Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Staty po 100 rękach: 23/16/2

    Full Tilt Poker, $0.25/0.50 No Limit Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    HERO (SB): $73.05
    The Vleut (BB): $77.45
    Vos2s (UTG): $52.55
    joss zeus (UTG+1): $65.85
    snugg135 (CO): $26.45
    HuioMuio (Button): $50

    Dealt to HERO

    Pre-flop:
    (4 folds), HERO raises to $1.50, The Vleut calls $1

    Flop: ($3.25) (2 Players)
    HERO bets $2.50, The Vleut calls $2.50

    Turn: ($8.25) (2 Players)
    HERO bets $5.50, The Vleut raises to $17, HERO calls $11.50

    River: ($42.25) (2 Players)
    HERO checks, The Vleut bets $24, (1 folds), The Vleut returns $24

    Jest sens tu się stackować na turnie?? Przestraszyłem się strita i dałem calla licząc na fulla, chociaż z jakimś setem zagrałby pewnie podobnie. Z drugiej strony AF dość niski, więc jego raise jakąś siłę oznacza....
    I co robimy na riverze? Odpuszczamy czy jednak callujemy??

  2. #2
    insta allin na turnie. jest masa rak ktore bijesz, AF 2 wcale nei oznacza ze ma stritita bardzo mozliwe ze ma tu dwie pary.
    Ostatnio edytowane przez rereis ; 11-11-2009 o 17:00

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    izi alin na turnie.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Ehh macie rację. Ostatnio po przejściu na SH i bardzo złym runie, zaczyna mi brakowć rolla i gram bardzo zachowawczo. Ostatnia sesja to chyba z 5 wygranych allinów, 1 przegrany, a wynik sesji to +1/2 BI, czyli wszystko tracę na mniejszych pulach kiedy nie mam nutsa i każdy mnie może wybluffować i wyrzucić z rozdania W powyższym rozdaniu przed oczami miałem tylko AT czy 89, a rzeczywiście mnóstwo układów tutaj biłem...... No nic, trzeba walczyć dalej
    Pozdrawiam
    Nihil

  5. #5
    Jakie masz statystyki ??

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez Nihil_Novi Zobacz posta
    Ehh macie rację. Ostatnio po przejściu na SH i bardzo złym runie, zaczyna mi brakowć rolla i gram bardzo zachowawczo. (...)wszystko tracę na mniejszych pulach kiedy nie mam nutsa i każdy mnie może wybluffować i wyrzucić z rozdania
    Nihil
    Chyba wiem o co Ci chodzi dosłownie z tą zbyt zachowawczą grą.
    Nie wiem jak grasz na SH, bo to nie moja dziedzina, ale na FR wydaje mi się, że trochę za luźno i za agresywnie przy tym.
    Z tego co piszesz to wydaje mi się, że problem polega na chęci godzenia dobrej gry FR i SH. Stąd też pewne nawyki zachowawcze i standardy przechodzą Ci z FR na SH, przez co powstaje taki dziwny mix.
    Problem polega nie tyle na samej grze, ale na przeskakiwaniu. Polecam po prostu skupić się mocno na jednym rodzaju i może obejrzeć kilka filmików.
    Nie napisałem nic odkrywczego, ale nieraz takie banały pomagają .

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez Qeriks Zobacz posta
    Jakie masz statystyki ??
    Gram coś w okolicach 22/17, Aq = 44, 3bet = 6, Fold to 3bet = 65 (wiem tu chyba trochę za niski), cbet = 75, Won$AtShowdnown ma coś ok. 54,5 (to mnie zastanawia, na FR miałem coś w okolicach 51-52). Podaję staty z głowy, po wczorajszej awarii kompa jeszcze nie udało mi się odzyskać danych.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Chyba wiem o co Ci chodzi dosłownie z tą zbyt zachowawczą grą.
    Nie wiem jak grasz na SH, bo to nie moja dziedzina, ale na FR wydaje mi się, że trochę za luźno i za agresywnie przy tym.
    Z tego co piszesz to wydaje mi się, że problem polega na chęci godzenia dobrej gry FR i SH. Stąd też pewne nawyki zachowawcze i standardy przechodzą Ci z FR na SH, przez co powstaje taki dziwny mix.
    Problem polega nie tyle na samej grze, ale na przeskakiwaniu. Polecam po prostu skupić się mocno na jednym rodzaju i może obejrzeć kilka filmików.
    Nie napisałem nic odkrywczego, ale nieraz takie banały pomagają .
    Coś w tym jest, jednak na FR rozegrałem o wiele więcej rozdań i stare nawyki ciągle dają o sobie znać. Teraz już przestałem grać FR i staram się skupić na SH, ale nie jest łatwo. Sytuacje które tam były oczywiste, tutaj już takie nie są, gra jakimiś schematami nie daje dobrych efektów. Mam mocne postanowienie, żeby jednak nauczyć się tu wygrywać, oby tylko rolla mi starczyło W sumie może i dobre są te problemy, gra na FR już jakoś przestawała mnie bawić, teraz znowu jest wyzwanie
    Pozdrawiam
    Nihil

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nigdy przenigdy w zyciu bym tego nie sfoldowal Ja robie shipa na turnie.