Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    tak, wp jest fuj fuj

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Chodzi mu o to, ze witrualnej polsce panuja podworkowe zasady texasa, gdzie kazdy wchodzi z BB i nikt go nie przebija a licytacja zaczyna sie od flopa...

    Jak chcesz sie nauczyc grac w texasa to nigdy wiecej nie wchodz na wp...

    Pozdr,

    Goral
    Aaaaaah kapuje. Widzisz, Gosciu (swoja droga, to powinienes tu sie zarejestrowac), istnieje wiele rodzajow pokera, w tym takze wiele odmian Holde'm. Jednak najczesciej dzisiaj spotykana jest odmiana, gdzie stawkowanie zaczyna sie PRAWIE zawsze od pierwszego gracza po lewej stronie gracza rozdajacego karty (DEALER), a konczy sie na tym graczu (DEALER). Jedynym wyjatkiem jest pierwsza runda stawkowania, w ktorej pierwsze dwie stawki sa wymuszone: tzw. Small Bliand i Big Blind (np. 1 i 2 zl). Wtedy stawkowanie zaczyna sie dopiero od trzeciego gracza, ale poniewaz te dwie stawki sa wymuszone, runda stawkowania powraca do nich i daje im sie szanse by sie poddac (Fold), wejsc do gry (Call), lub przebic (Raise). W drugiej, trzeciej i czwartej rundzie stawkowania nie ma juz wymuszonych stawek i zaczyna sie od pierwszego po lewej stronie Dealera i konczy sie na Dealerze.

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    to gdzie mam grac zeby sie nauczyc? sa jakies onlineowe servisy gdzie za friko mozna pograc? bo zeby grac na kase to ja za slaby jescze jestem. ok zarejstruje sie =]

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    mhm www.pokerstars.com, www.expekt.com i wiele wiele innych

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    www.pokershoolonline.com

    tam jest wiele ciekawych artykulow

    pozatym wpisz "poker online articles" (albo cos podobnego) w googlach i bedziesz mial czytania na miesiac

    Goral

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Poprawny adres to http://www.pokerschoolonline.com/
    ale tam sie placi :shock:

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    1
    No, zarejstrowany juz jestem, hi kakashi, ja teZ z poZnaniA ^_^

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    No, panowie! Może znacie jakiś pub w Poznaniu gdzie mozna w spokoju pograć? Co powiecie na zorganizowanie partyjki?

    --
    Moje gg: 1056088

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    No to widzę, że juz znamy miasto, w którym w tym roku zadebiutuje Planeta Poker Tournament 8)

    Soprano

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    HEHE Witam Witam
    Co do pubow to za bardzo nie chodze wiec nei orientuje sie