Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    tage #1739106109: Holdem No Limit $0.10 - 2009-11-11 11:30:26 (ET)
    Table: NORWALK (Real Money) Seat #4 is the dealer
    Seat 4 - CIOCIACOCA ($9.25 in chips)
    Seat 5 - OLELUKOE ($22.08 in chips)
    Seat 6 - ARKRUSSIA ($3.55 in chips)
    Seat 1 - PWLEE9999 ($21.02 in chips)
    Seat 2 - TINYRUDE ($9.85 in chips)
    Seat 3 - LTSGOYANKS ($25.82 in chips)
    OLELUKOE - Posts small blind $0.05
    ARKRUSSIA - Posts big blind $0.10
    *** POCKET CARDS ***
    Dealt to CIOCIACOCA [Js Qc]
    PWLEE9999 - Folds
    TINYRUDE - Folds
    LTSGOYANKS - Folds
    CIOCIACOCA - Raises $0.40 to $0.40
    OLELUKOE - Calls $0.35
    ARKRUSSIA - Folds
    *** FLOP *** [9c 9s Kc]
    OLELUKOE - Checks
    CIOCIACOCA - Bets $0.65
    OLELUKOE - Calls $0.65
    *** TURN *** [9c 9s Kc] [10h]
    OLELUKOE - Bets $1.10
    CIOCIACOCA - Calls $1.10
    *** RIVER *** [9c 9s Kc 10h] [5c]
    OLELUKOE - Bets $7.10
    CIOCIACOCA - All-In $7.10
    *** SHOW DOWN ***
    OLELUKOE - Shows [4c Ac] (Flush, ace high)
    CIOCIACOCA - Mucks
    OLELUKOE Collects $17.67 from main pot
    *** SUMMARY ***
    Total Pot($18.60) | Rake ($0.93)
    Board [9c 9s Kc 10h 5c]
    Seat 1: PWLEE9999 Folded on the POCKET CARDS
    Seat 2: TINYRUDE Folded on the POCKET CARDS
    Seat 3: LTSGOYANKS Folded on the POCKET CARDS
    Seat 4: CIOCIACOCA (dealer) HI: [Mucked] [Js Qc]
    Seat 5: OLELUKOE (small blind) won Total ($17.67) HI$17.67) with Flush, ace high [4c Ac - P,B,B,B,P]
    Seat 6: ARKRUSSIA (big blind) Folded on the POCKET CARDS

  2. #2
    zagrales jak typowy donk na river ktory gowno wie o pokerze
    poza tym nie bylo bledow, przeciwnikowi doszedl kolor jak mozna bylo sie spodziewac wiec check na river, a pojego grubym becie fold !
    ale zeby pasowac strity to trzeba po prostu umiec grac w karty a nie grac w dobieranego !

  3. #3
    zeby wyjasnic a nie bluzgac tylko.
    takie zagranie to jest syndrom pokerowego glupka ktory mial swietna karte, gral spokojnie az sie pojawil uklad bijacy nasz super poczatkowy uklad, a na dodatek jest duze prawdopodobienstwo ze nasz przeciwnik posiada ten uklad.
    Co robi nasz glupek, traci panowanie, bo przeciez mial super karte, wlacza mu sie tryb desperacji i rzuca allina (albo sprawdza allina). czasem jeszcze ten glupek bluzga przeciwika ze bylo tyle dobrych ukladow ze go bily a ten sprzwdza naszego allina, np. moglem miec fulla, zagralem jakbym mial fulla donk z ciebie ze sprawdziles itd...
    odp na pytanie z topica. Jasiu nie zagrales zle, ale slyszalam ze chlopaki na podwrorku graja w gume

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    @lei22

    u mnie masz nagrode dla najwiekszego forumowego trollo-idioty...

    jak ktos wstawia rozdanie z NL10 to, trzeba byc ciut madrzejszym od kwietka doniczkowego, zeby wywnioskowac, ze uczy sie gry w pokera. Ale nie, wyzywasz go od donkow i od 'gowno wiedzacych' o pokerze, dodatkowo watrosc Twojej analizy jest bliska zeru, wiec wstrzymaj sie z postowaniem w watkach, do ktorych nic nie wnosisz i jedynym celem zamieszczania postow jest obrazanie kogos [vel m. in. magda.stachowicz].

