Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie ma opcji zeby weszla w zycie do konca roku, stawiam na VI 2k10

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    16
    i jeszcze kaczka musi ja podpisac a z tym to nigdy nic nie wiadomo

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    To jest problem wszystkich "mądrych głów" w tym kraju. Palnąć coś pod publikę a później napisać pod to bubel. Mnie się wydaje, że oni nie mają pojęcia jak się za to wziąć, a wiedząc ile pieniędzy firmy inwestują w reklamę chcą się podłączyć do źródła.

    Wracając do nurtującego pytania blokady kont napiszę tylko, że z mojego doświadczenia wynika, że nawet najbardziej restrykcyjne rządy jak turecki, ale również chiński nie blokują dostępu do buków. Stwarzają natomiast problemy z wypłatami. Jednym ze sposobów jakich używają gracze z Turcji by to obejść jest np wire card. Wpłat dokonują przez paysafecard. Na MB mają z tego co pamiętam bana. Będzie problem znajdzie się rozwiązanie.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Rozwiazanie sie znajdzie, ale nie o to w tym chodzi, zeby byc uwazanym za przestepce cale zycie.

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez karakuli Zobacz posta
    Ja akurat na tego degenerata i jego poj***ną partię nie głosowałem.
    +1

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Do listpoada musza zostac przyjete zmiany w kwestii naliczania podatku dochodowego. Kwestia innych podatków jest otwrata. Co do delegalizacji czegoś, to chyba też mozna dzialac przez cały rok.
    Ustawa w komisji europejskiej ma leżeć około 3 mieś. Jeśli przejdzie to nastepne kilkadziesiat dni pewnie zabierą inne kwestie. Więc myśle że w najgorszym wypadku mamy czas nawet do wiosny.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek_112 ; 11-11-2009 o 18:42

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    W mojej skrzynce pojawił się dzisiaj mail od MB. W jednym z punktów czytamy:

    11.2. Obywatelom lub rezydentom niektórych państw surowo zabrania się dokonywania płatności lub otrzymywania płatności od osób lub firm oferujących usługi hazardowe, na przykład zakłady sportowe, kasyna gier czy poker. Do krajów tych należą między innymi Stany Zjednoczone, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael.


    nie ma na tej liście jak widać żadnego kraju UE.

  8. #28
    tez mi to przyszlojesli chodzi o gre w pokera przez internet,mozemy spac spokojnieaha i oczywiscie nie za glosuje juz na PO!!!