Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    Przebijam o 5xBB i czekam na flopa... Blindow nie zgrane nikt mnie tez ostro nie przebije. Skad to wiem? Cytat Soprano: "Za kilka dni (jak juz dośc troche osób się wypowie i bedziemy mieli mniej więcej obraz jak powinno się optymalnie rozegrac to przed flopem) podam sytuacje na flopie. " wiec jednak flop bedzie. Nie ma to jak doskonale czytanie gry :twisted: :lol:
    Błąd, nigdzie nie było powiedziane że nasz bohater zagra zgodnie z Twoją sugestią :twisted:

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Podbijam do 75.
    taka rowna sumka, 3 zielone 8)

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Błąd, nigdzie nie było powiedziane że nasz bohater zagra zgodnie z Twoją sugestią :twisted:
    Niezupełnie, dalsza droga to juz dedukcja: 1) Napewno nie spasuje, poniewaz bedzie dalszy ciag 2) Nikt nie przebije ostro podbicia, poniewaz wtedy to easy fold, a bohater jakos tam grac chyba potrafi 3) jeszcze jedna mozliwa sytuacja to call bohatera... raczej mało prawdopodbne, ale flopa i tak zobaczymy :twisted:

  4. #14
    Ja bym limpował..ew raisa do 75-100 bym sprawdzał, przy większym bym zwiewał :>

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    1) Napewno nie spasuje, poniewaz bedzie dalszy ciag
    i to chyba jedyna inforamcja jaką można wywnioskować z postu Soprano
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    2) Nikt nie przebije ostro podbicia, poniewaz wtedy to easy fold, a bohater jakos tam grac chyba potrafi
    tego nie byłbym taki pewny przecież to Soprano decyduje za jego poczynania :lol:
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    3) jeszcze jedna mozliwa sytuacja to call bohatera... raczej mało prawdopodbne
    Dlaczego? Mam wrażenie że przy turniejach DEEP STACK a dodatkowo z miarę wczesnej pozycji to często spotykane zagranie.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    3) jeszcze jedna mozliwa sytuacja to call bohatera... raczej mało prawdopodbne
    Dlaczego? Mam wrażenie że przy turniejach DEEP STACK a dodatkowo z miarę wczesnej pozycji to często spotykane zagranie.
    W ten sposob pozniej mamy szanse na jeszcze 3-4 osoby w rozdaniu i sila naszego AJ znacznie maleje. Dla mnie to dosc oczywiste, ze nalezaloby dac 3-5xBB.

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    fifty fifty co do raisu i call, powiedzmy że robie raise za 4bb i czyszcze przedpole, może zostanę z blindami i pozycją, możliwe że moja ręka jest najlepsza w tej chwili, po podbiciu spasowałbym

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ciężka sprawa po podbiciu, przy ew. wejściu kogoś za nami, będziemy na straconej pozycji grając z nim HU, zakładając, że dostaniemy niski flop albo K Q.
    Podbijając ograniczymy wachlarz kart jakie możemy mieć w oczach naszego przeciwnika + do tego jeszcze pozycja = wtopa. Dlatego limpował bym.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Limpuję. Drogą eliminacji.
    1. Nie zrzucam, bo jednak trochę szkoda, chociaż all ina bym nie sprawdził (czytałem relację z jakiegoś turnieju Warsawa, gdzie zaleca on grać tylko pierwszą grupę w tej fazie turnieju, ciekawi mnie więc czy Warsaw tu zrzuci - w końcu zasady to zasady ).
    2. Nie bardzo wiem co mógłbym zyskać poprzez reise, w najlepszym razie blindy, bo rereise raczyj będę musiał sfoldować, a jak flop mi się spodoba to czy zalimpuję czy dam reise raczyj wyjdę na podobny plus, w sumie szkoda mi żetonów na reise.

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0
    2. Nie bardzo wiem co mógłbym zyskać poprzez reise, w najlepszym razie blindy, bo rereise raczyj będę musiał sfoldować, a jak flop mi się spodoba to czy zalimpuję czy dam reise raczyj wyjdę na podobny plus, w sumie szkoda mi żetonów na reise.
    AJs early to słaba ręka, ja byłbym zadowolony jakbym tu zgarnął blindy imo