Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Już pewnie słyszeliście

    "Jaki Challenge jest w stanie zawladnac wszystkimi innymi? Dokladnie takie pytanie zadal sobie ostatnio mlody gracz online, Chiren. Nie musielismy dlugo czekac na odpowiedz, bowiem chlopak na jedym z for internetowych oglosil, ze w grudniu rozegra zawrotna liczbe jednego miliona rak."

    YouTube - Worldrecord: One million hands in December

    ""Kiedy wszyscy beda swietowac podczas kolacji Wigilijnej, ja bede pisac historie, o której pózniej opowiem swoim wnukom"."



    Jak myślicie, uda mu się ? Mówi, o grze na 24 stołach sh i 16h dziennie, wychodzi, że musiałby tak grać przez równo 30 dni i przy optymistycznej wersji czyli rozgrywaniu 88 rąk /h. Ma rolla jakoś koło 100k, pewnie będzie grał micro lub low stakesy. Tak się zastanawiam co będzie brał Pojeb !!
    Zapraszam do dyskusji

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    sick sick sick

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    W sumie wcześniej twierdziłem że nie da rady, ale jeśli nie musi zrobić zysku to jednak nie jest to żadne wyzwanie:P NL2, never sit out, granie tylko premium hands i jazda

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    22
    Zajebista będzie miał historie dla wnuków:

    Dziadek: hej dzieci kiedyś rozegrałem 1m rąk w miesiąc
    dzieci:
    - o rly ?
    - wtf?
    - stfu
    - grandpa rake pro, lol

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    za niskich stawek tez nie moze grac, bo rece dluzej trwaja, wiecej limperow itp...

    no chyba ze bedzie np gral short stackiem i napierdzielal AInami na nl2

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    czy mi się zdawało czy mówił o stawkach nl25-100 ?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    czy mi się zdawało czy mówił o stawkach nl25-100 ?
    nie wydawalo Ci sie

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    haha

    Coz palkiem dobrym nigdy nie byl, i tutaj nic wielkiego nie zrobi. Zdecydowanie jest on wstanie ugrac 1 milion rak i to zrobi, natomiast to jest jedynie pokaz nolifa i nic wiecej. Skoro nie musi miec zadnego wyniku...

    A co do samego typa, jezeli ktos pierwszy raz go widzi. To chlopak generalnie zyje z roznych takich wlasnie dziwnych rzeczy, rekordy, reality show i inne. Reasumujac mocno ma naj w glowie.

    Taki maly przyklad
    http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=129959

    edit: przepraszam, mowi ze ma byc breakeven a to juz troche ciekawiej. + live stream idealna rozrywka na zimne grudniowe wieczory
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 13-11-2009 o 12:30