Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Tak.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    a rejestracja do tych satelit na miejscu ta ?

  3. #13
    hmmm to nie sa satelitki tylko "turniej drugiej szansy"... z tego co sie zorientowalem z sng bezposrednio awansuje jedna osoba do krakowa (niech mnie ktos poprawi jesli sie myle) a 4 kolejne z turnieju "glownego"

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez Shinobi ; 17-11-2009 o 13:51

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2
    Kto chce poznać dokładniejsze informacje niech zajrzy tutaj: YouTube - POKER EVEREST GDANSK(co jak i dlaczego na przykładzie eliminacji w Gdańsku ;p)
    Ostatnio edytowane przez figura8888 ; 17-11-2009 o 22:18

  5. #15
    Everest Poker Blog - info nt turka w bydgoszczy

    najwazniejsze:

    "Ósmy z kolei turniej Mistrzostw Polski Everest Poker odbędzie się 20 listopada w Bydgoszczy. Pięciu graczy zakwalifikuje się do wielkiego finału. "

    "turnieju kwalifikacyjnym live 20 listopada w Bydgoszczy, w hotelu Ikar przy ul. Kościuszki 118, o godzinie 14:30. Rejestracja do tego turnieju odbywać się będzie o godzinie 14:00."

    "Graczy, którym nie udało się zakwalifikować w turnieju online do turnieju live w Bydgoszczy, zapraszamy do udziału w turnieju live drugiej szansy, który odbędzie się 20 listopada o 12:30 w hotelu Ikar, ul. Kościuszki 118. Rejestracja odbędzie się o 12:00."


    ojciec ---> nie wiesz czemu zmiana daty z 21 na 20?? i czemu nie w Galerii??????? :/

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Ojciec mógłbyś dokładnie napisać gdzie i kiedy można się zakwalifikowac do tego turnieju albo czy można się bezpośrednio wkupić. I czy są satelity na żywo a nie tylko online na sofcie Everestu ?? I te turnieje kwalifikacyjne w jakimś hotelu to to ?? thx

  7. #17
    No to mam wku..wa, co za debile zmieniaja date turnieju na 3 dni przed jego rozpoczęciem. Czy oni w ogole nie mysla, ze ktos w piatek o tej godzinie to jest jeszcze w pracy?! :/

  8. #18
    Trochę maniana z tą datą no ale co urwę się ze szkoły :P Tylko nie wiem czemu Ojciec podał złe info

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2
    ehhh ku*wa w piątek o tej godziniez 80% graczy będzie w pracy...eee i sobie nie pojade

  10. #20
    LOL dopiero teraz zauważyłem, że dane hotelu się nie zgadzają bo w Bydzi Ikar jest na Szubińskiej, a oni podali dane z Poznania napisze do nich. :P Widzę, że braki w organizacji małe widać