Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja patrzę na staty - jeśli UTG ma raise pf 10-13 lub mniejszy to często po jego raisie callnę z AK czy QQ. Z tym, że zrobię to z każdej pozycji a nie tylko z UTG+1.

    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Range raisow wiekszosci graczy na niskich stawkach jest zblizony z kazdej pozycji, niewielki % (lepszych) graczy charakteryzuje to, ze z buttona maja znacznie wyzszy pfr.
    Że co?? Nie wiem, gdzie grasz, ale nawet na NL10 na Bossie czy UB większość graczy trochę czai co to pozycja, co widać choćby w znacznej różnicy PFR i Att.to steal. Więc chyba tym bardziej na NL50 i jeszcze na Ipoker.

    Cytat Zamieszczone przez BBB
    Na nl50 są 2 typy graczy: słabi gracze i gracze którzy grają 18+ stolików. W obu przypadkach bardziej patrzą na to co mają w ręku niż na to że 3-betujesz z UTG+1. poza tym nadal nie wiem czym się różni 3-bet z UTG+1 od 3-betu z buttona skoro nadal dotyczy starcia z graczem z UTG.
    Wnioskuję więc, że (jedna z poniższych opcji):
    - na NL50 nie ma dobrych graczy, nawet na tym forum (Peri to również donk)
    - na NL50 prawie nie ma dobrych graczy - wyjątek to gracze z... tego forum (a jak ). Tylko pogratulować.
    - po prostu pierdolisz

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Gdzie napisałeś, że callujesz QQ i AK i jednocześnie 3betujesz to co wyżej?
    A gdzie napisałem, że 3betuję tylko KK+?
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    z pewnością zasięg trzeba dopasowywać do sytuacji
    Czasem więc 3betujesz tylko KK+, czasem QQ+ i AK, czasem dorzucasz do tego blefy itd.
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Poza tym o co się przypierdalacie do mnie?
    Jacy wy? Ja się przypierdoliłem nie do ciebie, a jedynie do twierdzenia, które podałeś, bo uważam je nietrzymające się kupy.

    Według mnie jedynym problemem jest tutaj to, że mamy jeszcze dwóch graczy z pozycją za sobą (oczywiście zakładam, że mówimy o 6-max, na 5-max chyba w ogóle nie byłoby tematu). Tyle że cold call 3beta (nie mówiąc już o cold 4becie) zdarza się (przynajmniej na NL50) bardzo rzadko, więc i tak 3betem zwykle kupujemy buttona.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-11-2009 o 20:14

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A gdzie napisałem, że 3betuję tylko KK+?

    Czasem więc 3betujesz tylko KK+
    ...

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Eeech, nie dogadamy się chyba. Napisałem wyraźnie: dostosowujesz się do przeciwnika. Chodziło ci o to:
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    To jak masz 3bet range KK+ to kto cię będzie callował?
    No więc, jeśli trafisz kogoś, kto będzie otwierał bardzo tight z utg, ale jednocześnie nie zwróci uwagi na to, że 3betujesz tylko KK+ i sprawdzi albo 4betnie z QQ+ czy AK, to właśnie dostosujesz się, 3betując jedynie KK+...

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ale problem poleg na tym, ze albo bedzie zrzucal QQ i AK, i nie masz zadnego Value z KK+, albo bedzie 4bet-bluffowal jezeli bedziesz go 3betowal za czesto. Nie wiem, czy mozna to jakos EV+ zbalansowac, w kazdym razie nie jest to imo latwe

  6. #26
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Według tego co piszecie należy betować z UTG bo wtedy każdy zrzuca wszystko poza AA???


    Adamie dla Ciebie dobrzy gracze to są nawet na play money. Po prostu na nl50 mam duży edge nad każdym z graczy, oczywiście teraz na psie gra tam dużo osób z nl400+ które po prostu robią mass grinda ale pozostali nie mają większego pojęcia o grze. Poniżej wykres który już wrzucałem, wynik uważam za dobry biorąc pod uwagę że grałem 16-20 stolików na raz. Przy 9 stolikach zmiótłbym ich z powierzchni bo właśnie myślą tak jak peri i składają się do każdego 3-beta, ale pushują każdego 3-beta. Niewielu z nich zachowuje równowagę w grze i jestem niemalże pewien że żaden nie patrzy na to czy ktoś go 3-betuje z UTG+1 czy z CO:P

    Imageshack - nl50k

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    To jest wykres z SH czy FR? No muszę przyznać, że wymiatasz. Można sie do Ciebie zwracać wprost (Stanko) czy trzeba na pan, mistrz albo coś w tym stylu ?

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ile tam masz? 5bb/100?

  9. #29
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Chyba 6bb/100, wykres dotyczy sh. Dlatego nie wrzucałem wyników z nl10 czy nl25 bo tam też grałem fr...

  10. #30