Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: AJs => NL_100

  1. #1
    UTG
    52hands
    60/13/3/FOLD F CB-75

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, $1.00 BB (4 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($113.80)
    Qeriks (BB) ($96.50)
    UTG ($83.98 )
    Button ($219.06)

    Preflop: Qeriks is BB with ,
    Qeriks bets $3, UTG calls $3, 2 folds

    Flop: ($7) , , (2 players)
    Qeriks bets $6, UTG calls $6

    Turn: ($19) (2 players)
    Qeriks bets $14, UTG calls $14

    River: ($47) (2 players)
    Qeriks checks, UTG bets $23.50, Qeriks calls $23.50

    Total pot: $94 | Rake: $3

    Lepiej tu postawić kolejnego barrela na River czy check/call bedzie lepsze?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    dlaczego Qeriks bedac na BB pre flop betuje pierwszy?

    imo c/c jest lepsze ale nie jestem w stanie powiedziec dlaczego (+1 alkohol)

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dlaczego Qeriks bedac na BB pre flop betuje pierwszy?

    imo c/c jest lepsze ale nie jestem w stanie powiedziec dlaczego (+1 alkohol)
    To było rozdanie bez SB. Ale po skonwertowaniu źle oznaczyło. Ja byłem na MP on na CO.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Wydaje mi się, że bet/fold na river byłby lepszy. Gostek gra 60% VPiP, więc może tu mieć mnóstwo rąk, włączając w to niższe kolory, stirty czy może jakieś overpary i po naszym checku na riverze może zrobić check behind i tracimy przez to value. Do raisa się zrzucamy, raczej wtedy będzie miał tego fulla. Grając check/call dajemy mu szansę na bluff, ale przy tej pierwszej opcji wyciągamy chyba więcej value.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Kolory, strity, overpary przebijają nas na flopie/turnie. Ciekawe czemu nikt nie rozważa c/f river?

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Kolory, strity, overpary przebijają nas na flopie/turnie. Ciekawe czemu nikt nie rozważa c/f river?
    Miałem pisać o c/f ale wydaje mi że raczej bardzo często tu będziemy z przodu.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Również moim zdaniem check/fold nie jest tu dobry ze względu na stratę value. Jeżeli gość ma 60 VPiP to mógł się zaczepić na takim boardzie praktycznie ze wszystkim, zaczynając od jakiejś pary, a kończąc na stritach czy kolorach. Czasami wbijemy się na ta 6 lub 7, ale generalnie wyciąganie value na river jest dla mnie jak najbardziej ok.