Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 227
  1. #131
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    no troche poplynal, ale mam nadzieje, ze jeszcze powroci najlepsze jest w tym wszystkim to, ze ivey i antonius grali na warunkach podyktowanych przez nich samych (antonius chcial grac tylko plo, ivey nie wiecej niz 2 stoly) i to jeszcze w tym samym czasie.

  2. #132
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    ale ty jestes lolem.
    a jak ktos gra w pilke w jakiejs 4 lidze to nie moze ogladac ligi mistrzow tylko ma poprawiac swoja gre?
    nie widzisz roznic miedzy jednym,a drugim czy tylko udajesz ograniczonego?
    a pozatym jak ogladasz mecz to mam rozumiec ze przede wszystkim interesi cie ile kto ma na koncie

  3. #133
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    no troche poplynal, ale mam nadzieje, ze jeszcze powroci najlepsze jest w tym wszystkim to, ze ivey i antonius grali na warunkach podyktowanych przez nich samych (antonius chcial grac tylko plo, ivey nie wiecej niz 2 stoly) i to jeszcze w tym samym czasie.
    To chyba normalne, że jak chcesz grać z najlepszymi będąc póki co anonimową osobą, to robisz to na ich warunkach. Myśląc, że jest się supermenem, szybko ci najlepsi sprowadzą cię na ziemie.
    Generalnie dał chłopak sporo rozrywki (i oby sie odubował i wrócił) ale do rozważnych to on nienależy.

  4. #134
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Isildur znowu potrzebuje durrra XD

    :O wg danych durr jednak ma jeszcze 4kk w zapasie .

  5. #135
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    jak widzę podczas tego rozdania z pulą 1,3 M $ że na czacie piszą "go all in", a po all inie "lol" to robi mi się słabo ...
    w tym rozdaniu Isildur moim zdaniem mocno przytiltował, ale nie jestem ekspertem od Omahy
    koleś musi mieć ładnie floty na koncie, skoro po wygraniu chyba 4 M dalej gra zamiast się zawinąć i zniknąć ... skończyło się na tym, że pośredniczył w przekazie kasy pomiędzy Dwanem, Antoniusem i Ivey`em

  6. #136
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Nie przytiltowal, tylko zagral jak najbardziej prawidlowo. Jedyny czarny sen dla niego to A3 u antoniusa (w rachube wchodzilo juz chyba tylko AAxx AKKx i ktorys z x musialby byc 3), z ktorym i tak mial kolo 45% szans. Mialby jeszcze wiecej szans, ale antonius mial jeszcze dwa backdoor flushe, takze naprawde trafil najgorzej jak mogl a i tak mial prawie coinflipa. Poza tym byl 4-bet preflop i takich ukladow nie mozna po prostu zrzucic.

  7. #137
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    byli mocno deep.. jedynym jego ratunkiem byłby call flop by kontrolować pule, ale ja gram 6 handed, w HU raczej nie ma opcji nie spushowac..

    a po za tym to zgadzam sie w 100% z przedmówca.. 4bet antoniusa do 81k juz raczej znaczy tylko jedno AAds, KKds.. noi wlasnie.. wszystko zalezy od tego czy tam sie Antoniusowi nie przyplątała trójeczka.. takze po prostu deep cooler....

    hmm.. taki bardzo niewyobrażalnie deep
    Ostatnio edytowane przez kerek ; 23-11-2009 o 17:14

  8. #138
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201

  9. #139
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Tak sie konczy granie 6-table HU

  10. #140
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Grają 4x HU PLO. Antonius łącznie przy stołach ok. 2mln, Isildur ok. 1.5mln.