Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 146
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    małżeństwa i adoptowanie dzieci przez pedałów też?
    a co Cie obchodzi zycie innych ?

    czyzby moralnosc Kaliego ? jak Kali chciec grac w pokera to trzeba mu pozwolic(to przeciez jego sprawa), ale jak dwoch Kalich z innej wioski chce sie posuwac albo opiekowac i wychowywac dzieckiem to to juz zakazac ???

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Wychowywanie dzieci zakazać im jak najbardziej bo dziecko to nie jest zabawka, a posuwanie się nawzajem to ich prywatna sprawa, z którą nie powinni wychodzić na ulicę. EOT

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Jak chcą to niech sobie wezmą pieska, kotka, czy cokolwiek, ale żaden człowiek nie zasługuje na dorastanie w takich warunkach. Sam sobie odpowiedz na pytanie, czy chciałbyś mieć dwóch ojców i okazjonalnie odwiedzającego ich wujka. Z mojej strony EOT.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tak tak EOT ostatni bastion braku argumentow

    zakaz adopcji w takim razie tez dla rodzicow ktorzy pala papierosy albo pija alkohol przeciez to jest dawanie złego przykladu dzieciom czyz nie ?

    Chyba ze wedlug Was homoseksualizmem można zarazić dziecko LOL

    A pozatym chyba oprocz urojen nie ma zadnych podstaw twierdzic ze dzieci par homoseksualnych maja niszczone zycia ? W niektorych krajach dziala to juz jakis czas jakos sie o tym nie slyszy ?

    Ja nie chcialbym oczywiscie miec dwoch tatusiow, ale skad wiecie czego chca dzieci w domach dziecka ? Myslicie ze im tam dobrze ? A historie o patologiach w domach dziecka to chyba niestety czesta historia

    Idac dalej to ortodoksyjnym zydom tez zakazac dzieci adoptowania !! sam nie wiem co lepsze czy miec wlasnie dwoj tatusiow czy od malego byc "chodowanym" na żyda jakże lubiana wszedzie grupe etniczna

    mozna by tak mnozyc jeszce przyklady

    Ale dla mnie zakazywanie hazardu jest tym samym co poglady Barrego czy Godka w sprawie pedałów (btw lesbijki są spoko czy tez nie ?)

    Wiec fajnie bylo by gdyby ludzie nie starali sie narzucac swojej czesto wypaczonej moralnosci i etyki innym bo nie kazdy musi miec takie same uprzedzenia

    Dlatego tez podobalo mi sie jak kilka osob pisalo ze akcja powinna byc wlasnie szersza dotyczaca ogolnie swobod i wolnosci obywatelskich i tego co kazdy moze robic ze swoim zyciem

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    czlowiek jest czlowiekiem .albo cos potrafi albo nie.samotny mezczyzny nie potrafi wychowac dobrze dziecka? a w dwoch to chyba nawet latwiej ... oczywiscie jest roznica ,bo ogolnie kobiety maja inna mentalnosc niz mezczyzny.ale ile sie widzi ,imo,okropnie zachowujacych sie matek? maja prawo one wychowywac dzieci,na takie jakie pozniej one wyrastaja? nie chcialbym bym miec rodzicow,ktore maja prymitywne spojrzenie na swiat...

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    1. hodowanym
    2. tez jestem przeciwny adopocji dzieci przez pary homoskesualne [chociaz lesby tak nie raza [sic!]], ale cala sprawa ma drugie dno, bo rzeczywiscie, dzieci z domow dziecka czesto dostaja szanse na wyksztalcenie i 'normalne' dziecinstwo z kochajacymi opiekunami, wiec sprawa nie jest tak oczywista...

    3. byc przeciwnym malzenstwom homeseksuyalnym zabrania mi moja ideologia, byloby to co najmniej hipokryzja, gdybym sprzeciwial sie specyficznej bo specyficznej ale jednak 'swobodzie obywatelskiej'... Istnieje tez watek estetyczny tej sprawy, jednak zjawisko istnieje i nie mozna go wyplenic [tak jak donek chce zrobic z hazardem]...

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Czy może nas dziwić brak tolerancji innych do pokera, hazardu itp. skoro na tym forum mamy osoby tak nietolerancyjne?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jestem przeciwnikiem adopcji dzieci przez pary homoseksualne, ale w zasadzie tylko z jednego powodu - bardzo prawdopodobne nieprzychylne traktowanie takiego dziecka przez otoczenie (głównie rówieśników) - przede wszystkim wyśmiewanie w szkole czy na podwórku. W Holandii społeczeństwo jest bardziej zróżnicowane i pewnie też bardziej tolerancyjne, więc być może tam aż takiego problemu z tym nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 13-11-2009 o 18:15

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    +1 sebkrol, ucio, Kerim.

    Uważam, że zdecydowanie lepiej dla dziecka, gdy wychowane zostanie przez kochające je osoby (i bez większego znaczenia, czy są to faceci, dwie kobiety, czy po jednej osobie z każdej z płci), niż gdy ma się wychowywać bez rodziców albo w patologii. To po pierwsze.

    A po drugie - to, co kto robi w łóżku, powinno być jego prywatną sprawą (o ile nikogo nie krzywdzi ofc.).

    Tak jak Kerim napisał, skoro domagamy się prawa do robienia tego, co nam sprawia przyjemność, zostawmy to samo prawo też innym.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tak mi sie skojarzylo, ze w Polszy jeszcze dluuuuuuuugo nie dojdzie do takich sytuacji, tak samo jak emigranci momentalnie poznaja sie, ze nie maja czego tu szukac. No chyba, ze ci za wschodniej granicy . Nasze spoleczenstwo jest tak hermetyczne, ze musi minac kilkadziesiat lat, musza umrzec mohery i ich dzieci, zeby ktos chocby pomyslal o uznaniu prawu homoseksualistow i wyznawcow innych religii. BTW: w Szwecji biskupem protestanckim zostala lesbijka niedawno .