje,znaczy sie mam na mysli luz w twojej dupie buha

  10. #370
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    tyyy szczawik,a ja ci powiem ze mnie smuci dobra gra mullera,tak samo jak mnie smuci dobra gra niemcow,nie wiem dlaczego,ale moze po prostu dlatego ze w szwabow jak i w ciebie za przeproszeniem wbijam chuja
    a tak wogole to jest LUZ,bez napinki,mam racje,znaczy sie mam na mysli luz w twojej dupie buha