Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    W związku z tym że dziś piątek trzynastego:

    Wczoraj przed sesją żona powiedziała mi że skończyła się sól w domu, nakazując udać się do sklepu w celu zakupu. Olałem temat i przy zasiadaniu do gry dostałem wykład na temat jej babci która cały czas powtarzała, że gdy nie ma soli - to bieda w domu i żebym jednak lepiej udał się przed grą tę nieszczęsną sól.
    Sesję zacząłem od +3BI by po 2 godzinach być -18BI, czyli w około 100 minut wpieprzyłem 21 BI. Aby odreagować poszedłem się przewietrzyć, kupiłem 2kg soli, wróciłem do domu. Znów usiadłem do gry i dzień skończyłem na -1BI. Teraz wiem jedno na pewno : gdy nie ma soli w domu nie gram w pokera

    A wy macie jakieś przesądy lub zabobony w które wierzycie, że przyniosą wam szczęście podczas gry ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Fascynujace...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    A jednak
    Właśnie sól to przez to
    Wszystko już teraz wiem

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Przesadow moze nie mam, ale mam za to inne wariactwo. Jak mam biurko to wszystko musi byc idealnie ulozone np. drukarka po prawej stronie, skaner po lewej i nic w zasiego wzroku :P Inaczej sie nie skupie
    to sie nazywa choroba natrectw czy jakos tak, ostatnio slyszalem o kolesiu ktory jak idzie ulica to nie moze nadepnac na szczeliny miedzy kafelkami chodnika, bo mu sie swiat burzy...

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Nerwica natręctw. Też kiedyś to miałem ale da radę samemu się tego pozbyć.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    A wy macie jakieś przesądy lub zabobony w które wierzycie, że przyniosą wam szczęście podczas gry ?
    Nie.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ja mam czasem różne czutki i hero calle ale nie wiem od czego to zależy, czasem znowu wp*** wsio jak leci, a soli nigdy w domu nie brakuje

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    100 minut wpieprzyłem 21 BI
    Slucham?

    To naprawde niezly winik. Musiałeś sie postarać

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Slucham?

    To naprawde niezly winik. Musiałeś sie postarać
    Nie musiał, soli nie było

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Dobre Myślę że powodem mogło być też to że Twoja sympatyczna żona Cię rozpraszała Ja też popłynąłem 10bi w 5 minut przez głupi telefon;P