Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 114
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Cześć!

    Mam pytanie/propozycję. Czy znaleźli by się w Poznaniu gracze zainteresowani grą na niższe buy-in niż w hattricku? Np. 10-20 zł.

    Myślę, że propozycja może zainteresować początkujących/średniozaawansowanych graczy, którzy chcieliby pograć na żywo niekoniecznie wtapiając 50 w jednej sesji .

    Jak zbierze się nas już trochę, to pomyślimy o organizacji - ja mogę przynieść żetony

    Pozdrawiam,
    Pablo

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Do ekipy z hattricka: oczywiście zaproszenie jest skierowane również do Was, jeśli będziecie chcieli grać na taką kasę - chodzi mi po prostu o zmniejszenie ceny nauki

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    S&G z wpisowym 20 zł? Mi pasuje.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Poza tym gramy stolik PL Hold'em, gdzie maks. buy-in to 20 PLN. Stolik jest chyba tańszą formą nauki, bo ze swoją kasą możesz zawsze od stołu odejść, co nie dotyczy turnieju.

  5. #5
    Witam,

    Ja też się przejdę tylko napiszcie gdzie i kiedy bedzie można zagrać. Tylko grajmy NL bo w z limitem nie umiem i tylko sie frustruje 8)
    A w poniedziałki w hattricku nie ma nudy, jest ostra walka cały czas (chyba, że w międzyczasie oglądamy np.: gale telekamer :lol: )

    Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    BzyQ ty mieszkasz teraz w Poznaniu?:P

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    player - kiedy grywacie stolik PL? Taka opcja bardzo by mi pasowała. Chyba nawet bardziej niż S&G.

    Ale S&G za 20 to też dobra propozycja.

    Dzisiaj niestety nie dam rady, bo leżakuję po wczoraj ale żeby była jakaś data, to co powiecie na wtorek?

    Jeśli chodzi o miejsce to jestem otwarty na propozycje - może być hattrick, van Gogh czy cokolwiek innego

    Wpisujcie się, i napiszcie czy wolicie za pierwszym razem stolik czy sng.
    1. Ja - stolik PL

  8. #8
    Tak mieszkam w Poznaniu tak jak wszyscy przyjezdni studenci, a czy to podchwytliwe pytanie?? 8)

    Ja we wtorek nie moge, bo oddaje sie rozrywkom cielesnym na sali, może niedziela albo jakiś inny dzień..
    Dla mnie S&G NL

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie, raczej nie :P

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez BzyQ
    Tylko grajmy NL bo w z limitem nie umiem i tylko sie frustruje
    Dla jasności - nie gramy Limit tylko Pot Limit - to bardzo fajna gra, a emocje są jak w NL (zwłaszcza ostatnio, po przybyciu norweskiego wirusa agresji i 17-sto poziomowego myślenia ).

    Zawsze, gdy gramy pojawia się informacja w topicu "Gra w Poznaniu". W Hattricku, jak wiadomo, w każdy poniedziałek o 20:00 jest turniej NL 50 PLN + 1 Re-buy (w dowolnym momencie).

    Widzę, że pojawiło się ostatnio na forum trochę osób z Poznania, więc jeżeli zmontujecie jakąś sensowną liczbę osób to możecie sami ustalić termin i zagrać. Ja najwcześniej będę mógł zagrać w piątek.