Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 114
  1. #21
    ...a o której dziś w ogóle gramy?? 18 czy 20??...
    Ja postaram się być a w satelicie nie gram, bo mój sprytny system operacyjny (MacOSX) tego nie trawi, jak zrobią normalne okienka javy, a nie instalki to pewnie zagram(czyli nieprędko)...

    Pozdro

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    BzyQ, a dzisiaj coś się odbywa? Dzisiaj by mi pasowało bo jutro niestety nie bardzo.

  3. #23
    ...oj sorry dziś jest środa, jutro miało być 8) ...

    W każdym razie jutro na którą??
    triox może jutro jednak dasz rade...

    Pozdro

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Spotkajmy się o 20.00 w hattricku.

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    aha i jeszcze jedno: ktoś weźmie żetony, czy mam brać swoje?

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Kompletnie wyleciał mi z głowy ten satelita do turnieju w Łodzi, niestety ja także jutro nie mogę.


    Pozdro...

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    wooysiah,, wez zetony, bo mi brakuje dwoch czerwonych ( gdzies mi zginely) to moze mi sie uda ukradkiem wynies twoje :wink:

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Cytat Zamieszczone przez player
    Ja jutro nie mogę, bo chciałbym zagrać satelitkę do turnieju w Łodzi (21:00).

    BTW. Gra ktoś jeszcze z Poznania tą satelitkę, albo jedzie na turniej?
    To samo u mnie

    Do zobaczenia w Lodzi, Player

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    hmmm.... to ktoś w ogóle będzie? bo rybki nie liczę . A nie przyniesie mi wielkiej satysfakcji ogranie samego siebie... Chyba że sobie zagramy heads-up bzyQ - co może nie jest takim najgorszym wyjściem . Ja w każdym razie będę - pod warunkiem że bzyQ się nie wycofa... inni są również mile widziani.

    do jutra

  10. #30
    ...ehh widze, że nie ma sensu na dziś się ustawiać skoro prawie wszyscy grają w tym satelicie...chyba poniedziałek jak zwykle tam gdzie zwykle będzie najlepszy z buy in 20...
    ...wooysiah heads up to nie jest gra w którą można dłużej grać...także do poniedziałku i powodzenia tym, którzy grają w satelicie... 8)