Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74
  1. #21
    Mój raise ma na celu sprawdzenie mniej więcej czego można się spodziwać po Jimmim.
    Co z tego że wcisne call? I tak wtedy stace troche pieniędzy a nic mi to nie powie.

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Dlatego ze znam Twoja opinie to nie potrzebuje jej poznawac drugi raz na forum, a Ty wpisales sie jako pierwszy :twisted:

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    bizzy - od początku zagrałbym to inaczej, ale w momencie twojego ruchu, po tym jak rozwinęła się akcja, standard dla mnie to duży raise i gram to jakbym miał najlepszą rękę.

    ...póki ktoś mnie nie przekona, że jest inaczej. :wink:

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    bet poszedl od dobrego gracza czulem AA v KK on tak rozgrywal dobre karty, dzieki za odpowiedzi ja zagralem to fatalnie, dlatego pytam :?

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez player
    standard dla mnie to duży raise i gram to jakbym miał najlepszą rękę.
    Kurde, najwyraźniej nie potrafię grać, ale co da raise? Przecież jeśli ktoś faktycznie złapał już seta, to wciśnie bez wątpienia all-in. Na turnie ratuje nas tylko J, ale jest szansa, że pierwszy z graczy gra continuation bet, a drugi dobiera do czegoś. Jeśli na turnie nie trafią pary/koloru, to podbiją lekko i wtedy dopiero raise. Mamy w tej chwili tylko parę Jopków. Player, a co jeśli dasz mocny raise, obydwaj sprawdzą, na turn wyjdzie T w innym kolorze i jeden z nich zabetuje znowu? Dasz all-in za resztę stacka, on wyjmie AA i buy-in w plecy. A jeśli nie trafią na nic na turnie to prawdopodobnie poczekają i co wtedy? Dasz all-in, a Jimmy wyjmie seta.

    Dla mnie dziwne jest raisowanie w takiej sytuacji, ale trzeba przyznać, że nie gram na pewno jak pro, i uważam, że jesteś ode mnie lepszy

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Player raise ale ile?? moze podasz jakos sume jak na ten moment i stack

  7. #27
    ja bym dal call i poczekal na tego J co przyjdzie na turnie :wink:

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Przecież jeśli ktoś faktycznie złapał już seta, to wciśnie bez wątpienia all-in. Na turnie ratuje nas tylko J, ale jest szansa, że pierwszy z graczy gra continuation bet, a drugi dobiera do czegoś. Jeśli na turnie nie trafią pary/koloru, to podbiją lekko i wtedy dopiero raise.
    Jest duża szansa, że agresor robi właśnie continuation bet (ma tylko dwóch przeciwników w puli). Gracz 2. tylko sprawdza - najprawdopodobniej złapał parę (może ma overparę 88, 99) lub dobiera. Najprawdopodobniej mam najlepszą rękę - raisuję po to, by sprawdzić co ma agresor (ew. nie dać mu karty w przypadku AK etc.) oraz by nie dać oddsów drugiemu/sprawdzić co ma. Jeżeli dostaniesz re-raise AI to wtedy myślisz. Ale sprawdzanie tutaj z JJ to strasznie słabe zagranie - nie daje informacji, przy czym raisem pokazujesz siłę i
    dajesz im możliwość spasowania (która jest tutaj duża IMO). Jeżeli ktoś z nich Cię bije, to od razu Ci to pokaże.

    Cytat Zamieszczone przez bizzy
    Player raise ale ile?? moze podasz jakos sume jak na ten moment i stack
    Ostatnio modne jest wyrażenie "raise pot". :wink:

    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Dla mnie dziwne jest raisowanie w takiej sytuacji, ale trzeba przyznać, że nie gram na pewno jak pro, i uważam, że jesteś ode mnie lepszy
    Nie gram już NL i nie jestem w nim dobry, więc to nie tak. Znam natomiast elastyczną metodologię grania w takiej sytuacji. :wink: :lol:

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    bizzy raises $8.10 and is all-in
    chyba że raisujący był ekstremalnie tight.

    All-inem pozbywasz się problemu ewentualnej decyzji przy overkarcie, a i masz szansę na zgarnięcie puli w tej chwili jeżeli bet $1.15 to była próba steala.

  10. #30
    ok macie racje z parką 88 popełniłem błąd :cry:


    dzieki za info pozdro