Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Turniej w Bydgoszczy jest w XL Bowling przy ul.Fordońskiej 141 (Galeria Pomorska).

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    5
    Wychodza teraz bledy organizacyjne. Podawane sa rozne miejsca rozegrania turnieju. Data zostaje zmieniona na Piatek, dzien w ktorym wiekszosc graczy bedzie jeszcze w pracy lub szkole.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    Przeciez jest napisane na blogu everesta ze w hotelu Ikar ? Cos nie gra

  4. #24
    LYNX w Bydgoszczy jest hotel Ikar ale na Szubińskiej, a ten co oni napisali to w Poznaniu jest. Jak sama nazwa wskazuje, że to są eliminacje w Bydgoszczy to mamy jechać do hotelu do Poznania aby zagrać? Napisałem już do nich o tym teraz czekam na odpowiedź.

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    Ja wiem ze na innej ulicy ale moze Ci z Everesta sie pomylili i turniej jest w Galerii. Tez napisalem i ciagle czekam

  6. #26
    To jest k.. jakas totalna prowizorka. W mailu kompletnie inne dane, na blogu inne a Erklos jeszcze pisze cos innego.
    Do cholery jasnej ludzie ogarnijcie się tam, bo mnie po prostu krew zalewa. Nie dośc, ze zmieniacie daty na 2 dni przed turniejem, to jeszcze wprowadzacie ludzi w błąd.
    Nie wiem ktos z "mądrych głów" wybrał date rozgrywania turnieju na godz 14:00 w piątek! Przeciez albo ludzie sa na uczelni, albo w pracy da jasnej cholery!

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    5
    Witam,
    Nastąpiła pomyłka w adresie turnieju poprawna lokalizacja to
    XL Bowling ul.Fordońska 141(Galeria Pomorska)
    Reszta informacji pozostaje bez zmian
    Pozdrawiamy,
    Everest Poker
    Niestety dalej zostaje piatek....

  8. #28
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Turniej jest w piątek. O 12.00 są zapisy na turbo turnieje s&g "ostatniej szansy" (ruszają o 12.30). O 14.30 rusza turniej główny. Niestety musi być w piątek bo w niedzielę już Mistrzostwa są w Poznaniu. Napięty kalendarz

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    5
    Tylko bardziej sensowne bylo poprawne ulozenie kalendarza, a nie zmiana terminu tuz przed turniejem. Od dawna bylo wiadomo, ze te dwa turnieje sa dzien po dniu.

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez erklos Zobacz posta
    Turniej jest w piątek. O 12.00 są zapisy na turbo turnieje s&g "ostatniej szansy" (ruszają o 12.30). O 14.30 rusza turniej główny. Niestety musi być w piątek bo w niedzielę już Mistrzostwa są w Poznaniu. Napięty kalendarz
    Erklos nie widze problemu w takim obrocie sprawy, co wiecej wlasnie lepiej bylo gdy byly dzien po dniu, bo mozna bylo kupic bilet weekendowy na PKP i jezdzic pociagiem na jednym bilecie, jesli ktos sie dostał tu i tu. A tak przełozyliscie turniej na piatek na 14, gdzie ja wiedzac wczesniej w ogole nie brałbym takiego rozwiazania pod uwage i skupil sie na awansie do Poznania.
    Ludzie chodzą do pracy, studiują tak ciezko wam to zrozumiec?
    dla mnie ta zmiana na ostatnia chwile to po prostu olanie sprawy, ignoranctwo, bo ktos nie mogl wczesniej o tym pomyslec.
    Kto mi przepraszam zwroci teraz mojego 1$ i czas, ktory spedzilem grajac o awans do Bydgoszczy?