Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Witam. Zauważyłem, że Sng Wizard nie uwzględnia bubla. Tzn każe mi puszować mały zakres rąk gdy jestem na bublu. Czy da się to jakoś zmienić w tym programie? Jeśli nie to jak powinienem korygować zakres na bublu?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez corey77 Zobacz posta
    każe mi puszować mały zakres rąk gdy jestem na bublu.
    To jest oczywiste, jeśli jesteś średnim stakiem, na stole jest short, big staki sprawdzają light, wtedy trzeba puszować mały zakres.

    Cała sztuka polega na ustaleniu zakresów przeciwników.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Fakt że ja pokera traktuję jako hobby więc mam inne podejście niż pewnie większość użytkowników tego forum ale tematy z takimi pytaniami mnie przerażają.

    Czy naprawdę uważacie że nie da się w Pokera bawić na zasadzie pomyśl co jest najlepsze dla Ciebie w tej fazie turnieju/gry bo lepiej wszystko sprowadzić do faktu co nam powie jakiś soft? Kurcze czym to się różni od jakiegoś bota?
    Dla mnie słabe ale przypuszczalnie to wina mojego podejścia do pokera :|. Pocieszeniem jest możliwość gry na żywo gdzie jeszcze gracze nie używają softu w komórkach (przynajmniej ja tego nie zauważyłem ) ale przecież nie wszyscy mają taką możliwość. Ech aż się prosi aby do takich softów wprowadzić bzdurne reguły i niech użytkownicy mają zagwozdkę :P.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Przecież SNGWizard służy do analizy własnej gry, a nie pomaga w *trakcie* grania.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Jeżeli tak to przepraszam, fakt że nie znam tego softu zresztą jak żadnego innego ale zasugerowałem się sformułowaniem "każe mi puszować". Więc czym ta analiza różni się od podawania gotowych reguł zagrań w danym momencie? Bo na chwilę obecną jedyną różnicę jaką widzę w stosunku do bota to możliwość jej nie posłuchania ale zakładając że użytkownicy są tylko klikaczami to kto się nad tym będzie zastanawiał. Chociaż fakt że corey77 zakładając ten temat chyba jednak ma wątpliwości .

    Sorki za zaśmiecanie tematu ale tak mnie coś naszło :].

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    No na pewno ciężko by było wprowadzić wszystkie dane 'w danym momencie' odpowiednio szybko, trzeba wprowadzić stacki i ocenić graczy na określone 'ranges'. To co się robi w SNGWizardzie można na upartego zrobić w Excelu z odpowiednimi formułami, więc to poniekąd usprawnienie. Można też wklejać w całości HH (które również można dostać dopiero po rozdaniu). A stwierdzenie 'każe mi pushować' oznacza, że jeśli mamy np. dwie osoby za sobą callujące z pewnym rangem, to SNGWizard nam obliczy optymalny range do pusha (zarówno chipEV jak i $EV-wise, w zależności od ustawień) Generuje również wykresy pokazujące np. calling range przeciwnika a ev naszego ew. pusha. Dużo by opowiadać, google Twoim przyjacielem.