    Z posta na post udowadniasz, ze te Twoje wygrane 35k w HU to bajeczka, chyba ze miales HOT RUNA na 1kk gier, bo osobiscie nie wierze, zeby czlowiek o tak niskiej kulturze osobistej i 'socjalnej inteligencji' potrafil grac w THNE.

    A Ty Ciocia Coca, nie przejmuj sie idiota, tylko zamieszczaj dalej rozdanka =).

    Co do rozdania, na tych stawkach taki overbet-push na river w ogromnej wiekszosci przypadkow oznacza monstera, takze na sparowanym boardzie i 3 do flusha to jest fold Twojego straighta. Smierdzi to 55, TT albo skompletowanym flushem [byl draw na flopie]. Oczywiscie, ze sporo ludzi na tym limicie mogloby zoverplayowac tak slowplayowanego tripsa, ale jezeli nie masz notek, ze to idiota to izi fold.
    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 11-11-2009 o 11:50

  5. #5
    Dzięki Gandalfini.

    Chodziło mi raczej o moją gre do turna bo ten river to wiem że spieprzony. Chyba źle zagrałem ten początek powinienem przebić jego beta.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Ciocia CoCa Zobacz posta
    Dzięki Gandalfini.

    Chodziło mi raczej o moją gre do turna bo ten river to wiem że spieprzony. Chyba źle zagrałem ten początek powinienem przebić jego beta.
    wg mnie na turnie reraise do 3-3,5$. na takim boardzie nie mozesz sie bawic w slow playe. Co do fulli to 55 i TT odpadaja (chyba, ze przeciwnik to najprawdziwszy z glupkow), wchodza w gre jakies dziwne kombinacje T9, K9 no i flushe. Mocniej betujesz turn i duzo mniej problemow masz.

    btw. nie zamieszczaj wynikow rozdania

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    wg mnie na turnie reraise do 3-3,5$. na takim boardzie nie mozesz sie bawic w slow playe. Co do fulli to 55 i TT odpadaja (chyba, ze przeciwnik to najprawdziwszy z glupkow), wchodza w gre jakies dziwne kombinacje T9, K9 no i flushe. Mocniej betujesz turn i duzo mniej problemow masz.

    btw. nie zamieszczaj wynikow rozdania
    kiedy ostatnio grales nl10 ?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    kiedy ostatnio grales nl10 ?
    hehe, nie gralem nigdy moze faktycznie ale logicznie myslac 55 na 99% nie bedzie w jego range'u a TT moze byc ale raczej nie musi

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja uważam, że dobry call na turnie. Jest sparowany stół i chyba nie ma sensu szaleć. Może się mylę ale zbyt dużo razy wjebałem strita czy kolor na fulla i jestem ostrożny.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    @lei22

    u mnie masz nagrode dla najwiekszego forumowego trollo-idioty...

    jak ktos wstawia rozdanie z NL10 to, trzeba byc ciut madrzejszym od kwietka doniczkowego, zeby wywnioskowac, ze uczy sie gry w pokera. Ale nie, wyzywasz go od donkow i od 'gowno wiedzacych' o pokerze, dodatkowo watrosc Twojej analizy jest bliska zeru, wiec wstrzymaj sie z postowaniem w watkach, do ktorych nic nie wnosisz i jedynym celem zamieszczania postow jest obrazanie kogos [vel m. in. magda.stachowicz].
    +1

    Co do rozdania, to donkbet turn czesto po to jest grany zeby tanio dobrac river. Ja raisuje zdrowo turn , szczegolnie po takim donkbecie... Wtedy river jest prostszy

    ps. wpisuj dwukropek przed karta :Xc itp