Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 146
  1. #21
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Może po prostu zapytamy Masha jak to z jego perspektywy wygląda?

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A niech robią, co ci do tego?
    Ja bym osobiście nie chciał, żeby rządziły mną małpy (w Hiszpanii i gdzieś jeszcze chcieli małpom dać prawa człowieka), głupszy od nich się nie czuję. Piszę tylko o tym, że ludziom już się w d..ach przewraca i cywilizacja się kończy. A odnośnie tego tematu biskupa lesbijki - jak to jest możliwe, że biskupem jest osoba, która dumnie obnosi się z czymś, co jest w Piśmie Świętym uznawane za coś obrzydliwego i potępiane?

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jezeli kobieta porownywana przez ciebie jest z malpa,to cos jest nie tak poza tym protestanci sporo roznia sie od katolikow(imo,pozytwnie).w pismie swietym stoi wiele bzdur,tak i jak wiele wspanialych rzeczy..

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Trias

    niby cos odpisales na moja wypowiedz ale chyba tak byle cos napisac

    argument z latami 30 raczej mocno chybiony wiele sie zmienielo od tego czasu pozatym chcesz przyrownac przesladowania zydow wtedy do nasmiewania sie dzieci w szkole ?

    Jesli to jest twoj jedyny pwood przeciw adopcji dzieci przez homoseksualistow to tego nie rozumiem

    Bo czym to sie rozni od przykladow ktore podalem albo od tego jesli np rodzic ma chorobe genetyczna i np wyglada jak potwor (wiem drastyczny przyklad)

    a argument z pania jadzia raczej tez mizerny .. rozmawiales z kim kolwiek o rodzicach swoich kolegow by dowiedziec sie czegos o nich ? bo ja jak bylem dzieckiem mialem raczej ciekawsze zajecia

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Może po prostu zapytamy Masha jak to z jego perspektywy wygląda?
    adopcja w trakcie załatwiania :")

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Może po prostu zapytamy Masha jak to z jego perspektywy wygląda?

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    2pytania to you all freaks
    1.Wyobraź sobie ze Ty jestes dzieckiem adoptowanym przez homoseksualistów?
    2.Wyobraź sobie że poznajesz dupeczke jak marzenie,idziesz do niej na obiad do domu a tam dwoch facetow/dwie kobiety?
    pozatmy wszelkie drobne sprawy takie jak dzien ojca dzien matki, w przedszkolu pani usmiechnieta mowi a to rodzina MAMA TATA dzieci i pies i kot ...

    wydaje mi sie ze w POLSCE to nie zda egzaminu...

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    1.wyobrazam..jakos nie widze w tym nic zlego,jezeli sa to "ludzie na poziomie"
    2.nie jest juz wymarzona dupeczka,bo po obiedzie rozmawiasz z dwoma kobietami?

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    1.wyobrazam..jakos nie widze w tym nic zlego,jezeli sa to "ludzie na poziomie"
    2.nie jest juz wymarzona dupeczka,bo po obiedzie rozmawiasz z dwoma kobietami?
    ad.1 no i teraz przpomnij sobie przedszkole,szkole podstawowa itd. czy nie mialbys problemow z powodu rodzicow???

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    szadinho,ja do podstawowki chodzilem juz w latach 70'..to byly inne czasy..