Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74
  1. #11
    Gośc miał stack 2.800 pobił za $300 na blindach 50/100 :?

    Podczas turnieju gdzie grałem 37 minut bez rzadnych kart , do tego czasu gdzie dostałem 88 pierwsza ręka w miare dobra do grania , i foldowanie takich kart w turnieju podczas gdy blindy rosną nie wróży nic dobrego , trzeba tez coś grać w turnieju a nie foldowac cały czas , pozatym goscie są agresywni i nawet widziałem takich co z A4s pakuje allina :lol:

    Być może zagrałem za ostro mogłem dac call luknąć flopa i uciekać

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Już reraise z 88 w takiej sytuacji uważam za pomyłkę. A sprawdzenie kolejnego reraise'a, za bardzo duży błąd.

    Sting

  3. #13
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez Marcin152
    Podczas turnieju gdzie grałem 37 minut bez rzadnych kart , do tego czasu gdzie dostałem 88 pierwsza ręka w miare dobra do grania , i foldowanie takich kart w turnieju podczas gdy blindy rosną nie wróży nic dobrego , trzeba tez coś grać w turnieju a nie foldowac cały czas , pozatym goscie są agresywni i nawet widziałem takich co z A4s pakuje allina :lol:
    Chyba w ogole nie uwzgledniasz pozycji przy stole Zdecydowanie wolalbym rozgrywac A4s z poznej pozycji niz 88 z early.
    Srodkowa parka to jest dobra do taniego obejrzenia flopa - z nadzieja na trafienie seta. A ty majac stack ponizej 10x blindy juz sobie tanio flopa nie obejrzysz. Z drugiej strony masz zbyt duzy stack zeby ryzykowac all-ina pre-flop - juz lepiej poczekac na lepsza sytuacje.

    Cytat Zamieszczone przez Marcin152
    Być może zagrałem za ostro mogłem dac call luknąć flopa i uciekać
    To juz chyba najlepsze wyjscie (poza fold oczywiscie ). Chociaz moim zdaniem szkoda nawet tego 1BB. Inwestujesz 100, maksymalnie zgarniesz jakies 1500 (jak naciagniesz kogos na all-ina). A jakie masz na to szanse? Powiedzmy 50% (ze nikt nie przebije przed flopem) x 12% (ze trafisz seta na flopie) x powiedzmy 50% (ze ktos sie skusi na all-ina). W sumie jakies 3% (juz pomijam pechowe trafienie seta i mimo to przegranie ) Takze IMHO - nieoplacalne

  4. #14
    Wszystko zależy od stołu na jakim siedzisz.
    Takie parki mozna rozegrac różnie. Jeśli np stolik jest bardziej passive mozna dac call i liczyć że pare osób również będzie chciało obejżec flopa.
    Wtedy jak trafisz seta możesz zgarnąc troche kasy jesli nie to fold.
    W Twoim przypadku (brak info o przeciwnikach , wczesna faza turnieju)
    napewno fold. Dużym błędem był call po podbiciu.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Game Type: Hold'em
    Blinds: $0.05/$0.10
    Stakes: $0.10/$0.10
    Currency: USD
    Starting Date: 2006-01-25 GMT
    Starting Time: 16:57:56 GMT



    Seating Arrangement:

    derdon33 is at seat 1 with $8.72.
    A.Kmicic is at seat 2 with $9.50.
    unruhe is at seat 3 with $9.58.
    lorenzol76 is at seat 4 with $18.72.
    Armandinho is at seat 5 with $18.32.
    Jimmy2000 is at seat 6 with $10.66.
    bizzy is at seat 7 with $8.45.
    statssux is at seat 9 with $9.55.
    Wildpoker87 is at seat 10 with $10.65.

    Post Blinds:

    The button is at seat 6.
    bizzy posts the small blind of $0.05.
    statssux posts the big blind of $0.10.

    Deal Pocket Cards:

    derdon33: -- --
    A.Kmicic: -- --
    unruhe: -- --
    lorenzol76: -- --
    Armandinho: -- --
    Jimmy2000: -- --
    bizzy: Jh Js
    statssux: -- --
    Wildpoker87: -- --

    Pre-flop:
    Wildpoker87 folds.
    derdon33 raises $0.35.
    A.Kmicic folds.
    unruhe folds.
    lorenzol76 folds.
    Armandinho folds.
    Jimmy2000 calls $0.35.
    bizzy calls $0.30.
    statssux folds.


    Flop (6s 4h 7h):
    bizzy checks.
    derdon33 raises $1.15.
    Jimmy2000 calls $1.15.
    bizzy

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Dla mnie easy call.
    Koleś wprawdzie sygnalizuje overparę, ale równie dobrze może to być A7s, 2 overkarty (najprawdopodobniej continuation bet z AK).
    Jak już wspomniałem, call, i ewentualnie później fold po większym becie na turnie.

  7. #17
    Szczerze mówiąc nie lubie takich sytuacji.
    JJ powinieneś podbić przed flopem do 70c-1$. Wtedy miałbyś mniej więcej czysta sytuację.
    Teraz bałbym się że Jimmy2000 złapał seta.
    derdon33 raczej ma dwie overcards lub jakąś parkę (chociaż to jest mniej prawdopodobne)
    Na twoim miejscu bym teraz podbił zamiast sprawdzać ( następna karta mogła by cię nie urządzać )
    Poza tym któryś z twoich przeciwników może zbierac do koloru(dlatego miedzy innymi byłbym za raise).

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Hmmm, boisz się, że jeden z nich złapał seta. Dajesz raise, a Jimmy2000 pakuje all-in. Tracisz dodatkowo to co podbiłeś, pod warunkiem, że spasujesz, a nie dołożysz . A jeśli sprawdzisz i na turn wyjdzie jakiś syf, Jimmy na pewno zagra mocno w górę i będziesz mógł spokojnie spasować.
    A nuż trafisz J? :wink:

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Kapol nie zgrywaj takiego znawcy Ty znasz koniec tego rozdania to cicho musialem Ci to zrobic, bo przeginasz :twisted:

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ale dałem ci odpowiedź co bym zrobił zanim powiedziałeś mi jak się skończyło, więc nie gadaj głupot :P