Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: call or fold??

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    wiem ze AK vs niska para 51% dla AK.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja zagralbym tak samo jak Doli. Przy takim flopie i przy czterech graczach z miejsca robie all in bez wzgledu na pozycje. Masz 15 outs (9 kart z koloru oraz 6 pozostalych K i 8 ), co po flopie daje naprawde duzo mozliwosci. A poniewaz twoja sytuacja byla daleka od komfortowej, to mysle ze dalsze czekanie nie bylo dobrym rozwiazaniem.

    Natomiast w rozdaniu AKs vs niska para, to para ma 51% szans. Procent niewiele sie zwieksza (jesli sie nie myle do 54) jesli AK nie jest suited oraz jesli ta para sa 10, J czy Q (chyba do 56).

    Sting

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    15 kart dla ciebie, a reszta chyba 32 dla niego. Ale, do końca jeszcze dwie karty. Więc tobie wystarczyło jak raz trafiłbyś w tą 15 na dwa podejścia, a on w te 32 musiał trafić dwa razy. Czyli to ty miałeś większe szanse na wygranie (co prawda ciut większe, ale zawsze). Ty miałeś 15/47, że dostaniesz na turnie kolor, albo streeta + 15/46 na riverze, to jest ponad 63%. W sumie to miałeś pecha.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Ty miałeś 15/47, że dostaniesz na turnie kolor, albo streeta + 15/46 na riverze, to jest ponad 63%.
    A co mi tam, przyczepię się :twisted:

    Prawdopodobieństwo złapania strita lub koloru wynosiło w Twoim przypadku:
    15/47 + 32/47 * 15/46 = 54,12%

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    Viper say: FOLD PREFLOP !!!

    10x 200 (BB) = 2000 > 1800 (shortstack) co automatycznie u mnie wlacza tryb push/fold z para w rece, AK. szczegolnie w turniejach <= 10$. w takim turnieju predzj sie znajdzie ktos kto dolaczy z Ax lub 55.

    polemika gry po flopie jest wiec zbedna :wink:

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bylo spasowanie przed flopem i byl to duzy blad z Twojej strony ze tego nie zrobiles. Miales tylko JQ a to nie jest zadna dobra karta zeby sie pchac w gre po podbiciu do 400 jak sie ma tylko 1800 i blindy sa 100/200. Zrozumial bym to jakbys mial wysoka pare z reki albo AK AQ AJ w kolorze, ale wtedy tez nie dalbym call tylko walnal all in zeby wyeliminowac kilku graczy i zmniejszyc ryzyko przegranej. Moim zdaniem przy tak malej ilosci zetonow w stosunku do innych nie nalezy sie pchac do gry do ktorej weszlo juz kilka osob bo mozesz liczyc tylko na szczescie. Nie mozesz nawet zablefowac bo i tak Cie sprawdza nawet z najnizsza para. Poza tym co stego ze miales draw do flusha jak miales tylko Q. Ktos mogl miec A i tez dobierac sobie.
    A nawet jakbys spasowal po flopie to i tak majac 1400 moglbys sie spokojnie odbic jeszcze przez all in w odpowiednim momencie. I takie jest moje zdanie.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Aha i nie mow ze ostro Cie skrytykowalem. Powiedzialem ci tylko ze ja postapil bym inaczej. Gram inaczej i dla mnie to byl ewidentny blad.

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Sorry że nie na temat ale mam sprawę do Ownerka jak możesz to podaj mi mój numer gadu-gadu bo musiałem zrobić formata i zapomniałem zapisać. Dzięki

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cholera jestem nie zalogowany
    Tygrys1111
    Darek

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    gg:846009 autologin jakos nie chce dzialac. pozdro

    pozdrawiam
    ownerek