Strona 3 z 49 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    woland ladnie to napisales.

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    no to wsadzmy zaraz 82% kapitalistow do wiezienia,indy

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Ciekawa sie dyskusja wywiazala o nic w zasadzie gdyby nie takie mecze i takie zagrania to czy football bylby taki piekny i pelen emocji. A tak naprawde kogo obchodzi jakas tam Irlandia

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    A tak naprawde kogo obchodzi jakas tam Irlandia

    yep

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    mnie
    829735492385934782 razy wolalbym zobaczyc w RPA ambitnie grających Irlandczyków, niz gwiazdorów z Francji i zaprzyjaźnionych państw afrykańskich

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    No to napisz skarge do FIFA zeby dozywotnio zdyskwalifikowali Hanry'ego i Francje z ich gwiazdami z "zaprzyjaznionych panstw afrynakskich" moze sie uda gl

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Wybaczcie, ale imho w rzeczowej dyskusji o oszukiwaniu na boisku, czyli czy karać czy nie, jeśli tak to jak, itp.; argumnety w stylu "no to se napiszta skargę, może się uda, muahahaha" odbiegają kapkę od tematu, żebym nie napisał od poziomu...

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Henry nie Hanry, i jezeli nie chcesz uczestniczyc w dyskusji to takie komentarze sobie daruj. Wczoraj udalo sie Sloweńcom, nie udalo sie Irlandczykom, ktorym tez kibicowalem. Nie mozna miec wszystkiego.

  9. #29
    Oto kolejny powod do wprowadzenia powtorek dla sedziow.
    Nawet jakby FIFA chciala to PZPN na to nie pozwoli- wiecie co to by oznaczalo...koniec drukowania, przeciez ustawianie meczow to cale ich zycie i jedyny cel. Powtorka dla sedziow mowimy stanowcze NIE.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ogladam te powtorki i nikt mi nie powie, ze to nie jest celowa reka. Jest ewidentny ruch reka w kierunku pilki zeby ja utrzymac w polu gry.