Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Akcja od 5:00.

    YouTube - WSOP 2009 E21 2/5 Main Event Day 5 World Series of Poker 2009

    Co sądzicie? Dealer popełnił błąd, to oczywiste (chyba). Ale co powinien zarządzić supervisor?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tja, tez sie zastanaiwalem... szkoda niuni, ale nie miala protektora, wiec jak SuperVisor za pierwszym podejsciem nie wyjal z mucka tych kart, ktore powiedziala mu na ucho to niestety reka jest dead, co nie zmienia faktu, ze kardynalny [jeden z najgorszych] bledow dilera...

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Krupier ma prawo sie pomylic, jednak nie ma prawa wyciagac kart z mucka. Moim zdaniem dziwnie sie zachowal tutaj TD/FM ktory nie wyciagnal reki z mucka (a ma takie prawo).

    Z tego co wiem reka na all inie nie moze byc martwa. Tutaj zwrocil jej resztke zetonow, a co by bylo gdyby sprawdzala zagranie swoim all inem? To by automatycznie przegrala?

    Jak dla mnie bardzo kontrowersyjna sytuacja...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    jeżeli karty z mucka zgadzały się z tymi które podała nie mam pojęcia czemu Supervisor nie wyciągnoł kart z mucka, tym bardziej że to były dwa asy, to jest dobra nauczka na przyszłość żeby do stołów pokerowych siadać z super glue i używać gdy tylko nasze karty znajdują sie w zasięgu rąk rozdajęcego ;p

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    rozchodzi sie o to, ze sie nie zgadzaly i dlatego jej reka jest dead...

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    trzeba pilnowac swoich asow

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Pilnować? Nie wiem jak krupier może zabrać komuś rękę kiedy ktoś jest na all inie...

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Pilnować? Nie wiem jak krupier może zabrać komuś rękę kiedy ktoś jest na all inie...
    jakby miala protektora to by nie zabral

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Pilnować? Nie wiem jak krupier może zabrać komuś rękę kiedy ktoś jest na all inie...
    ja tez nie wiem, wiec jakim cudem ona pozwolila mu to zrobic? moze sie w lusterku przegladala...

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    widac na filmie, to byl moment -> patrzyla przed siebie