Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Darmowy HUD

  1. #1
    Ponieważ wykorzystałem już okresy trial PT3, HM i Ace Huda potrzebuje informacji czy jest jakiś program trial lub darmowy... chodzi mi o sam HUD. Nie mam jak teraz wyrobić sobie PT3 na jakimś roomie wiec tymczasowo potrzebuje czegoś macie jakieś propozycje?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    itam,
    jest jeszcze taki wynalazek jak Poker Strategy Elephant ale nie wiem czy jest kompatybilny z PT3/HM. Jest trial na 21 dni.
    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Poker Office można wykorzystywać do oporu, ale wersja bezpłatna nie posiada paru udogodnień. Nie jestem tylko pewny, czy HUD nie jest jednym z nich...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    itam,
    jest jeszcze taki wynalazek jak Poker Strategy Elephant ale nie wiem czy jest kompatybilny z PT3/HM. Jest trial na 21 dni.
    pozdro
    Oddam za free licencje na elephanta poczatkujacemu graczowi choc musze przyznac ze jego funkcjonalnosc pozostawia wiele do zyczenia

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    i słusznie Też miałem licencję i też oddałem za free początkującemu
    pozdro

  6. #6
    Free poker database
    fpdb - The free poker database - Homepage
    Tylko ze mi nie udało się go odpalić :/
    Jak komuś się uda to proszę o info.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    PokerTracker wprowadził ofertę dla microstakeowców. No limit chyba do NL25, cena o ile pamiętam $49.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    pelna wersje PO5, z licencja lifetime moge odstapic za symboliczne 20$

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22
    najprostszym rozwiązaniem jest Hold'Em Manager Poker Software, Poker Tracking & Online Poker Analysis / free wystarczy ugrać np 125 punktów na full tilcie (godzina gry max)i już masz HM na 2 pc. za free licencja (wersja pro), można również wybrać Omaha...

  10. #10
    Jeżeli ktoś jeszcze chce się pozbyć licencji na elephanta to proszę o kontakt by PW albo k.supel@gmail.com. Z góry dzięki. pozdrawiam